Niewygodnie informacje

CZY SIEĆ 5G TO GLOBALNY EKSPERYMENT NA LUDZKOŚCI ?

5G to kolejna nowoczesna generacja infrastruktury sieci komórkowej, ale kategorycznie różni się od swoich poprzedników (4G / LTE, 3G, 2G itp.). Nie jest to zwykła aktualizacja poprzedniego systemu. Technologia ta charakteryzuje się znacznym wzrostem i zmianą rodzaju promieniowania bezprzewodowego, na które wszyscy będziemy narażeni, bez naszej zgody i bez względu na to, czy korzystamy z tej usługi czy nie.

5G opiera się na istniejącej infrastrukturze, a ponadto wykorzystuje wyjątkowo wysokie częstotliwości (fala mikrofalowa) wynoszące 24 gigaherców (GHz) lub więcej. Te sygnały 5G nie docierają daleko, więc anteny będą instalowane co około 2–10 domów w dzielnicach mieszkaniowych, czyli w odległości ok. 200m. 5G znacznie zwiększy naszą ekspozycję na promieniowanie MF (mikrofalowe fale radiowe) przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Rządowe wytyczne dotyczące bezpieczeństwa i limitów promieniowania nie były aktualizowane od ponad 20 lat, podczas gdy promieniowanie z telefonów komórkowych, telefonów bezprzewodowych oraz sieci Wi-Fi wzrosło wykładniczo wielokrotnie w tym czasie.

Brak badań bezpieczeństwa.

Podczas przesłuchania w Senacie w lutym 2019 r., Kierownictwo wyższego szczebla telekomunikacyjnego przyznało, że nie przeprowadziło żadnych testów bezpieczeństwa sieci 5G, ani też, że nie planuje takich badań. Obecnie w USA jest ponad 20 miast oraz niezliczona ilość miast na świecie, które mają lub testują 5G, lecz nigdzie nie ma naukowych dowodów na poparcie twierdzenia, że ta technologia jest bezpieczna.

Niepokojący jest inny fakt. Dziesiątki niezależnych badań na całym świecie wskazują na, niekorzystny wpływ promieniowania radiowego o wysokich częstotliwościach na nasze zdrowie. Technologia 5G w przyszłości może być odpowiedzialna za wszelkiego rodzaju nowotwory, bezpłodność, a nawet uszkodzenie kodu DNA. Badania nad promieniowaniem fal telefonii komórkowych wykazują, że mają one bezpośredni wpływ na organizmy biologiczne.

Planeta spowita promieniowaniem.

Technologia 5G przytłacza swoim ogromem. Zgodnie z szacunkami obejmuje ona 200 milionów obiektów transmitujących, które będą częścią światowej sieci do 2020 r. A z latami ilość przekaźników będzie rosła. 5G ma na celu wprowadzenie w przyszłości tak zwanych ‘’smart city’s” rodem z filmów sci-fi, pełna robotyzacja i oddanie kontroli nad miastem sztucznej inteligencji, pojazdy bez kierowców mają mieć anteny 5G zainstalowane na dachach nad naszymi głowami abyśmy mogli rozmawiać z ludźmi w innych pojazdach i instruować nasze samochody, gdzie mają nas zabrać.

Stacje bazowe i przekaźniki będą miały wiele anten w układach fazowych, które współpracują ze sobą, aby emitować skupione, sterowalne, laserowe wiązki śledzące każdy telefon 5G, który będzie działał jak mini wieża komórkowa, zawierająca dziesiątki małych anten współpracujących ze sobą wysyłając wąsko skupione wiązki sygnału w celu wyszukiwania i łączenia się z najbliższą anteną przekaźnikową. Federalna komisja łączności przyjęła zasady, które pozwalają, aby wiązki te miały aż 20 watów, dziesięć razy większą moc niż poziomy dozwolone w obecnych telefonach.

Alarmujące dowody.

Ponad 10 000 recenzowanych badań naukowych przeprowadzonych przez niezależnych badaczy z całego świata wykazuje szkodliwe biologiczne skutki promieniowania bezprzewodowego. Dzieci są znacznie bardziej podatne na promieniowanie ze względu na swoje czynniki rozwojowe. Ponadto efekty promieniowania radiowego kumulują się, co dodatkowo zwiększa ryzyko zachorowalności na wiele chorób.

Niektóre efekty promieniowania 5G obejmują:

Szkodliwy wpływ na rozwój płodu i noworodka

Negatywne działanie na rozwój fizyczny i psychiczny małych dzieci

Guzy mózgu i inne nowotwory

Uszkodzenie DNA i zmieniona ekspresja genów

Negatywne efekty neurologiczne i zaburzenia poznawcze

Upośledzona funkcja i jakość nasienia

Deficyty uczenia się i pamięci

Choroby układu krążenia

Zmiany w metabolizmie funkcjonowania organizmu

Mechanizmy zaburzeń i uszkodzeń biologicznych spowodowane promieniowaniem bezprzewodowym nie były dobrze poznane, dopóki dr Martin Pall wykazał, w jaki sposób zaburzone napięciem są kanały wapniowe w błonie komórkowej. Powoduje, że jony wewnątrzkomórkowe wapnia nadmiernie wpływają na nasze komórki, w efekcie powstają komórki nowotworowe. Liczne niezależne badania nad promieniowaniem fali mikrofalowej wykazują już szereg ubocznych efektów biologicznych.

5G jest reklamowana jako kolejna rewolucja w sferze mediów i telekomunikacji, gdy w rzeczywistości sprowadza się ona do tajnej inwigilacji w której intymne szczegóły naszego życia są śledzone, rejestrowane i sprzedawane temu kto zaoferuje najwyższą cenę.

Rządowa korupcja.

Ustawa o telekomunikacji z 1996 r., Sekcja 704, daje branży telekomunikacyjnej swobodne niekontrolowane przez nikogo działania i zabrania sprzeciwu wobec budowy nowych infrastruktur sieci bezprzewodowej, w tym 5G. Na szczęście zakaz ten jest obecnie kwestionowany w sądach na całym świecie.

Branża telekomunikacyjna powinna być regulowana przez, Federalną Komisję Łączności jednak jednostka ta jest zdominowaną przez branżę, którą ma regulować. Branża telekomunikacyjna o wartości wielu bilionów dolarów ma ogromną siłę lobbingu i ogromny wpływ na opinię publiczną dzięki wszechobecnej, propagandowej reklamie sieci 5G w korporacyjnych mediach.

Oprócz milionów nowych stacji bazowych na Ziemi 5G obejmuje ponad 20 000 satelitów na niskiej orbicie, wpływających na jonosferę. Giganci tacy jak SpaceX, OneWeb czy Amazon wprowadzili w przestrzeń kosmiczną już 66 satelitów 5G, a kolejne są w drodze. Bezpośrednie promieniowanie z tych satelitów, w połączeniu z zanieczyszczeniem naszej jonosfery i wszechobecnym elektrosmogiem byłoby prawdopodobnie katastrofalne dla całego życia na Ziemi.

Technologia 5G grozi wywołaniem poważnych i nieodwracalnych chorób u ludzi, oraz trwałym uszkodzeniem wszystkich ekosystemów na Ziemi. Należy podjąć natychmiastowe środki w celu ochrony życia we wszystkich jego formach, puki jest jeszcze czas!

CZY SIEĆ 5G TO GLOBALNY EKSPERYMENT NA LUDZKOŚCI ?

8 listopada 2019 / Możliwość komentowania CZY SIEĆ 5G TO GLOBALNY EKSPERYMENT NA LUDZKOŚCI ? została wyłączona

Zobacz również

CZY ”OLIMP” UPADNIE – BUDOWA TAJEMNICZEGO MURU OTACZAJĄCEGO BIAŁY DOM 16 stycznia 2022

Ostatnie wpisy

Kategorie

  • CZY SIEĆ 5G TO GLOBALNY EKSPERYMENT NA LUDZKOŚCI ?
  • Zobacz również
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie