extra-terrestrial

PHILL SCHNEIDER, CZŁOWIEK KTÓRY UJAWNIŁ PRAWDĘ ORAZ STARCIE Z OBCYMI W TAJNEJ BAZIE ‘’DULCE’’ W 1974 r.

Według zeznań Thomasa Castello, byłego pracownika Strefy 51, położonej na pustyni Nevada, ludzkość miała być świadkiem starcia z istotami pozaziemskimi, konflikt ten miał charakter lokalny i nie rozciągnął się poza obszar bazy wojskowej w której ludzie i obcy przeprowadzali swoje eksperymenty.

Thomas twierdzi, że jest profesjonalnym fotografem, który został zatrudniony przez armię amerykańską po podpisaniu licencji i klauzuli poufności z powodu pracy przy materiałach ”top secret”.

Według byłego pracownika CIA istniał zawiły system podziemnych baz, gdzie widział on dziesiątki ludzi w tym kobiety i dzieci, prawdopodobnie byli to ochotnicy, którym obiecano uzdrowienie z chorób na które cierpieli. Thomas miał całkowity zakaz komunikowania się z tymi ludźmi.

Prawdopodobnie Zdjęcie wjazdu do bazy.

Jak ujawniają niektóre niedawno odtajnione dokumenty CIA, Thomas widział na własne oczy sesje i badania dotyczące różnych ukrytych praktyk, takich jak podróż astralna czy nawet kontrola umysłu, które były przeprowadzane na pacjentach. Była to prawdopodobnie część programu MK ultra.

Najbardziej spektakularną częścią jego wypowiedzi jest fakt, że widział tam naukowców, którzy nie byli ludźmi, ale istotami pozaziemskimi. Najwyraźniej prowadzili eksperymenty związane z hybrydyzacją oraz klonowaniem ludzi i kosmitów.

Castello poczuł przerażenie kiedy w jednym z obiektów badań zidentyfikował człowieka, który był poszukiwany jak zagoniony w jego rodzinnym mieście nieopodal bazy w której się znajdował. Człowiek ten był podłączony do dziwnej aparatury i bełkotał z powodu jakiegoś rodzaju środków które mu podano. 

Prawdopodobne zdjęcie tajnych tuneli w bazie Dulce.

To wtedy na ternie bazy konflikt między obcymi a ludźmi nabierał na sile, został on nazywany „bitwą w Dulce”, zdarzenie ta było spowodowane eskalacją napięć wywołaną próbą wewnętrznego sabotażu przeprowadzonym przez ludzi. Wszystko to dlatego że obcy mimo ograniczeń stanowczo kontynuowali wykorzystywanie ludzi do coraz większej ilości eksperymentów.

Dziś nikt nie zna miejsca pobytu Thomasa Castello, wiadomo że udało mu się uciec z miejsca zdarzenia.

Thomas Edwin Castello był oficerem najwyższego bezpieczeństwa w Dulce Facility, w 1979 roku. Stworzył on tam dokument o nazwie „ Dulce Papers ” (dokumenty z Dulce)

Prawdopodobne zdjęcie Thomasa Castello.

‘’Dulce Papers’’ zawierało:

– 27 arkuszy 8 x 10 zdjęć obcych, stworzeń, klatek i aparatury.

– Jedna taśma wideo z ‘’cichym kandydatem’’ (wywiad z obcym)

 – jedno ujęcie terminalu z napisem „Do Los Alamos”

– około trzydziestu sekund nagrania przyjazd hiper pociągu.

– 25 stron schematów, wzorów chemicznych i schematów urządzeń obcych.

– Kopia nowego traktatu z obcymi wraz z podpisami.

– 2 strony oryginalnych dokumentów obcych podpisanych przez Ronalda Reagana [jeszcze jako    gubernatora Kalifornii], każda strona zawierała podpis Reagana.

Thomas zabrał ze sobą dokumenty i zatarł za sobą ślady.

Castello twierdził, że części podziemnego obiektu zostały zniszczone w latach 60. XX wieku przez nieznane urządzenie w działaniu podobne do broni jądrowej.

Twierdził też że istnieją również odcinki tuneli utworzone przez zaawansowaną maszynę drążącą, która pozostawia ściany tunelu gładkie a wyglądem przypominające czarne wypolerowane szkło.

Po pewnym czasie ukrywania się Castello postanowił wrócić w rodzinne strony, w drzwiach czekali na niego oficerowie wojskowi służb specjalnych został on aresztowany i wraz z rodziną przewieziony na teren bazy.

Według zeznań Castello, 18000 szarych kosmitów mieszka na siedmiu tajnych poziomach bazy pod Górą Archuleta, które według niego wyglądają następująco:

1. Bezpieczeństwo i komunikacja
2. Powierzchnia mieszkalna dla personelu ludzkiego
3. Kierownictwo i laboratoria
4. Eksperymenty kontroli umysłu
5. Powierzchnia mieszkalna dla kosmitów
6. Eksperymenty genetyczne
7. Przechowywanie kriogeniczne

Trop Thomasa Castello prowadzi nas do człowieka o imieniu Philip Schneider, który urodził się 23 kwietnia 1947 r. I został znaleziony martwy w 1996 r. Schneider był inżynierem budowlanym rządu, który zbudował ”Deep Underground Military Base” (podziemne bazy militarne)

Twierdzi on że ​​„w 1979 r. Philip był jednym z trzech ocalałych z strzelaniny, która miała miejsce w bazie lotniczej Dulce między siłami obcych i siłami amerykańskimi.

Według przekazów Schneider budując podziemną bazę pod Mount Archuleta Dulce używał materiałów wybuchowych, podczas wyburzania natrafił na labirynt podziemnych naturalnie powstałych jaskiń zamieszkałych przez szarych 7-metrowych obcych. W tym momencie wywiązało się starcie.

Lokalizacja Bazy w strefie 51.

Schneider zaczął strzelać jako pierwszy trafiając trzech kosmitów, tym samym rozpoczynając regularną bitwę. Po krótkiej wymianie ognia został trafiony obcą bronią, tracąc palce. Jeden z żołnierzy zaciągnął Schneidera w bezpieczne miejsce, prawdopodobnie 60 ludzi zostało zabitych tego dnia przez siły obcych.

Po tym incydencie prezydent Eisenhower interweniował podpisując traktat z szarymi obcymi, który dał im pozwolenie na przeprowadzanie eksperymentów na ludziach w zamian za ich technologię.

Pewien czas po tych wydarzeniach Philip dowiaduje się że cierpi na chorobę popromienną spowodowaną kontaktem z bronią obcych. Po czasie często powtarzał ze „jeśli kiedykolwiek popełnię samobójstwo to znaczy że mnie dopadli”. Najwyraźniej wiedział, że rząd go ściga i chce zamknąć mu usta po wydarzeniach Dulce.

W roku 1996 po wielu wykładach i seminariach na temat ‘Dulce” Schneider został znaleziony martwy, najwyraźniej uduszony własną rurką od cewnika. Chociaż istnieją sprzeczne raporty, inne źródła sugerują uduszenie struną od fortepianu.

Jeden z ostatnich wykładów P. Schneidera ( w materiale widać brak trzech palców, które stracił W starciu z obcymi w tajnej bazie w Dulce.)

Ostatnie wpisy

Kategorie

PHILL SCHNEIDER, CZŁOWIEK KTÓRY UJAWNIŁ PRAWDĘ ORAZ STARCIE Z OBCYMI W TAJNEJ BAZIE ‘’DULCE’’ W 1974 r.

1 listopada 2019 / Możliwość komentowania PHILL SCHNEIDER, CZŁOWIEK KTÓRY UJAWNIŁ PRAWDĘ ORAZ STARCIE Z OBCYMI W TAJNEJ BAZIE ‘’DULCE’’

Może Ci się spodobać

ROSJA, UFO I ZIMNA WOJNA – TAJNE WIEZIENIA DLA OBCYCH W ZSRR 6 grudnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PHILL SCHNEIDER, CZŁOWIEK KTÓRY UJAWNIŁ PRAWDĘ ORAZ STARCIE Z OBCYMI W TAJNEJ BAZIE ‘’DULCE’’ W 1974 r.
  • Może Ci się spodobać