Świat bez cenzury

BYŁY NIEMIECKI POSEŁ I CZŁONEK KOMISJI ZDROWIA W RADZIE EUROPY TWIERDZI ŻE COVID-19 NIE ISTNIEJE.

Jeden z niemieckich Lekarzy Dr. Wodarg mówi wprost – nie istnieje żadna pandemia Koronawirusa! Żąda on komisji śledczej w parlamencie Niemiec z powodu pozbawienia ludności wolności i drastycznego naruszania praw człowieka.

Radzi mądrym prawnikom zając się poważnie tym skandalem. Jest pulmonologiem, internistą, specjalistą w zakresie higieny i medycyny środowiskowej oraz zdrowia publicznego, był wiele lat posłem SPD, przewodniczącym Komisji Zdrowia w Radzie Europy, twierdzi on, że ;

”Samo określenie pandemia zostało nie wiadomo dlaczego zmienione i używane jest w innym znaczeniu. Do tej pory słowo „pandemia” było określeniem choroby, która w wielkiej sile objawiała się na całym globusie. Takie coś nigdy się nie zdarzało. Teraz zmieniono znaczenie tego terminu w tym sensie, że jest to choroba występująca na całym świecie, niezależnie w jakim nasileniu. Tylko że – w tym sensie co roku mamy pandemię!”

Dalej: ‘‘Opracowano szybkie testy, potem wprowadzono ludzi w panikę poprzez media .. Ludzie biegną w panice do lekarzy .. a potem są na potęgę testowani, na obecność wirusa jak nigdy dotąd! Do tej pory nikogo to nie interesowało, a każdego roku pojawiają się nowe wirusy koronowe. To jest całkiem normalne.

Teraz wszyscy, którzy doświadczają objawów zwykłej grypy, są testowani i oczywiście wirus zostaje znaleziony a statystyki rosną, ponieważ on po prostu jest, nosimy go w sobie, prawie wszyscy. Chorzy idą więc do szpitala, chociaż w normalnych okolicznościach wyleczyliby grypę w domu!” i tylko niektórzy poszliby do lekarza. W szpitalu dochodzą do tego niebezpieczne inne wirusy szpitalne, które jak zawsze – powodują większość zgonów na całym świecie.

Obecnie zabrania się wszystkim kontaktów socjalnych, towarzyskich spotkań, normalnego życia … Wszyscy są traktowani jako potencjalne niebezpieczeństwo. Ludzie stali się dla siebie wrogami. I nakręcają się sami dalej w tym kierunku. Czyste szaleństwo.

Źródło:

https://www.wodarg.com/?fbclid=IwAR1YX8fyThdlkHrThySfm_dnOZvNg9Sp-iL3AyvvrpzAsTKoqy-m92KlDIM

2 komentarze

 • Rafał

  No dobra, odpowiedz mi na zasadnicze pytanie!
  Co z umieralnością?
  Weźmy to na logikę.
  Jeżeli jest to zwykła grypa, która przy badaniu wykazuje obecność korony to dlaczego umiera więcej ludzi niż zwykle?
  Nie wyrabiają z chowaniem zmarłych w Lombardii. Jak mi to wytłumaczysz i nam wszystkim?

  • Olita

   Oj, chyba nie zwykły. Częste zapalenia płuc… Niemniej jednak, okazuje się, że w ubiegłych 5 latach przez niektóre kraje UE przechodziły w sezonie jesienno-zimowym prawdziwe epidemie grypy, zapalenia płuc, i nie wiem czego jeszcze… Tego można się dowiedzieć grzebiąc w danych statystycznych EUROSTATu, Instytutu Kocha W Niemczech i polskiego Urzędu Statystycznego. W sezonie 2017-18 Niemcy odnotowały 25100 zgonów z powodu krypy i był to najgorszy wynik od 30 lat. W tym samym czasie Polska odnotowała ponad 4 mln zachorowań na grypę, ale u nas zgonów było nieco ponad 100. jedyne co mogę powiedzieć, że u nas w przyczynach zgonów jest rubryka: “starość” i w niej wpisuje się wiele przypadków. Wygląda na to, że tym razem jest nieco inaczej. Pozdrawiam i zdrówka zyczę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *