extra-terrestrial

ŚMIGŁOWCE POLICYJNE L.A.P.D W POŚCIGU ZA UFO W BIAŁY DZIEŃ.

W marcu 2019 roku na kanale „Seek & Find” opublikowano film w ,którym LAPD – departamentu Policji w Los Angeles ścigają niezidentyfikowany obiekt latający. Publikacja stała się świetnym tematem debaty w społeczności ufologicznej i spiskowej. 

Co ciekawe, incydent ten miał miejsce w biały dzień, więc bardzo wyraźnie widać zagadkowy obiekt na niebie, tuż przed helikopterami należącymi do policji z L.A. 

Na wideo;  Śmigłowce policyjne w Los Angeles walczą z UFO

Krótko po przesłaniu filmu na YouTube duża liczba użytkowników była dość zaskoczona obrazami, zwłaszcza że nie wydaje się, aby były one manipulowane lub edytowane. Wielu ludzi zastanawiało się czym tak naprawdę była to bezpośrednia konfrontacja na niebie. Eksperci w tej dziedzinie posunęli się znacznie dalej i potwierdzają, że jest to nowy przykład tego, jak niezwykłe zjawiska zachodzą w biały dzień, będąc przytłaczającym dowodem potwierdzającym, że kosmici przygotowują się do wielkiego objawienia.

Na wideo;  Śmigłowce policyjne w Los Angeles walczą z UFO

Nie jest to jednak pierwszy przypadek podobnego zdarzenia w Los Angeles. Rok temu duża liczba ludzi zaobserwowała helikopter policyjny z Los Angeles, który krążył wokół UFO. Wideo zostało nagrane 21 lipca ubiegłego roku. Świadek zarejestrował incydent na niebie za pośrednictwem swojego smartfona i, podobnie jak ostatnie wydarzenie, wielu użytkowników sugerowało, że cywilizacje z innych planet wysłały sondę w celu zebrania informacji przed swoim przybyciem

Na wideo;  Śmigłowce policyjne w Los Angeles walczą z UFO

Jednym z najbardziej interesujących aspektów tych dwóch spraw jest to, że Departament Policji w Los Angeles nie przedstawił żadnych wyjaśnień tych wydarzeń, co prowadzi nas do kilku hipotez: jedna jest taka, że ​​LAPD ukrywa wszelkie incydenty związane z UFO, nie dbając o zdanie opinii publicznej. Istniej też szansa że policja nie wiedziała z czym ma do czynienia, dlatego powstrzymała się od komentarza i nie zajęła oficjalnego stanowiska w tej sprawie. 

ŚMIGŁOWCE POLICYJNE L.A.P.D W POŚCIGU ZA UFO W BIAŁY DZIEŃ.

13 lutego 2020 / Możliwość komentowania ŚMIGŁOWCE POLICYJNE L.A.P.D W POŚCIGU ZA UFO W BIAŁY DZIEŃ. została wyłączona

Zobacz również

KOLEJNE DOWODY NA TO ŻE NIE JESTEŚMY SAMI -WOJSKO ODTAJNIA ARCHIWA UFO. 5 marca 2020

Ostatnie wpisy

Kategorie

  • ŚMIGŁOWCE POLICYJNE L.A.P.D W POŚCIGU ZA UFO W BIAŁY DZIEŃ.
  • Zobacz również
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie