extra-terrestrial

INTRYGUJĄCE NAGRANIA TAJNYCH MISJI KOSMICZNYCH I AKTYWNOŚCI UFO Z ZESZŁEGO WIEKU.

INTRYGUJĄCE NAGRANIA TAJNYCH MISJI KOSMICZNYCH I  AKTYWNOŚCI UFO Z ZESZŁEGO WIEKU.

Swego czasu na platformie Reddit odnaleziono bardzo szczególną publikację, jeden z użytkowników znalazł pendrive USB, które zawiera bardzo dziwne i podejrzane zdjęcia i filmy, które prawdopodobnie zostały udokumentowane w XIX wieku.

”Założyłem to konto, aby udostępnić to wydarzenie ponieważ nie wiem gdzie inaczej je umieścić. Nazywam się Quisto i mieszkam w małym miasteczku Bernau pod Berlinem. Podsumowując, kilka godzin temu znalazłem pamięć USB na parkingu w pobliżu supermarketu. Nie zastanawiałem się długo i włożyłem go do kieszeni. Na parkingu nie było nikogo. Znaleziony srebrny pendrive USB Toshiba miał dziwny rzeźbiony symbol, niezwłocznie postanowiłem sprawdzić co się na nim znajduję. Najpierw miałem problem z jego otwarciem, ponieważ laptop stwierdził, że pendrive jest uszkodzony a nie jestem ekspertem komputerowym. W każdym razie udało mi się go otworzyć, znalazłem tam wiele plików, w większości były bardzo dziwne i nie miałem pojęcia co oznaczają”.

Najciekawsze jest to, że wśród nienazwanych plików było całkiem sporo zdjęć i filmów przedstawiających tematykę związaną z planetami i kosmosem. Wszystkie wyglądają jak by były nagrane w zeszłym wieku. Filmy robią wrażenie, przedstawiają planety i gwiazdy z naszego układu słonecznego które zostały nagrane z bliskiej odległości jak na warunki kosmiczne.

Pewne źródła wskazują na to że są to nagrania i pliki satelitarne Voyagera, które nie powinny być upublicznione.

Niektóre kilkusekundowe filmiki pokazują starcia UFO na ziemi i w przestrzeni kosmicznej.

https://www.youtube.com/watch?v=qzKGf8cenXE
https://www.youtube.com/watch?v=lu7HStwWnHI

Może ktoś z was wie, co pokazano na tych filmach?

Źródło:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *