extra-terrestrial

INTRYGUJĄCE NAGRANIA TAJNYCH MISJI KOSMICZNYCH I AKTYWNOŚCI UFO Z ZESZŁEGO WIEKU.

INTRYGUJĄCE NAGRANIA TAJNYCH MISJI KOSMICZNYCH I  AKTYWNOŚCI UFO Z ZESZŁEGO WIEKU.

Swego czasu na platformie Reddit odnaleziono bardzo szczególną publikację, jeden z użytkowników znalazł pendrive USB, które zawiera bardzo dziwne i podejrzane zdjęcia i filmy, które prawdopodobnie zostały udokumentowane w XIX wieku.

”Założyłem to konto, aby udostępnić to wydarzenie ponieważ nie wiem gdzie inaczej je umieścić. Nazywam się Quisto i mieszkam w małym miasteczku Bernau pod Berlinem. Podsumowując, kilka godzin temu znalazłem pamięć USB na parkingu w pobliżu supermarketu. Nie zastanawiałem się długo i włożyłem go do kieszeni. Na parkingu nie było nikogo. Znaleziony srebrny pendrive USB Toshiba miał dziwny rzeźbiony symbol, niezwłocznie postanowiłem sprawdzić co się na nim znajduję. Najpierw miałem problem z jego otwarciem, ponieważ laptop stwierdził, że pendrive jest uszkodzony a nie jestem ekspertem komputerowym. W każdym razie udało mi się go otworzyć, znalazłem tam wiele plików, w większości były bardzo dziwne i nie miałem pojęcia co oznaczają”.

Najciekawsze jest to, że wśród nienazwanych plików było całkiem sporo zdjęć i filmów przedstawiających tematykę związaną z planetami i kosmosem. Wszystkie wyglądają jak by były nagrane w zeszłym wieku. Filmy robią wrażenie, przedstawiają planety i gwiazdy z naszego układu słonecznego które zostały nagrane z bliskiej odległości jak na warunki kosmiczne.

Pewne źródła wskazują na to że są to nagrania i pliki satelitarne Voyagera, które nie powinny być upublicznione.

Niektóre kilkusekundowe filmiki pokazują starcia UFO na ziemi i w przestrzeni kosmicznej.

https://www.youtube.com/watch?v=qzKGf8cenXE
https://www.youtube.com/watch?v=lu7HStwWnHI

Może ktoś z was wie, co pokazano na tych filmach?

Źródło:

Udostępnij

3 komentarze

Zaloguj się, aby skomentować.

INTRYGUJĄCE NAGRANIA TAJNYCH MISJI KOSMICZNYCH I AKTYWNOŚCI UFO Z ZESZŁEGO WIEKU.

Globalna Świadomość6 lutego 202017 września 2020

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułŚWIATOWA ELITA 2 TYSIĘCY OSÓB POSIADA TYLE MAJĄTKU CO 3/4 LUDZKOŚCI.Następny artykułEZOTERYCZNA AGENDA.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KTO NA TYM ŚWIECIE WIE NAJWIĘCEJ O KOSMITACH ? BOGOWIE I OBCY – CO WLATUJĘ DO SŁOŃCA RASY OBCYCH KTÓRE

3 komentarze

.comments-title

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_8065d07da4a77621450aa84fee5656d9";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • INTRYGUJĄCE NAGRANIA TAJNYCH MISJI KOSMICZNYCH I AKTYWNOŚCI UFO Z ZESZŁEGO WIEKU.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 3 komentarze
  • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?