Za kurtyną

PO NIECAŁYM MIESIĄCU EPIDEMII CHINY UPADAJĄ.

Chińska Republika Ludowa pogrąża się w chaosie i przemocy, miesiąc po wybuchu epidemii Koronavirus głodni i chorzy obywatele zaczynają walczyć z policją, by wydostać się ze strefy Kwarantanny po pożywienie.

56 milionów ludzi w 19 miastach poddanych kwarantannie nie jadło od kilku dni, ponieważ w miastach nie ma już jedzenia. Ciężarówki dostawcze nie mogą wjeżdżać do zakażonych stref z obawy przed rozprzestrzenieniem się wirusa. Ludzie dosłownie walczą ze sobą, aby zdobyć jedzenie.

Ludzie próbują opuścić strefę kwarantanny aby zdobyć jedzenie.

Blokady drogowe wznoszone przez buldożery i koparki z kamieni, piasku i innych przeszkód, pojawiają się na większości dróg do miast poddanych kwarantannie.

Niektóre z tych barier zostały wzniesione przez rząd, podczas gdy inne zostały wzniesione przez ludzi w małych miasteczkach i wioskach, aby powstrzymać zainfekowanych.

Ludzie w dalszym ciągu padają na ulicach…

W innych miejscach ludzie walczą by zdobyć maski filtrujące.

Kolejki do szpitala są niewyobrażalne.

Najbardziej zatrważające są sceny barykadowania ludzi w ich własnych domach!

Źródło:

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/china-collapsing-into-chaos-and-violence-as-virus-spreads?fbclid=IwAR2I8yn7lW-iEr3FbjoWtdhwMGmsnh73Wo7IFZdyscQxCqAC4OGgtbW73f8

3 komentarze

 • Patrycja

  Boże gdzie My – ludzie jesteśmy, nie można produkować i przesłać potrzebne rzecz ,maski itp np zrzuty z samolotów, jedzenia i tych niezbędnych ,potrzebnych rzeczy ,patrzymy na to jak umierają na Naszych oczach ,a za moment My możemy być w takiej sytuacji powinno istnieć 11 przykazanie nie bądź obojętny

 • Irena

  Również serce mi krwawi jak to oglądam-przecież to są tacy sami ludzie jak my -co to za rząd ,który w ten sposób rozwiązuje problem epidemii😣 Irena

  • Aldona

   Tacy zdziwieni jesteście ,ja nie ,gdy celowo rozpylono asf ,mówiłam że przyjdzie czas na ludziom się sprawdziło. To jest celowe działanie ludzi !! Zapamiętajcie dobie ,rsli to do was nie dociera. Ze zwierzętami najpierw było tak ,żeby mogli wybić jak największą ich liczbę ,bez pardonu ,locha z małymi mordowana ,były zdrowe ,a zamordowane chore ,pozostawione na widoku lub gdzieś w jakichś krzewach. Mordują zwierzęta wszystkie bez wyjątku ,dostają za to premię zobaczycie z ludźmi będzie to samo !! Polowanie bazarami tych koronawirusem i nawet nie zarażonych ,będą strzelać jak do kaczek . Karma wraca !! Obojętność i bicie brawa dla morderców tych niewinnych zwierząt ,popieranie tych co mordują ,że robią dobrze ,zobaczycie na własnej skórze ,jak jeden ludzik będzie strzelał do drugiego. To wszystko jest wina tego podgatunku ludzkiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *