Teorie spiskowe

TAJEMNICE CERN – SATANISTYCZNY RYTUAŁ POD POSĄGIEM BOGINI SHIVY.

Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN w 2016 roku wszczęła śledztwo w sprawie tajemniczego filmu,który został nakręcony na  terenie kampusu w Genewie. Na nagraniu widac coś w rodzaju tajemniczego satanistycznego rytuału, podczas którego złożono kobietę w ofierze.

Na filmie widzimy kilka osób w czarnych płaszczach podczas okultystycznego rytuału naprzeciwko posągu bogini zniszczenia SHIVA. Trudno powiedzieć czy miał to być zwyczajny wybryk, czy też rzeczywisty rytuał.

„Human sacrifice ceremony at Geneva’s CERN laboratory”. Filmik o takim tytule pojawił się w sieci w 2016 roku i wszystko wskazuje na to, że jest autentyczny. Sprawą zajęły się już władze Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych. Jak dotąd nie wyjaśniono sprawy i nikt i tym fakcie nie wspomina.

Na nagraniu widać zakapturzonych ludzi, którzy odgrywają coś w rodzaju okultystycznego rytuału, który kończy wbicie noża w kobietę.

Władze instytucji informowały że nie wydały zgody na takie dziwne praktyki religijne, ani na realizowanie w tym miejscu jakiegokolwiek nagrań. Rzecznik Organizacji Badań Jądrowych potwierdziła, że film został nagrany na terenie kampusu w Genewie, jednak podkreśliła, że władze instytucji nic nie wiedziały o tej sytuacji.

Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości autorów filmu. Mogli oni jednak dysponować przepustkami do siedziby CERN. Samo logo instytucji posiada symbole satanistyczne “666”. Teoretycy spiskowi i media alternatywne rozpisywały się na temat działalności CERN i otwierania przez nich portali do innych światów i wymiarów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *