AGENDA 2030

CZY NA ŚWIECIE ROZPOCZĘŁA SIĘ NOWA ERA WOJNY BIOLOGICZNEJ? – ANOMALIA W ZACHOROWANIACH NA „COVID-19”.

Zachorowalność na koronawirusa w świecie obecnie podawana jest tak

Zachorowalność na koronawirusa na świecie podana w wartościach bezwzględnych jako liczba zachorowań w danym kraju.

Podczas gdy w istocie, po uwzględnieniu stosunku zachorowań do liczby populacji kraju, wygląda tak:

Mapa zachorowań na koronawirusa po uwzględnianiu stosunku zachorowań do liczby populacji kraju.

Można nawet uznać, że niektóre kontynenty są praktycznie wolne od tego wirusa, gdyż rozpływa się on w dużych populacjach krajów.

Mapa rozprzestrzenienia haplogrupy R1b.

I teraz odnośną mapę w ujęciu proporcjonalnym zachorowań w stosunku do populacji krajów, którą nazwiemy mapą proporcjonalną zachorowań na koronawirusa (rys. 4):

Mapa proporcjonalna zachorowań na koronawirusa.

Czy te mapy (rys. 3 i rys. 4) prawie idealnie się nie pokrywają? Mapa proporcjonalna zachorowań na koronawirusa nieznacznie tylko odbiega od mapy rozprzestrzenienia haplogrupy R1b w … Chinach. Poza tym zgadza się, nawet jeśli idzie o większe występowanie haplogrupy R1b w Iranie.
Kluczowym jest tu brak danych z Turkmenistanu, gdzie występuje maksimum haplogrupy R1b w tamtym rejonie. Generalnie zachód Europy i północ jest relatywnie najbardziej zagrożonym obszarem Świata – czyli dokładnie tam, gdzie haplogrupa R1b występuje najliczniej w stosunkach procentowych populacji krajów.
W samej Europie i u sąsiadów wygląda to tak:

Mapa proporcjonalna Europy i sąsiednich zachorowań na koronawirusa.

Nie widać tego na mapie, ale najgorsza sytuacja jest w San Marino – prawie siedem razy gorsza proporcja niż na najbardziej zagrożonej według mapy (rys. 5) Islandii. Jednak na mapie widać by to było jak małą kopkę zagrożenia – szpilę – pośród innych krajów. Dlatego, żeby to nie zaburzało wskazań, za podstawę liczenia maksimum przyjąłem Islandię. Dane są z dnia 18. marca 2020 roku czyli w miarę świeże, bo sprzed dwu dni.

Możliwy scenariusz:

 • Mamy (gdyż go stworzyliśmy) wirusa agresywnego dla przedstawicieli haplogrupy R1b – czyli właśnie wirusa haplogrupowego albo w skrócie haplowirusa.
 • W naszym kraju nie ma prawie przedstawicieli haplogrupy R1b.
 • Wypuszczamy wirusa w swoim kraju (żeby odwrócić od siebie oskarżenie, że to my go wyhodowaliśmy-wyprodukowaliśmy).
 • Wirus jest regresywny, to znaczy szybko wyczerpuje w naszym kraju populację z haplogrupą R1b, gdyż mało jest naszych mieszkańców z haplogrupą R1b w stosunku do ogólnej liczby mieszkańców naszego kraju.
 • Wysyłamy naszych „turystów” po Świecie, żeby roznieśli wirusa.
  6. U nas epidemia wygasa z uwagi na regresywność wirusa w tak małej części populacji mieszkańców naszego kraju z haplogrupą R1b.
 • Jesteśmy bohaterami – skutecznie zatrzymaliśmy epidemię u siebie – podczas gdy wszystkie kraje, mające haplogrupę R1b w większym procencie niż u nas, przeżywają gehennę pandemii.

KONKLUZJA

Oczywiście, to jeden z możliwych scenariuszy, gdyż dopuszczalne są inne, na przykład, że ktoś, kto nie był z Chin, wypuścił wirusa w Chinach, gdyż wiedział, że będzie tam regresywny. Może chciał, by o to teraz ktoś oskarżył Chińczyków.

Jednakże, obojętnie, kto to zrobił, jeśli istnieją wirusy rozpoznające haplogrupę potencjalnych chorych, to zaczęła się nowa era wojny biologicznej – nie ślepa zaraza, atakująca wszystkich a zaraza inteligenta, atakująca wybiórczo ludzi z daną haplogrupą.

Jeśli potwierdzi się zbieżność występowania haplogrupy R1b i agresywności koronawirusa, to otworzy się mnóstwo możliwości jego zahamowania. Trzeba tylko najpierw dostrzec tę zbieżność

Rysunki pochodzią z: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:COVID-19_Outbreak_World_Map.svg

źródło:

http://www.hendzel.pl/artykuly/Wirus%20haplogrupowy.pdf

Od redakcji:

Historie, relacje i dyskusje w tym artykule nie zawsze są oparte na sprawdzonych faktach i mogą być sprzeczne z obecnie przyjętą nauką i powszechnymi przekonaniami.

Globalna świadomość nie bierze odpowiedzialności integralność zawartych informacji. Powinieneś przeczytać ten artykuł z otwartym umysłem i samemu wyciągnąć wnioski z treści.

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY NA ŚWIECIE ROZPOCZĘŁA SIĘ NOWA ERA WOJNY BIOLOGICZNEJ? – ANOMALIA W ZACHOROWANIACH NA „COVID-19”.

25 marca 2020 / Możliwość komentowania CZY NA ŚWIECIE ROZPOCZĘŁA SIĘ NOWA ERA WOJNY BIOLOGICZNEJ? – ANOMALIA W ZACHOROWANIACH NA

Może Ci się spodobać

CO SŁUŻBA ZDROWIA MÓWI ANONIMOWO O PANDEMII ? 4 sierpnia 2020

 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • CZY NA ŚWIECIE ROZPOCZĘŁA SIĘ NOWA ERA WOJNY BIOLOGICZNEJ? – ANOMALIA W ZACHOROWANIACH NA „COVID-19”.
 • Może Ci się spodobać