AGENDA 2030

KORONAWIRUS – CZY SERIAL SIMPSONOWIE KOLEJNY RAZ PRZEWIDZIAŁ PRZYSZŁOŚĆ?

Fani zjawiskowego serialu „Simpsonowie” są przekonani, że w jeden z odcinków przewiduje wybuch epidemii koronawirusa z którym nikt nie może sobie poradzić.

Niektórzy fani w mediach społecznościowych sugerują, że twórca Simpsonów Matt Groening przewidział to już w latach 90.

Czy Simpsonowie przewidzieli epidemię koronawirusa?


W odcinku „Marge In Chains” z 1993 roku miasteczko Springfield zostaje opanowane czymś, co nazywa się „Grypą Osaka”, która powoduje, że rodzina Simpson i wielu mieszkańców miasta choruje. W wyniku grypy całe miasto wpada w panikę, którą niektórzy porównali z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Niektórzy ludzie myślą, że „The Simpsons” przewidzieli tą epidemię koronawirusa, także śmierć Kobe Bryanta. Wygląda na to, że Simpsonowie zrobili to ponownie i przewidzieli coś, czego nikt z nas nie wiedział.

Mimo to przyciąga uwagę mediów społecznościowych i ludzie myślą, że Simpsonowie po raz kolejny przepowiedzieli przyszłość.

Simpsonowie to fenomen kulturowy, który zasługuje na swoje miejsce w Galerii sławy telewizji. Według teoretyków spiskowych serial ten przewidział ataki z 11 września, epidemię wirusa ebola oraz wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA.

Czy Simpsonowie przewidzieli przyszłość, czy po prostu serial ma tyle wątków, że któryś w końcu przypadkiem wydarzy się naprawdę?.

Ostatnie wpisy

Kategorie

KORONAWIRUS – CZY SERIAL SIMPSONOWIE KOLEJNY RAZ PRZEWIDZIAŁ PRZYSZŁOŚĆ?

1 lutego 2020 / Możliwość komentowania KORONAWIRUS – CZY SERIAL SIMPSONOWIE KOLEJNY RAZ PRZEWIDZIAŁ PRZYSZŁOŚĆ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

ONZ I WHO PROWADZĄ WOJNĘ PRZECIWKO LUDZKOŚCI. 3 czerwca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • KORONAWIRUS – CZY SERIAL SIMPSONOWIE KOLEJNY RAZ PRZEWIDZIAŁ PRZYSZŁOŚĆ?
  • Może Ci się spodobać