Otwórz oczy

EPIDEMIA I MANEWRY ”DEFENDER 2020” A ZAŁAMANIE GLOBALNEGO SYSTEMU GEOPOLITYCZNEGO.

Zjawisko epidemii koronawirusa to przydatne narzędzie do odwrócenia uwagi i przygotowania znacznej części obywateli świata na coś ważniejszego, co może. Prawdopodobnie ktoś lub coś przygotowuje nas do załamania globalnego systemu geopolitycznego.

SYTUACJA W POLSCE.

Podczas gdy w Europie nagłówki gazet, transmisje i media społecznościowe są oblężone przez „koronawirusa”, 20.000 amerykańskich żołnierzy ląduje na 7 europejskich lotniskach by dołączyć do 10.000 swoich amerykańskich kolegó, którzy są już w Europie i 7000 innych wojsk z różnych krajów europejskich.

W sumie 37000 uzbrojonych wojskowych w jakim celu?
Aby pomóc państwom Europy w walce z epidemią ? Absolutnie nie!

Przybyli, tu ” rozprzestrzeniając się ” po terytorium Europy, aby rozpocząć manewry wojskowe „Europe Defender 2020”.

Czy obywatele zostali poinformowani o tym, co to jest? Najwyraźniej nie!

Europe Defender 2020 to ćwiczenia zaprojektowane przez rząd USA we współpracy z NATO, aby „przećwiczyć ” strategie, które mają być wykorzystane przez USA i Europę, która jest podporządkowana USA, w razie hipotetycznej wojny.

KTO JEST ZAGROŻENIEM?

Oczywiście amerykańscy urzędnicy dobrze wiedzą kto jest „hipotetycznym zagrożeniem”. Jest nim największy sojusznik Chin – Rosja

Przeanalizujmy więc sytuację. Do manewrów oprócz 37000 żołnierzy zostanie sprowadzonych 14000 pojazdów wojskowych, co za tym idzie czołgi, helikoptery itp. oraz proporcjonalnie tyle samo amunicji.

Biorąc pod uwagę ” wirusa „: żołnierze przybędą z należytymi sprzęntem chroniącym ich przed epidemią? Najwyraźniej nie! Według amerykańskich urzędników tym żołnierzom nic nie grozi i są wolni od „koronawirusa”. Coś jest nie tak!

Powstają pytania:

– Dlaczego obywatele mogą zarazić się tym wirusem, a amerykańskie wojsko nie?

– Dlaczego podjęto decyzję o przeprowadzeniu tych manewrów geograficznie w pozycji, która wiązałaby się z hipotetycznym konfliktem z Rosją, a nie w innych obszarach na świecie??

– Dlaczego 95 % mediów o tym nie mówi?

– Dlaczego politycy o tym nie mówią?

– Jeśli żołnierze nie martwią się o zakażenie wirusem, to może nie jest on tym, ci nam się wmawia ?

– Gdyby amerykańscy żołnierze zarazili się wirusem, czy nie staliby się ogromną armią nosicieli, i czy wojsko by do tego dopuściło ?

Pytanie te pochodzą od Federacji Rosyjskiej, która utrzymuje pozycję wojskową w swoich granicach, co nie wyklucza tego jednak, że sytuacja się zmieni!

WNIOSKI.

Chiny, sojusznik Rosji zawarły miesiące temu ogromne kontrakty z Włochami na rzecz stosunków handlowych na Morzu Śródziemnym i innych strategicznych działań, gdyby doszło do konfliktów w europie na osi USA – Chiny.

Z Chin zaczyna się swój marsz ”koronawirus”, który niespodziewanie krótko potem, zaskakująco wybucha we Włoszech, zasilany przez światowe media.

Chiny i Rosja są od lat niekwestionowanymi przeciwnikami handlowymi USA, ponieważ ich działanie to podważanie monopolu dolara na rynku światowym, a to powoduje nie małą utratę władzy zarówno ekonomiczniej, jak i geopolityczniej.

Ameryka od dawna robi wszystko, aby sprowokować Rosję ruchami rynku i przemieszczaniem wojskowymi na wszystko, co dotyka jej interesów handlowych i geopolitycznej. Nie wspominając już faktu, że Chiny są w posiadaniu większości długu narodowego USA!!!

Teraz, oczy świata skierowane są na Europę, Chiny i Włochy, Amerykę, które walczą w chaosie z niewidzialnym wrogiem, wirusem na temat którego powstało już wiele teorii. Czas tylko pokażę czy jak zwykle nie był to temat zastępczy od czegoś znacznie większego.

Źródło.

https://www.ndr.de/nachrichten/hamburg/Coronavirus-Bundeswehr-beendet-Defender-Europe-2020,defender114.html

Ostatnie wpisy

Kategorie

EPIDEMIA I MANEWRY ”DEFENDER 2020” A ZAŁAMANIE GLOBALNEGO SYSTEMU GEOPOLITYCZNEGO.

20 marca 2020 / Możliwość komentowania EPIDEMIA I MANEWRY ”DEFENDER 2020” A ZAŁAMANIE GLOBALNEGO SYSTEMU GEOPOLITYCZNEGO. została wyłączona

SYTUACJA W POLSCE.

Podczas gdy w Europie nagłówki gazet, transmisje i media społecznościowe są oblężone przez „koronawirusa”, 20.000 amerykańskich żołnierzy ląduje na 7

KTO JEST ZAGROŻENIEM?

Oczywiście amerykańscy urzędnicy dobrze wiedzą kto jest „hipotetycznym zagrożeniem”. Jest nim największy sojusznik Chin – Rosja

WNIOSKI.

Chiny, sojusznik Rosji zawarły miesiące temu ogromne kontrakty z Włochami na rzecz stosunków handlowych na Morzu Śródziemnym i innych strategicznych

Może Ci się spodobać

ŚWIATOWY PLAN NIEKOŃCZĄCEJ SIĘ EPIDEMII – TAJEMNICE PROGRAMU 💉. 5 kwietnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • EPIDEMIA I MANEWRY ”DEFENDER 2020” A ZAŁAMANIE GLOBALNEGO SYSTEMU GEOPOLITYCZNEGO.
  • SYTUACJA W POLSCE.
  • KTO JEST ZAGROŻENIEM?
  • WNIOSKI.
  • Może Ci się spodobać