Mistyczny 11/09/2001

11/09/2001 TEMATY TABOO – PUSTE WIEŻE CZ.1

11/09/2001 TEMATY TABOO – PUSTE WIEŻE CZ.1

Zniszczenie kompleksu World Trade Center w dniu 11 września zostało wykorzystane do usprawiedliwienia niekończącej się wojny z terroryzmem oraz do ustalenia podwalin dla globalnego państwa policyjnego.

Najszybszym sposobem na zakończenie wojen jest ujawnienie kłamstw, które je zrodziły. Na temat tego co wydarzyło się 11 września istnieje wiele teorii spiskowych, jest jednak jeden ciekawy wątek, który umknął wielu dociekliwym badaczom.

Powierzchnia Kompleksu World Trade Center nie była rentowna a większość powierzchni biurowej nigdy nie była wykorzystana, jednym słowem był to nietrafiony developerski biznes.

A co się robi z nierentownymi i nietrafionymi projektami budowlanymi? Najlepiej je wyburzyć by w ich miejsce powstało coś nowego.

Wiem że te informacje mogą być dla wielu szokiem ale poznanie prawdy o wszystkim co otacza dzień 11 września wymaga poświęcenia uwagi, na którą większość ludzi nie jest przygotowana. A zwolennicy oficjalnych teorii spiskowych z 11 września odrzucają ten wątek i nie chcą o nim słyszeć.

Historie medialne o wieżach będących „nowoczesnymi cudami” również nie muszą być prawdziwe, Nowojorskie kierownictwo policji, straży pożarnej oraz władze policji portowej wiedziały, że ​​kompleks WTC był pusty a takie firmy rozbiórkowe jak Marsh i McLennan i Cantor Fitzgerald miały swoich pracowników na miejscu już kilka dni przed 11/9/2001.

Środowiska szukające prawdy na temat 11 września ( 9/11 truth movement ) pomijają kilka kluczowych kwestii.

TEORIA PUSTYCH WIEŻ.

Jakiś czas temu niektórzy ludzie na forach internetowych ‘’Lets Roll’’ odkryli coś, co uważam za świętego Graala prawdy o 11 września. Ich badania doprowadziły do odkrycia, że ​​wieże i ich zawartość nie zostały obrócone w pył; twierdzili, że WTC zostało wypatroszone z całej zawartości i przygotowane do zniszczenia przez kontrolowane wyburzenie, jak to się robi zawsze, usuwając wszystko, co nie jest wymagane do obsługi struktury. Wszystkie instalacje wodne, elektryczne i gazowe są usuwane i poddawane recyklingowi. To samo dotyczy systemów HVAC, instalacji elektrycznej, wind w tym kilometry kabli setki stalowych drzwi, dywanów, ścian nienośnych, podłóg itp.

Usunięcie wewnętrznej zawartości i wykończeni biurowca umożliwia dostęp do konstrukcji nośnej co pozwala na umieszczenie materiałów wybuchowych, a także minimalizuje późniejsze odgruzowywanie. Wszystko, co nie zostaje usunięte, staje się pociskiem, gdy wybuchną materiały wybuchowe. Ale 11 września wszystko, co widzieliśmy, to kurz pył i papier. Jeden ze strażaków w dokumencie o 11/9 autorstwa braci Naudet, twierdzi ze po wielu godzinach pracy na gruzowisku nie znalazł nic oprócz połowy klawiatury z telefonu komórkowego.

Ta teoria może mieć swoje racjonalne wytłumaczenie i idealnie pasuje do wszystkich materiałów nagranych tego dna na dolnym Manhattanie sekwencji rozbiórkowych. Przygotowanie takiej rozbiórki musiało mieć miejsce wiele przed 11 września.

GARŚĆ FAKTÓW.

Mówi się nam, że World Trade Center Twin Towers miał 110 pięter a każde piętro miało powierzchnię jednego akra, co daje łącznie 220 akrów powierzchni do wynajęcia.

Każda piętro zostało rzekomo zbudowane z betonowej płyty o grubości 4-6 cali zalanej żelbetonem, wspartej stalowymi kratownicami.

Oprócz blach węzłowych i śrub łączących końce kratownicy ze ścianami zainstalowano te pasy mocujące. Tutaj widać, że były przymocowane do spandreli, a także do kostki kratownicy wystającej z pokładu podłogowego. Podobno pasy zostały następnie zamknięte w wylanym betonie, tworząc w ten sposób przeponę z lekkiego, ale zbrojonego betonu, który rozciągał się od ścian zewnętrznych do wewnętrznych kolumn rdzeniowych, zapewniając akr powierzchni użytkowej. Co jest takiego specjalnego w paskach?

Patrząc na zdjęcie gruzowanej ściany budynku można zauważyć, że na podłogach bezpośrednio nad holem nigdy nie wylano betonu. W przypadku podłóg mechanicznych pasy mocujące zostały zainstalowane poniżej belek stropowych podłóg. Jak widać na powyższym zdjęciu, pasy nadal zwisają ze ścian holu.

Pasy widoczne na powyższym zdjęciu byłyby częścią sufitu holu i nigdy nie zostały zalane betonem, ale gdzie jest sufit? Gdzie są belki, do których kiedyś przymocowano te pasy?.

Dla porównania, tak wyglądały korytarze Lobby przed destrukcją.

Znane teorie spiskowe chcą abyśmy wierzyli, że zawartość budynków i ludzie, którzy rzekomo w WTC, zostali obróceni w pył za pomocą ukierunkowanej broni energetycznej lub mini-broni nuklearnej, ale te pasy są dowodem na to że przynajmniej na tych poziomach podłogi nie zostały zmienione w pył lub odparowane, pasy te są dowodem na to, że wieże zostały wcześniej zdemontowane.

Ponadto nie ma żadnych śladów wykończenia wnętrz aż do podłogi holu jak widać.

Wewnętrzne wykończenia kolumn zostały usunięte, pozostawiając aluminiową wykładzinę na trzech zewnętrznych stronach kolumn ścian. Jakaś super tajna broń? A może po prostu gigantyczny rekwizyt dla zainscenizowanej epickiej operacji pod fałszywą flagą, mającej na celu uzyskanie publicznego poparcia dla od dawna planowanej niekończącej się wojny globalistów z terrorem?

Nad holem nie ma żadnych śladów materiałów podłogowych. Bez pasów, bez betonowych podłóg, bez kratownic, bez pokładu podłogi; właściwie nie ma śladu żadnej infrastruktury. Gdyby były tam w tym czasie i zostały zniszczone podczas zawalenia, czy nie powinny być widoczne na ścianach kawałki materiału podłogowego w taki sam sposób, jak pasy mocujące? Niezależnie od tego, czy kiedykolwiek zostały zainstalowane, Wygląda to prawie tak, jakby wszystkie wewnętrzne wykończenia zostały usunięte, odsłaniając elementy konstrukcyjne, aby uzyskać dostęp do śrub łączących.

Każde połączenie kolumny było skręcone ze sobą śrubami ręcznie dzięki otworom na końcach kolumn.

Aby uzyskać dostęp do tych śrub, trzeba było usunąć wewnętrzne wykończenia, co widać na powyższym obrazku.

Brakujące śruby.

Strategiczne śruby zostały usunięte, aby łatwiej rozerwały się szwy w budynkach. To tłumaczy zjawisko, którego wszyscy byliśmy świadkami w telewizji, kiedy ściany odrywały się od rdzenia, jak skórki wielkiego banana, co widać na filmikach poniżej.

W lewym dolnym rogu tego zdjęcia widać dwie wygięte śruby i dwie brakujące śruby. Po usunięciu dwóch wewnętrznych śrub panel ścienny został zabezpieczony przed wypadnięciem z wieży.

Oto widok resztek pozostałych po rozbiórce Wieży Południowej. Można tu znaleźć mnóstwo kolumn z brakującymi śrubami, mnóstwo pyłu i papieru oraz płonące tylko nierówne pożary. Nie było dymiących, ani bardzo gorących pożarów, które topiłyby beton i stal na swojej drodze, widać strażaków spacerujących po ziemi, która podobno była niedawno wypełniona stopioną stalą.

Być może te historie o bardzo gorących pożarach są nieco upiększone. Być może opowieści o stopionym metalu i stali zamieniającej się w pył w powietrzu są propagandą mylącą społeczeństwo, które musiało zadawać pytania i szukać odpowiedzi. Jeśli ruch prawdy jest kontrolowany, najpopularniejsze hipotezy to te, które powinny być najbardziej podejrzane i zgodnie z tą logiką powinny być łatwe do zidentyfikowania na podstawie tego, o czym nie chcą mówić.

Brakujące śruby są kluczową wskazówką do rozwiązania 9/11, podobnie jak nie brakujące pasy mocujące, a także całkowity brak 220 kratownic, betonowych podłóg i pokładów podłogowych. Ale nie zapomnij o setkach umywalek i toalet, rur instalacyjnych i armatury oraz wody w nich.

Kuchnie przemysłowe, podłogi z płytek, stoły robocze ze stali nierdzewnej i czajniki parowe.

Setki drzwi od wind powinny być widoczne gdzieś w gruzach.

Każda wieża rzekomo miała kilka mechanicznych podłóg, w których mieściły się silniki windy wielkości samochodu, panele elektryczne i inny ciężki sprzęt wymagany do utrzymania nowoczesnego wieżowca.

Aby wytrzymać duże obciążenia podłóg mechanicznych, konstruktorzy zastosowali belki , a nie lekkie kratownice rzekomo stosowane na innych podłogach. Tego typu materiały trudno zamienić w pył.

Sypiący się pył i gruz jest znakiem że nie były to sterylne biurowce pełne mebli i sprzętu komputerowego.

KONIEC CZĘŚCI 1.

Od redakcji:

Historie, relacje i dyskusje w tym artykule nie zawsze są oparte na sprawdzonych faktach i mogą być sprzeczne z obecnie przyjętą nauką i powszechnymi przekonaniami.

Globalna świadomość nie bierze odpowiedzialności integralność zawartych informacji. Powinieneś przeczytać ten artykuł z otwartym umysłem i samemu wyciągnąć wnioski z treści.

Źródło:

https://www.yankee451.com/?p=4008

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11/09/2001 TEMATY TABOO – PUSTE WIEŻE CZ.1

Globalna Świadomość3 grudnia 20196 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPORUSZAJĄCY FILM – „MIESZKAŃCY ZIEMI”Następny artykułPROJEKT EKTOGENEZY CZYLI KONIEC ERY NATURALNEJ CIĄŻY.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • 11/09/2001 TEMATY TABOO – PUSTE WIEŻE CZ.1
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?