Niewygodnie informacje

BLACK AXE – MAFIA NIGERYJSKICH OKULTYSTÓW I JEJ PLANY DOMINACJI W EUROPIE.

Bractwo Czarnej Siekiery znane również jako ”Neo – Czarny” Ruch Afryki to mało znana i bardzo niebezpieczna okultystyczna grupa siejąca terror w Nigerii i innych krajach czarnego lądu.

Źródła wskazują, że ‘’black axe’’ jest kultem które, intensywnie działa w Nigerii od 2002 roku, bractwo Czarnego Siekiera i niektóre inne grupy kultowe zostały utworzone w latach osiemdziesiątych jako narzędzia nigeryjskiego wojska, które z kolei utworzyły grupy kultu w najbiedniejszych częściach miast Nigerii.  

Według strony internetowej ‘’neo black movment’’ grupa została utworzona w latach 1977–1978 przez dziewięciu studentów University of Benin, którzy byli zaniepokojeni „trudną sytuacją Czarnego Człowieka”.  Strona internetowa NBM stwierdza ponadto, że w ciągu dekady swojego istnienia ruch działał w większości głównych instytucji szkolnictwa wyższego w Nigerii. Później wycofał się z kampusów uniwersyteckich w 1994 r. Z powodu „fali przemocy” na nigeryjskich uniwersytetach, która rozpoczęła się pod koniec lat osiemdziesiątych. Według NBM mają oni swoje komórki w większości dużych miast na całym świecie, a ich siedziba znajduje się w Benin City, stolicy stanu Edo w Nigerii.

Źródła wskazują, że NBM jest legalnie zarejestrowany jako organizacja. Jednak po odkryciu ich okultystycznych działań organizacja zostaje formalnie rozwiązana przez władze na mocy ustawy o zakazującej działania kultów w roku 2004.

Według strony internetowej organizacji ich cele obejmują: „przekierowanie wszystkich umysłów w kierunku Czarnego Realizmu i Determinizmu” i nauczanie ludzi dyscypliny ciała i umysłu, zapobieganie negatywnym obrazom Czarnych, prowadzenie badań nad tradycyjnymi religiami afrykańskimi oraz publikowanie magazynu o nazwie ‘’Uhuru’’.  Według strony internetowej  ‘’Axeman’’ (członek Ruchu Black Axe) zawsze powinien prowadzić się z Rozumem, działać z Odwagą i zachowywać się godnie tak jak to mówi kodeksowi postępowania.

Raport Human Rights Watch z 2007 roku wskazał, że bractwo Czarna Siekiera siłą rekrutuje nowych członków wśród zagubionej młodzieży w dzielnicach biedy. Według lokalnej gazety ‘Vanguard’ funkcjonariusz ds. Public relations policji w stanie Edo wskazał, że organizacja jest tajna, twierdzi, że posiada on informacje o mistycznych rytuałach, przysięgach tajemnicy oraz używaniu magicznych symboli i tajemnych znaków przez wspólnotę ‘’black axe’’.

W ostatnich latach organizacja wyróżniała się bardzo brutalnymi działaniami. Ich główną ideą stał się kult fizycznie silnego ciała, oraz dominacja nad innymi podobnymi organizacjami. Dlatego ich symbolem jest topór, który niszczy łańcuchy. Kult wprowadza nowe zasady: ‘’nie zdradzaj, nie wybaczaj, nie potępiaj’’ Jeśli łamiesz którąkolwiek z wyżej wymienionych zasad – zapłacisz za to krwią.

Razem z kryzysem emigracyjnym trwającym obecnie od kilku lat, macki ‘’black axe’’ sięgnęły daleko poza czarny kontynent. Obecnie działają prężnie w krajach skandynawskich oraz rozwijają się w krajach europejskich.

W Szwecji przejmują krwawo i brutalnie przestępczy półświat handlując ludźmi, narkotykami oraz bronią. Zmuszając kobiety do prostytucji a na swoich ofiarach stosują tajne okultystyczne rytuały ‘’VooDoo’’ by mieć je pod kontrolą.

Policja ma pełne ręce roboty i nie radzi sobie z tą organizacją w takich miastach jak Sztokholm, Uppsali, Göteborg i Malmö – mówi rzecznik policji w Uppsali, Jale Poljarevius.

Władze Szwecji obawiają się, że po ich kraju przyjdzie pora na kraje europejskie które tak liberalnie i ochoczo przyjmują uchodźców z otwartymi ramionami.

Do tej pory ‘black axe’’ działa prężnie w Kanadzie oraz we Włoszech, w Szwecji i w innych krajach Europy.

Czy polskie władze i służby są przygotowane, by sprostać takiemu wyzwaniu ?

Czas pokarze.

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *