Przekraczając Rubikon

OKŁADKA ”THE ECONOMIST” NA 2020 ROK – WYDAWNICTWO ROTHSCHILDÓW PRZEWIDZIAŁO KORONAWIRUSA W ZESZŁYM ROKU.

„Trudno uwierzyć, że jeszcze kilka miesięcy temu wirus, który pochłonął całą uwagę mediów, rynków finansowych i polityków, był dla nas absolutnie nieznany” – powiedział dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia. Pojawienie się zabójczego wirusa zostało przewidziane rok temu.

Podczas gdy normalna grypa rocznie zabija ponad pół miliona ludzi na planecie, nie ma szczepionek ani skutecznych leków na chińską a powoli już europejską epidemię. Sekretarz Generalny WHO odpowiedzialnie stwierdził, że opracowanie szczepionki i specjalistycznych metod leczenia zajmie około półtora roku.

Pierwsza wersja źródła pochodzenia koronawirusa wskazywały na nietoperze i węże a nawet na starożytnego łuskowca. Prawda jest taka że oficjalnie nikt nie zna pochodzenie tej choroby, inne źródła wskazują na to że jest to wirus opatentowany i stworzony w laboratorium jako broń wojskowa !

Okładka „”The Economist” na rok 2019.

Artykuły w The Economist nie są podpisywane, w całej gazecie nie ma nawet nazwiska redaktora naczelnego (od 1993 do 2006 był nim Bill Emmott, następnie do 2015 r. John Micklethwait). Od 2015 r. redaktorem naczelnym jest pierwsza kobieta na tym stanowisku Susan Minton Beddoes.

Jest tradycją, że – z pewnymi wyjątkami – nazwisko redaktora pojawia się jedynie wtedy, kiedy przestaje on dla tygodnika pracować.

The Economist to pismo z USA poświęcone sprawom polityki i ekonomii. Ponoć jest to pismo wydawane przez samych illuminatów a właścicielami wydawnictwa jest nie kto inny jak rodzina Rothschild co roku na przełomie grudnia i stycznia zamieszcza „przepowiednię” na zaczynający się rok. Przez kilka lat z rzędu co roku internauci mieli niezłą zagwozdkę z interpretacją symboli z okładki The Economist.

Na górze okładki znajduje się panda (Chiny). Ze Wschodu (gdzie znajdują się Chiny) odchodzą cztery „Jeźdźcy Apokalipsy” – Zarazy (epidemia koronawirusa), Wojna (Syria, Libia, Afganistan), Głód (niedobory żywności z powodu epidemii i zamknięcia granic), Śmierć (z powodu epidemii i wojny). Ale najciekawszym szczegółem na okładce jest zdjęcie dziwnego zwierzęcia, które wielu można zabrać do mrówkojada. I dopiero teraz stało się jasne, że to łuskowiec. Biorąc pod uwagę, że epidemia w Chinach rozpoczęła się w grudniu 2019 r., Zaszyfrowana okładka była prorocza. Głównym argumentem tego proroctwa jest łuskowiec, którego pojawienie się na okładce nie znalazło żadnej interpretacji aż do lutego 2020 r., Kiedy ogłoszono, że metagenomy łuskowca, koronawirusa i osób zakażonych są prawie identyczne.

Według teorii spiskowych na Ziemi jest wystarczająca ilość zasobów tylko dla światowej elity i obsługującego ją personelu – „złotego miliarda”. Reszta ludzi na świecie ma być unicestwiona za pomocą wojen, głodu, epidemii. Okazuje się, że Iluminaci wysłali wiadomość o nowej epidemii, ostrzegając swoich zwolenników zaszyfrowaną wiadomością. Pozornie wszystko się zbiega – jeźdźcy Apokalipsy ze Wschodu, w tym pierwszy na białym koniu – Śmierć i tajemnicza łuskowiec są źródłem tajemniczego koronawirusa. Zdecydowana większość mieszkańców świata nie słyszała nawet o tym zwierzęciu do ostatnich dni.

Poza tym na okładce The Economist na 2020 rok są słowa takie jak:

-Trump (Prezydent USA, czyżby wygrał wybory?)

-Brexit (czyżby wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej miało dojść do skutku?

-Tokyo (po polsku Tokio, stolica Japonii – co tam się wydarzy? Lub jaką rolę odegra Japonia? W tym roku w Japonii odbędzie się olimpiada)

-Mars (planeta i Bóg wojny – czyżby wojna?),

-Climate (po polsku klimat – czy będą jakieś zawirowania klimatyczne i pogodowe? Jakieś klęski?)

-Recession (po polsku: recesja, czyżby nastąpił krach ekonomiczny? Wielu analityków wskazuje rok 2020 jako rok, w którym dojdzie do kryzysu ekonomicznego na ogromną skalę)

-Bond (seria filmów o agencie 007)

-Vision (ten napis jest na czerwono, po polsku to wizja. Czyja wizja będzie miała decydujący wpływ na wydarzenia 2020 roku?)

-War (po polsku: wojna. Bliski Wschód? Korea? Czy gdzieś indziej?)

-AI (Artificial Inteligence – sztuczna inteligencja. Czyży uzyskała w 2020 roku samoświadomość?)

-Beethoven (znany kompozytor muzyki klasycznej, autor utworu zaadaptowanego przez Unię Europejską jako hymn, będącego wyrazem idealistycznej wizji jedności rasy ludzkiej, której hołdują demo-liberałowie)

-Biodiversity (po polsku: bioróżnorodność, powoli zanikająca na skutek skażenia przyrody i zmian klimatu)

-Raphael Warren (nazwisko amerykańskiego eksperta ds. cyber bezpieczeństwa,)

-Nightingale (po polsku – Słowik, gatunek ptaka. Słowik jest w czterowierszach Nostradamusa jako zwiastun wojny, kiedy zboża dojrzeją na przełomie lipca i sierpnia)

-Expo (światowa wystawa, która rozpocznie się jesienią w Dubaju. Jej hasło przewodnie to Łączenie umysłów. Może coś związanego ze sztuczną inteligencją tam wyskoczy?)

-Xpos (czyli: expose. Bądź też: Xposd czyli exposed. Po polsku uwidocznić, zdemaskować, odsłonić, obnażyć)

-Rat (po polsku szczur. 2020 rok to zgodnie z horoskopem chińskim rok Szczura. Poprzedni duży kryzys ekonomiczny też miał miejsce w roku Szczura – 2008)

-Modi i Die (Die, po polsku śmierć. Modi to indyjski premier. Niektórzy dopatrują się przepowiedni jego śmierc)

-Russia (po polsku: Rosja. Słowo to jest na samym, szarym końcu, małymi literkami. Czemu?)

-DGS BOND (Deposit guarantee schemes – systemy gwarancji depozytów i obligacje. Czyżby czas próby DGS?)

-RAT NPT (RATification of NPT? Treaty on the Non-Proliferation of Nuclear Weapons – Traktat o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Ratyfikacja NPT?)

-XI (Xi Jinping, czyli sekretarz komunistycznej partii Chin?)

-Gra słów: ed war d s now den, co znaczy: Edward Snoden, znany chyba wszystkim antysystemowy aktywista

-Kolory: zielony, czerwony (cyfry) i biały (plansza) to kolory flag państw islamskich.

Źródło:

https://www.soulask.com/the-rothschild-magazine-predicted-the-coronavirus-more-than-a-year-ago/

Ostatnie wpisy

Kategorie

OKŁADKA ”THE ECONOMIST” NA 2020 ROK – WYDAWNICTWO ROTHSCHILDÓW PRZEWIDZIAŁO KORONAWIRUSA W ZESZŁYM ROKU.

25 lutego 2020 / Możliwość komentowania OKŁADKA ”THE ECONOMIST” NA 2020 ROK – WYDAWNICTWO ROTHSCHILDÓW PRZEWIDZIAŁO KORONAWIRUSA W ZESZŁYM ROKU.

Może Ci się spodobać

JAK ”SIMPSONOWIE” PRZEPOWIEDZIELI PLANDEMIĘ. 3 grudnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • OKŁADKA ”THE ECONOMIST” NA 2020 ROK – WYDAWNICTWO ROTHSCHILDÓW PRZEWIDZIAŁO KORONAWIRUSA W ZESZŁYM ROKU.
  • Może Ci się spodobać