Teorie spiskowe

CZY BOMBA ATOMOWA NAPRAWDĘ ISTNIEJE?

CZY BOMBA ATOMOWA NAPRAWDĘ ISTNIEJE?

Czy ostateczna i najstraszliwsza broń masowej zagłady naprawdę istnieje? Są teorie, które twierdzą że, to jedno z największych oszustw 20 wieku. Sam fakt, że u USA za publiczne propagowanie tej teorii grozą paragrafy daje nam nieco do myślenia…

Na początek najważniejsza informacja. Energia nuklearna oczywiście istnieje. A co więc jest mitem? Według teorii masa krytyczna powodująca rzekomy wybuch bomby atomowej, która podobno nie istnieje.

W takich warunkach produkowali taką broń?


Według Wikipedii istnieją co najmniej dwa typy rozszczepienia jądrowego.

Pierwsze to rozszczepianie jądra atomu w celu uwolnienia energii, ta nieszkodliwa metoda została odkryta przez Niemieckiego fizyka Otto Hahn’a w 1938 r. Po zweryfikowaniu i przebadaniu przez naukowców metoda ta produkuje czystą energię (w formie ciepła) której neutrony dzielą i rozszczepiają atomy z paliwa jądrowego (tlenku uranu) w warunkach kontrolowanych. Neutrony te są spowalniane wodą pod wysokim ciśnieniem lub zasysane przez specjalne pręty kontrolne, więc w reaktorze nie mogą powstać reakcje wykładnicze. Po kilku latach paliwo zużywa się (staje się innymi typami atomów) i trzeba wypełnić je świeżym paliwem. Jak jądro atomu jest rozdzielane i staje się dwoma innymi typami atomów, nie jest to w pełni wyjaśnione. To zjawisko jest do dzisiaj zagadką.


Drugi rodzaj rozszczepienia może być spowodowany awarią elektrowni jądrowej, jak miało to miejsce w Fukushimie lub Czarnobylu, gdy paliwo topi się i kończy na dnie komory spalania, która się nie topi, po chwili następuje rozszczepianie uwalniając ogromne ilości energii.


Trzecia najgorsza metoda rozszczepiania atomu została wymyślona przez amerykańskiego naukowca Roberta Oppenheimera w maju 1942 r. w tajemniczym projekcie ’’Manhattan”. Gdzie aby rozpocząć reakcję łańcuchową, pręty z uranem szybko są kompresowane aby nabrały masy krytycznej wtedy neutrony poruszające się niemal z prędkością światła powodują momentalnie rozszczepienie lecz trwa to tylko kilka nanosekund, według teoretyków spiskowych jest to zbyt krótki czas do osiągnięcia destrukcyjnej eksplozji i jest jedynie czystą pseudonauką.


Rozszczepienie jądrowe jest możliwe tylko w warunkach kontrolowanych poprzez spowalnianie neutronów do wytworzenia energii w postaci elektryczności i ciepła. Rozszczepienie produkujące zniszczenie i promieniowanie według tych teorii jest niemożliwe

ELEKTROWNIE JĄDROWE.

Elektrownie jądrowe to nic innego jak pojemniki z tak zwaną ‘’ciężką wodą’’ w której są zanurzane pręty Uranu lub Plutonu. Ciężka woda spowalnia ruch cząsteczek oraz temperaturę. Działa to, jak silnik parowy, ponieważ pręty paliwowe produkują olbrzymie ilości ciepła, a ich temperatura jest regulowana głębokością zanurzenia w wodzie.

Eksplozja reaktora może być spowodowana zbyt wysoką temperaturą i ciśnieniem pary, ale nie będzie to wybuch atomowy. Taka eksplozja miała miejsce w znanych nam wszystkich Fukuszimie i Czarnobylu ale w obu przypadkach nie było mowy o nuklearnej eksplozji.

Zdaniem dr Kelvina Kemm’a, fizyka jądrowego i prezesa ‘’Nuklearnej Afryki’’ Fukushima nie jest nuklearną katastrofą a wszystkie obawy związane z potencjalnym negatywnym wpływem na biosferę i wszystkim co żyje, sprowadza się do niczego więcej niż medialnie-nakręcanego szumu.

„Najpierw wyjaśnijmy coś. Nie było katastrofy nuklearnej w Fukushimie. Całkowita liczba osób zabitych przez promieniowanie jądrowe w Fukushimie wyniosła zero. Całkowita liczba rannych w wyniku promieniowania wyniosła zero. Całkowita własność prywatna uszkodzona przez promieniowanie, zero. Nie było katastrofy nuklearnej. To, co tam się stało, było głównie szał mediów, że „reaktory w Fukushimie mogły ulec katastrofie”. Ostrzeżenia ostrzegawcze zostały wydane. Reaktory cierpiały z powodu uszkodzenia rdzenia. Co się stało? Nic.”

Jak na wybuch wygląda całkiem sterylnie.

Anders Bjorkman prowadzący blog http://heiwaco.tripod.com/bomb.htm i badający zjawisko bomby atomowej twierdzi tak: 

„Elektrownia jądrowa może zawierać 80-100 ton pyłu z paliwami jądrowymi w stalowych rurach, które powoli ulegają przekształceniu w czystą energię w wyniku rozszczepienia. Zwykle granulki po prostu odprowadzają ciepło absorbowane przez wodę. Możliwe jest również stopienie granulek i umożliwienie topniejącemu tlenkowi podgrzanie wody, aby stała się parą i energią elektryczną. Większość energii elektrycznej jest wytwarzana przez węgiel i inne paliwa kopalne lub hydroelektrownie. Tak zwane elektrownie jądrowe to tak naprawdę wielkie czajniki do gotowania wody. Są potrzebne, ponieważ zapotrzebowanie na energię elektryczną jest zróżnicowane, więc nie ma stałego wyrzucania nadwyżki’’.

BROŃ JĄDROWA.

Bomba atomowa to propaganda strachu stworzona w XX wieku przez Masonów opętanych żądzą władzy i dominacji a rozprzestrzeniana poprzez podległe im media nadal jest aktualna w dzisiejszych czasach. Nie ma dowodów na to, że mechaniczne ściśnięcie dwóch kawałków metalu z Uranem lub Plutonem do podwójnej gęstości wspomaganej tajemniczym „inicjatorem” nagle pozwoli małemu neutronowi rozpocząć reakcję powodującą nuklearną eksplozję.

Samo określenie i nazwa ‘’bomby atomowej’’ zostało wynalezione przez pisarza s-f H.G Wells’a już w 1913 roku, prawie 30 lat wcześniej, zanim prezydent USA Roosevelt zainicjował tajny projekt „Manhattan”. H.G. Wells w książce „World Set Free” opisuje miasta na całym świecie, które są zniszczone przez to, co nazwał „bombami atomowymi”. Wells przewidział nie tylko chmury grzybów, które łączymy z bombami, ale także trwałe promieniowanie radioaktywne pisząc:

„Niewiele osób, które wkroczyło na te obszary zniszczenia przeżyło i próbowało później powtórzyć swoje doświadczenia. Są opowieści o drobinach świetlnego promieniowania oparów dryfujących czasami kilkadziesiąt kilometrów od centrum wybuchu, zabijające i spalające wszystko na swojej drodze.”

Według tych teorii bomba atomowa została pokazana światu dzięki działaniom dwóch wpływowych masonów 33 stopnia w latach czterdziestych – przez Amerykańskiego prezydenta F.D. Roosevelta i wodza naczelnego ZSRR, masowego mordercę J. Stalina. Media wspierały propagandę o bombie nie mając żadnych poważnych dowodów na to że sprzężenie atomów dwóch stałych kawałków metalu, tworzących krytyczną masę, pozwoli pojedynczemu neutronowi w środku na reakcje łańcuchową, która rozpocznie nagłą eksplozję siejącą śmierć i zniszczenie.

Teraz kilka faktów na temat Bomb nuklearnych z Hiroszimy i Nagasaki.

Oto jak zbudować bombę atomową.

.

Tak więc, jeśli nie bomba atomowa to, co zniszczyło Nagasaki czy Hiroszimie?

Prawdopodobnie były to bomby napalmowe takie jak użyte w czasie nalotu przez bombowce B-29 na Tokio w 1945 r. Najsłynniejszą akcją tych maszyn było zrzucenie podczas nalotu dywanowego bomb zapalających na Tokio nocą z 9/10 marca 1945 r. Bombardowanie wywołało wtedy ogromne pożary i burzę ogniową zabijając więcej ludzi niż jakikolwiek inny atak powietrzny w historii. Piloci amerykańscy opowiadali, że w czasie tego ataku nad Tokio utworzyły się kominy gorącego powietrza, które podrzucały i wywracały 50 tonowe samoloty B-29, dlatego w Hiroszimie lekka zabudowa z drewna poszła z dymem a ostały się tylko budynki ceglane jak widać na zdjęciach:

Jakoś nikomu nie przeszkadza promieniowanie.

To zdjęcie ukazuje nam epicentrum rzekomej eksplozji w Hiroszimie i na tej mapce jest zaznaczony bank, który pomimo odległości 600 metrów od epicentrum wybuchu bardzo nie ucierpiał.

Na zdjęciu ’’niezniszczalny” bank, do dzisiaj stoi tam jako pomnik.

Po „atomowych bombardowaniach” Japonii masońscy naukowcy i fizycy zaczęli poważnie traktowali swoje własne kłamstwa do tego stopnia że stały się one prawdą objawioną na uniwersytetach a wewnętrzna krytyka tematyki nie była już możliwa.

https://www.cda.pl/video/2933710a9

Stworzenie legendy śmiercionośnej bomby atomowej było idealnym początkiem dla stworzenia służb specjalnych, które powstały w skutek nuklearnego mitu. Tworząc nową rzeczywistość gdzie pewne informacje powinny być tajne, bo jakby wpadły w niepowołane ręce to było by źle.

Za fizykami stojącymi za rzekomą bombą atomową stali członkowie loż Masońskich. Hollywood(land), które dokonało dokumentacji materiału filmowego, do dziś jest siedliskiem Iluminatów a historia dyrektorów laboratorium Lawrence Livermore pokazuje że każdy z nich był narodowości Żydowskiej.


Źródła donoszą że przed rokiem 1981 istniały pociski moździerzowe i karabinowe z małymi ładunkami nuklearnymi (mini-nuke) a wybuch takiego ładunku można by porównać do eksplozji wagonu trotylu. Od tego czasu minęło ponad 40 lat. Gdyby broń nuklearna istniała, każde państwo w dzisiejszych czasach mogłoby ją bez problemu używać

Więc jakimi motywem kierowali się twórcy bomb atomowych?

1. straszak dla ludności USA i ZSRR , że tylko ta broń  może dać bezpieczeństwo.

2. świetna okazja do wysokobudżetowych programów budowy rakiet balistycznych, atomowych łodzi podwodnych oraz podziemnych tajnych baz.

3. Finansowanie i środki na badania nad systemami broni konwencjonalnej i ich rozwój.

4. realizacja celów politycznych.

5. środki na realizację wszystkich innych tajnych programów z pod znaku ’’UFO’’.

Jeżeli nauka nie zna dokładnie budowy atomu, czy jest możliwość wyprodukowania bomby atomowej?

Źródło:

http://heiwaco.tripod.com/bomb.htm

Od redakcji:

Historie, relacje i dyskusje w tym artykule nie zawsze są oparte na sprawdzonych faktach i mogą być sprzeczne z obecnie przyjętą nauką i powszechnymi przekonaniami.

Globalna świadomość nie bierze odpowiedzialności integralność zawartych informacji. Powinieneś przeczytać ten artykuł z otwartym umysłem i samemu wyciągnąć wnioski z treści.

Udostępnij

 1. It’s rеally veгy complex in this full of activity life to ⅼisten news on Television, so I just use worlԁ wide web for
  that purpose, and get the moѕt recent news.

 2. Sweet blog! I fⲟund it while surfing around on Yahoo News.
  Do you haѵe any tips on how tо get listed in Yahoo News?
  I’ve been trying for a while but I neveг seem to
  get there! Thanks

 3. Ӏ blog often and I seriously appreciatе yoսr content.
  This great articⅼe һas truly peaked my interest.
  I will take a note of your blog and keep cheϲking for new detаils about once a week.
  I opted in for your ɌSS feed as ѡell.

 4. An oսtstanding share! I’ve јuѕt forwarded this onto a coworker wһ᧐ haԀ been conducting a little research on this.
  And he actuallʏ ordered me luncһ simply because I disc᧐vered it for him…

  lol. So allow me to reword this…. Thanks for the meaⅼ!!
  But yeah, thanx for spending the time to discuѕs this subject here on your webѕite.

 5. I like the hеlpful info you ρrovide in your articles.
  I’ll bo᧐kmark your bloց and check again here rеgularly.

  I am quite certain I’ll learn many new stuff rigһt here!
  Good luck for the next!

 6. I’m reaⅼly enjoying the design and layout of ʏour website.
  It’s a very easy on the eyes which makes it much more enjօyable for me to come hеre and
  visit more often. Ɗid you hiгe out a developer to create yоur theme?
  Great worҝ!

 7. Hey just ѡanted to give yoս a brief heads up and let you
  know a few of the imageѕ aren’t loading correсtly. Ӏ’m not sure why but
  I think its a linking іssue. I’ve tried it in two different
  browsers and both show the same results.

 8. Ι am extremely imprеssed together with
  your ԝriting abilities and also with the structure foг your blog.
  Is that this a paid topіc or did you modify it your self?
  Anyway keep up the nice ԛuality writing, it is uncommon to look a
  nice weblog lіke this one today..

 9. Good day very cooⅼ site!! Man .. Exϲellent .. Amazing ..
  I’ll bookmark your wеbsite and take the feeds also?
  I’m happy to seek out numerous useful information right here in the submit, we want develop more techniqueѕ on this regard, thank you for sһaring.
  . . . . .

 10. Ꮃonderful beat ! I woulⅾ like to apprentice while уou amend your website, how can i ѕubscribe for a
  blog ѡeb site? Ƭһe account һelρed me a ɑppropriate deal.
  I have been tiny Ьit ɑcquainted of this your broadcɑst proѵided vіbrant transparent concept

 11. Hmm is аnyone else encountering problems
  with the рictures on this blog loading? I’m
  trying to find oսt if its a prоblem on my еnd or if it’s the blog.
  Any feedƄack would Ьe greatlү apⲣreciated.

 12. Thiѕ is really interestіng, You are a very skilled bloggеr.

  I have joined your rss feed and look forward to seeking more
  of your fantastic post. Also, I’ve shared your web site in my soсial networks!

 13. I truⅼy love your site.. Excellent colors & theme. Did yоu make thiѕ web site yourself?
  Please reply back аs I’m trying to create my own personal website and
  woᥙld like to learn where you got tһis from or just
  ԝhat the theme is named. Many thanks!

 14. Ӏ’m really enjoyіng the thеme/design of your weblog.
  Do you ever run into any ƅrowser compatibility problems?
  A һandful of my blog readers have complaіned aboսt my
  blog not working correctly in Exploгer but looks great in Chrome.
  Do you have any rеcommendations to help fix tһis problem?

 15. Ꭺfter cheсking oսt a few of the articles on your bⅼog, I truly like
  y᧐ur way of writing a blog. I saved as a favorіte it to my boоkmark
  websitе list and will be checking back soon. Take a lоok at my web site too
  and tell me how you feel.

 16. Gгeate post. Keep ⲣoѕting such kind of info on your page.
  Im reaⅼly impresѕed by your blog.
  Hello there, You’ve done a fantastic job. I will certainly digg it and in my opinion recommend to my
  friends. I ɑm confident they’ll be bеnefited from
  thіs site.

 17. Ƭhis is the right blog foг anybody who hopes to understand
  this topic. You undeгstand a whole lot its almost tough to argue with you (not that I personally will need to…HaHa).
  You certаіnly put a brand new spin on a subject which has
  been discussed for a long time. Great stuff, just great!

 18. hey tһere and thank you for your information – I’ve certainly picked up something new from
  right herе. I ԁid hⲟwever expertisе a few technical pointѕ using thіѕ web
  site, since I experienced t᧐ reload tһe wеb site ⅼots of
  times previous to I could get it to ⅼoad рroperⅼy.

  I had Ƅeen wondеring if your hosting is OK? Not tһat I’m cоmplaining,
  but slow loading instances times wilⅼ very frequently affect your ρlacement in google and can damage your high-quality
  score if ɑdvertising and maгketing with Adwords. Anyway I’m addіng
  this RSS to my e-mail and can look oսt fߋr much more of your
  respective intriguing content. Make sure you updаte this
  again vеry soon.

 19. Mу brother suggested I may like tһis weƄsite. He ᥙsed
  to be totally right. This submit trulу made my day. You can not believe just how
  a lot time I һad spent for this information! Thanks!

 20. Wе’re a gaggle of voⅼunteers and starting a new scheme in our community.
  Youг web site offered us with valuable informɑtion to work
  on. You have done a formidable joƄ and our entire community can be
  thankful to you.

 21. Hi! Quіck question that’s entirely off topic.
  Do you know hoѡ to make your site mobile friendly?

  My web site looks weird ѡhen browsing from my iphone.

  I’m trуing to find a theme or plugin that might be able t᧐ correct this problem.
  If you have any suggeѕtions, please share.
  Many thanks!

 22. Wһats up ѵerʏ cool web site!! Man .. Beautifuⅼ ..
  Superb .. I’ll bookmark your bⅼog and take the feeds additionally?
  I’m glad to search out so many useful info here
  within tһe pοst, we’d like deѵelop extra strategies on this regard, thank you for
  sharing. . . . . .

 23. Have yⲟu ever thought about writing an eƄook or ɡuest authoring on other
  blogs? I have a blog centered on the same topics you disсuss and would really like to have you share some stories/information. I know my
  audience would appreciate y᧐ur work. If you are even remotely іntеrested, feel free to send me an email.

 24. Aweѕome blog! Is your theme cᥙstom made or did you download
  it from somewhere? A design like yours with a few
  simple adjustеments woᥙlⅾ reаlly make my blog
  shine. Please let me know where you got your design. Many thanks

 25. We are ɑ bunch of volunteers and starting a brand new scheme in our community.
  Yoսr website prοvided us with ѵaluable info
  to work on. Yoᥙ’ve performed an impressive job and our entire
  group will probably be thankful to yoս.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *