Niewygodnie informacje

”MY TRUTH: RAPE OF 2 COREY,S” – FILM DOKUMENTALNY O PEDOFILII, KTÓRY ZMIECIE HOLLYWOOD.

Corey Feldman, były aktor dziecięcy, który dorastał w Hollywood, mówi, że on i jego żona musieli zatrudnić 24-godzinną zbrojną ochronę, aby ich chronić, gdy Feldman przygotowuje się do wydania dokumentu pt: MY TRUTH: THE RAPE OF 2 COREY’S, który obiecuje ujawnić wykorzystywanie dzieci który od pokoleń szerzy się w Hollywood.

Corey był popularny na przełomie lat 80-tych, znany głównie z ról komediowych. Występuje na ekranie od siódmego roku życia. Jako dziecko zagrał m.in. w “Gremlinach” [1980] Dante, “Goonies” [1985] Donnera i “Stań przy mnie” [1986] Reinera. Z późniejszych jego filmów warto wymienić: “Wojownicze żółwie Ninja” [1990) (udzielił głosu postaci Donatello), “Pulpety 4” [1992] i “Akademię plażową” [1994].

Feldman pracuje nad projektem od kilku lat i mówi, że miał problemy ze znalezieniem platform do hostowania lub produkcji filmu, ponieważ wszystkie studia są związane z Hollywood i nie są skłonne kołysać łodzią. Mówi także, że otrzymał liczne groźby po tym, jak ogłosił, że będzie pracował nad projektem. Projekt był tak kontrowersyjny, ponieważ Feldman obiecał wymienić nazwiska niektórych z najbardziej znanych osób molestujących dzieci w branży.

Feldman twierdzi, że był celem wielu gwałtownych ataków w ciągu ostatnich kilku lat, odkąd ogłosił prace nad filmem. W jednym przypadku była gwiazda-dziecko została przewieziona do szpitala po tym, jak został dźgnięty ostrym przedmiotem, gdy siedział w samochodzie na przejściu dla pieszych. Feldman powiedział również, że otrzymuje również dużą liczbę gróźb na maila i w mediach społecznościowych.

W filmie znajdzie się także historia najlepszego przyjaciela z dzieciństwa Feldmana, zmarłego aktora Coreya Haima, z którym występował w wielu filmach. Feldman mówi, że Haim doznał ekstremalnych molestowań seksualnych podczas pracy w branży, co, jak wierzy, doprowadziło do przedwczesnej śmierci Haima. Feldman mówi, że złożył Haimowi obietnicę ujawnienia sprawców, jeśli przypadkiem jako pierwszy z nich odejdzie.

Film zatytułowany „My Truth: The Rape of 2 Coreys” zostanie nadany tylko raz, 9 marca, co zbiega się z dziesiątą rocznicą śmierci Coreya Haima. Wydarzenie będzie dostępne 22 lutego 2020 roku za pośrednictwem strony MyTruthDoc.com, a będzie ono kosztować widzów 15 dolarów p.p.v.

Feldman był bardzo otwarty na temat swoich traumatycznych doświadczeń w branży rozrywkowej, przez całą swoją karierę i wywoływał burzę medialne, wymieniając niektórych ze swoich oprawców podczas wywiadu z dr. Ozem. W wywiadzie Feldman twierdzi, że jednym z jego oprawców był były gwiazdor John Grissom, który jest także oskarżony o molestowanie nieletnich z innych niezwiązanych ze sobą spraw, dostarczając więcej dowodów na to, że nadal może być bardzo niebezpiecznym człowiekiem. 

Grissom był podobno jednym z wielu pedofilów, którzy wykorzystują dzieci w Hollywood, które według Coreya jest wylęgarnią okultyzmu i sexualnych wynaturzeń.

Zobacz, co Feldman powiedział o nadchodzącym filmie w swoim tweecie poniżej.

https://twitter.com/Corey_Feldman/status/1224910841201352704?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1224910841201352704&ref_url=https%3A%2F%2Fanewspost.com%2Fcorey-feldman-needs-24-7-security-as-his-truth-documentary-prepares-for-release%2F

Źródło;

https://anewspost.com/corey-feldman-needs-24-7-security-as-his-truth-documentary-prepares-for-release/?fbclid=IwAR1Zclm0VZwyXFxkTkYY1Iq8StPdS-W1hGDZJA3iqe3mjBstcGIc5Y6YBSA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *