Świat bez cenzury

EPIDEMIA I MANEWRY ”DEFENDER 2020” A ZAŁAMANIE GLOBALNEGO SYSTEMU GEOPOLITYCZNEGO.

Zjawisko epidemii koronawirusa to przydatne narzędzie do odwrócenia uwagi i przygotowania znacznej części obywateli świata na coś ważniejszego, co może. Prawdopodobnie ktoś lub coś przygotowuje nas do załamania globalnego systemu geopolitycznego.

SYTUACJA W POLSCE.

Podczas gdy w Europie nagłówki gazet, transmisje i media społecznościowe są oblężone przez “koronawirusa”, 20.000 amerykańskich żołnierzy ląduje na 7 europejskich lotniskach by dołączyć do 10.000 swoich amerykańskich kolegó, którzy są już w Europie i 7000 innych wojsk z różnych krajów europejskich.

W sumie 37000 uzbrojonych wojskowych w jakim celu?
Aby pomóc państwom Europy w walce z epidemią ? Absolutnie nie!

Przybyli, tu ” rozprzestrzeniając się ” po terytorium Europy, aby rozpocząć manewry wojskowe “Europe Defender 2020”.

Czy obywatele zostali poinformowani o tym, co to jest? Najwyraźniej nie!

Europe Defender 2020 to ćwiczenia zaprojektowane przez rząd USA we współpracy z NATO, aby “przećwiczyć ” strategie, które mają być wykorzystane przez USA i Europę, która jest podporządkowana USA, w razie hipotetycznej wojny.

KTO JEST ZAGROŻENIEM?

Oczywiście amerykańscy urzędnicy dobrze wiedzą kto jest “hipotetycznym zagrożeniem”. Jest nim największy sojusznik Chin – Rosja

Przeanalizujmy więc sytuację. Do manewrów oprócz 37000 żołnierzy zostanie sprowadzonych 14000 pojazdów wojskowych, co za tym idzie czołgi, helikoptery itp. oraz proporcjonalnie tyle samo amunicji.

Biorąc pod uwagę ” wirusa “: żołnierze przybędą z należytymi sprzęntem chroniącym ich przed epidemią? Najwyraźniej nie! Według amerykańskich urzędników tym żołnierzom nic nie grozi i są wolni od “koronawirusa”. Coś jest nie tak!

Powstają pytania:

– Dlaczego obywatele mogą zarazić się tym wirusem, a amerykańskie wojsko nie?

– Dlaczego podjęto decyzję o przeprowadzeniu tych manewrów geograficznie w pozycji, która wiązałaby się z hipotetycznym konfliktem z Rosją, a nie w innych obszarach na świecie??

– Dlaczego 95 % mediów o tym nie mówi?

– Dlaczego politycy o tym nie mówią?

– Jeśli żołnierze nie martwią się o zakażenie wirusem, to może nie jest on tym, ci nam się wmawia ?

– Gdyby amerykańscy żołnierze zarazili się wirusem, czy nie staliby się ogromną armią nosicieli, i czy wojsko by do tego dopuściło ?

Pytanie te pochodzą od Federacji Rosyjskiej, która utrzymuje pozycję wojskową w swoich granicach, co nie wyklucza tego jednak, że sytuacja się zmieni!

WNIOSKI.

Chiny, sojusznik Rosji zawarły miesiące temu ogromne kontrakty z Włochami na rzecz stosunków handlowych na Morzu Śródziemnym i innych strategicznych działań, gdyby doszło do konfliktów w europie na osi USA – Chiny.

Z Chin zaczyna się swój marsz ”koronawirus”, który niespodziewanie krótko potem, zaskakująco wybucha we Włoszech, zasilany przez światowe media.

Chiny i Rosja są od lat niekwestionowanymi przeciwnikami handlowymi USA, ponieważ ich działanie to podważanie monopolu dolara na rynku światowym, a to powoduje nie małą utratę władzy zarówno ekonomiczniej, jak i geopolityczniej.

Ameryka od dawna robi wszystko, aby sprowokować Rosję ruchami rynku i przemieszczaniem wojskowymi na wszystko, co dotyka jej interesów handlowych i geopolitycznej. Nie wspominając już faktu, że Chiny są w posiadaniu większości długu narodowego USA!!!

Teraz, oczy świata skierowane są na Europę, Chiny i Włochy, Amerykę, które walczą w chaosie z niewidzialnym wrogiem, wirusem na temat którego powstało już wiele teorii. Czas tylko pokażę czy jak zwykle nie był to temat zastępczy od czegoś znacznie większego.

Źródło.

https://www.ndr.de/nachrichten/hamburg/Coronavirus-Bundeswehr-beendet-Defender-Europe-2020,defender114.html

Jeden Komentarz

  • norbi

    Mieszkam na sycyli, ktora obecnie wedlug rzadu wloskiego poddana jest restrykcja, dotyczacym poruszania sie. Mimo tego tutejsi mieszkancy maja to gleboko gdzies. Tutejsza policja, karabinierzy itd. nie potrafia sobie poradzic z przekonaniem ludzi do pozostania w domach i nie opuszczania ich bez wyraznych powodow.
    Zakazali spacerow – ludzie jada do supermarketu pod pretekstem zakupow biara po jednym wozku na glowe, bo inaczej do sklepu by ich nie wposcili, i spaceruja po sklepie wychodzac praktycznie z pustym wozkiem.
    Doradza sie uzywanie masek – wiec zanim jeszcze znajda sie w sklepie podjezdzaja pod supermarket majac zalozone na twarzach maski na rekach rekawiczki latexowe ale przed sklepem spotkaja w solejce wozkowej znajomych wiec co robia ??? oczywiscie zsowaja maseczki i buziak buziak bo jak mozna nie przywitac sie wedlug tutejszych obyczajow 🙂
    TU POTRZEBA WOJSKA! i to nie tutejszego co do wszystkiego podchodzi z przymrozeniem oka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *