Niewygodnie informacje

GOOGLE IDZIE NA WOJNĘ Z INTERNETOWYMI MEDIAMI ALTERNATYWNYMI.

Amerykański alternatywny portal Natural News.com dotarł do wysoko postawionego źródła które wskazuje na nadchodzące oczyszczenie stron internetowych w Google o tematyce naturalnych metod leczenia i organicznym odżywianiu się. Proceder ten przyspieszył ostatnio wraz z usunięciem Mercola.com, jednego z większych portali prozdrowotnych oraz setki innych podobnych witryn które zniknęły z wyników wyszukiwania w Google.

Google zablokuje wszystkie witryny internetowe na poziomie przeglądarki promujące tematykę antyszczepionkową, zapobiegania nowotworom, naturalnego odżywiania się oraz tematykę anty GMO i anty 5G.

Jest to działanie na korzyść całej big pharmy oraz korporacji takich jak Monsanto, które w stanach musi zapłacić wielomilionowe odszkodowania za szkody spowodowane działaniem wszelkiego rodzaju pestycydów takich jak Roundup w szeroko rozumianym agrobiznesie co przełożyło się na poważne choroby i cierpienie wielu ludzi. Zaznaczmy że Gigant jest z tymi korporacjami ściśle powiązany.

Do końca 2020 r. Przeglądarka Google Chrome automatycznie zblokuje wszystkie witryny internetowe w wyżej wymienionej tematyce na terenie USA.

Użytkownicy, którzy będą chcieli odwiedzić witryny które ujawniają naukowo potwierdzone ryzyko i potencjalne szkody związane ze szczepionkami, chemioterapią, glifosatem lub GMO oraz 5G, będą musieli przejść na alternatywne przeglądarki i wyszukiwarki ponieważ wyszukiwarka google.com jest już w trakcie eliminacji wszystkich takich stron internetowych z wyników wyszukiwania.

W ciągu około roku przeglądarka Google Chrome nie zezwoli na odwiedzanie tego typu witryn bez zmiany domyślnych ustawień przeglądarki.

Jedynymi stronami dostępnymi przez Chrome będą te, które będą promowały masowe spożywanie leków, stosowanie chemioterapii, pestycydów, szczepionek, fluoru, technologii 5G oraz innych trucizn które generują wielomilionowe dochody  globalnym korporacjom tym samym ogłupiając ludzkie masy.

Sytuacja stała się na tyle szalona, ​​że ​​teraz Google na amerykańskich serwerach wypycha sugestie wyszukiwania, takie jak „organika to kłamstwo” i „suplementy są złe”. Algorytm Google został już  tak skonfigurowany aby twierdzić, że „GMO są dobre”, a „leczenie holistyczne jest niebezpieczne”.

Nie wiemy jak sytuacja będzie wyglądała w Polsce i czy internetowy gigant wejdzie ze swoją cenzurą do Europy. Na szczęście w alternatywie pozostaje nam jeszcze kilka innych wyszukiwarek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *