Ukryte na widoku

CZYSTKI W SZEREGACH TAJNYCH ELIT : WE WŁOSZECH ROZBITO TAJNĄ LOŻE MASOŃSKĄ I ARESZTOWANO JEJ CZŁONKÓW.

W ostatnim czasie do dymisji podali się prezesi Disney’a, Google, kilku wielkich banków centralnych, firmy Amazon, która de facto zwiększa swoje zatrudnienie. To wszystko daje do myślenia. Zatem, wokół całej sytuacji z koronawirusem dzieje się coś bardzo niezwykłego.  Coś, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Rządy zamykają granice i mówią ludziom, aby zostali w domu lub zarządzają blokady.

W ostatnim czasie pojawiło się wiele informacji próbujących wyjaśnić przyczyny wybuchu pandemii koronawirusa Covid-19. Jak już wielokrotnie na naszej stronie pisaliśmy, ten koronawirus nie jest tworem naturalnym lecz hybrydą sztucznie wytworzoną w laboratorium. To z kolei uwiarygodnia informacje mówiące, że za tą całą pandemią kryją się masowe aresztowania w kręgach ukrytej władzy. Dodatkowo Covid-19 stanowi zasłonę dla aresztowań ludzi z tak zwanego Deep State w USA.

Niektórzy chorują z powodu wirusa, niektórzy umierają, chociaż bardzo niewielu, nazwijmy to „zwykłych obywateli”, branych jest tutaj pod uwagę, wygląda to na akcję skierowaną wprost względem tak zwanych kręgów elit. Otóż duża liczba tak zwanych gwiazd i prezesów firm ogłasza się jako zainfekowana poczym samodzielnie poddaje się kwarantannie, a następnie podaje się do dymisji, jak w przypadkach, o których wspomnieliśmy wcześniej.

Na ile jest to informacja pewna nie można stwierdzić, ponieważ de facto dotyczy kręgów władzy, które obejmują przede wszystkim Masonerię a zatem wszystkich polityków, biznesmenów, i wszelkich ludzi wpływowych, którzy należą do Masonerii. Cały proceder dotyka wierzchołka piramidy władzy, przyczyn takiego procesu może być wiele, jednak efektem ostatecznym będzie wymiana kadrowa, przeprowadzona pod zasłoną paniki i chaosu związanego z pandemią.

I tak dla przykładu możemy podać, że Włoskie organy ścigania ukróciły działalność tajnej loży masońskiej, która miała poważny wpływ na procesy polityczne na Sycylii. W nocy ze środy na czwartek 18-19 marzec, karabinierzy aresztowali 27 osób, które należały do ​​tej tajnej organizacji. Wszystkim aresztowanym postawiono zarzuty popełnienia przestępstwa przeciwko administracji państwowej, organom wymiaru sprawiedliwości, a także stworzenia tajnej organizacji przestępczej.

Warto zauważyć, że tajna loża masońska znajdowała się w Castelvetrano, rodzinnym mieście jednego z przywódców Cosa Nostry, Matteo Messiny Denaro, uważanego za jednego z najbardziej niebezpiecznych przestępców na świecie i który od wielu lat jest poszukiwany międzynarodowym listem gończym. Członkami loży, było wielu znanych polityków, w szczególności były przewodniczący Zgromadzenia Regionalnego Sycylii, były deputowany włoskiego parlamentu Francesco Cascio, były deputowany zgromadzenia Giovanni Lo Shiuto oraz były burmistrz Castelvetrano Felice Errante.

Gazeta Giornale di Sicilia w związku z tym wskazuje, że tajna loża masońska mogła wywierać poważny wpływ na podział funduszy regionalnych, a także otrzymywać tajne informacje na temat dochodzeń w wielu ważnych sprawach prowadzonych przez organy śledcze na Sycylii. Media z innych państw publikują wręcz bliźniacze materiały, jednak dotyczące zgromadzeń masońskich w ich krajach. Taka sytuacja z pewnością nie jest zrządzeniem przypadku.

Źródło:

https://gds.it/articoli/cronaca/2019/03/21/castelvetrano-la-loggia-segreta-che-condizionava-la-politica-27-arresti-ai-domiciliari-francesco-cascio-7be03d3f-a201-4ace-9849-5e7e167e4896/

6 komentarzy

 • Sławomir M

  witam być może to jest walka pomiędzy starymi zakonami bo masoni to byli templariusze których eliminowano i tępiono szczególnie we Francji zabito tam wielkiego mistrza ich zakonu część z nich przetrwała w innych krajach i się odrodzili oczywiście pomścili się na Francji w postaci rewolucji a tym którzy tępili ten zakon i stali za spaleniem wielkiego mistrza Jacques de Molay umarli w dziwnych okolicznościach, obecnie ich siedziba znajduje się w Londynie zarządzają światowymi finansami ich główny bank znajduje się w Szwajcarii o nazwie MIĘDZYNARODOWY BANK WALUTOWY , był jeszcze zakon rycerzy joannitów ale też Francuzi przyczynili się to jego upadku a cały jego majątek i część rycerzy przeszło do zakonu krzyżackiego którzy i tak byli bardzo zamożni a majątek tych wszystkich zakonów pochodził z morderstw i grabieży pogan podczas swoich krucjat z Jerozolimy tam skąd pochodzili bo byli izraelitami i mieli świątynie zbudowaną przez króla salomona to było miejsce kultu satana jahwe kontaktowano się z nim i składano mu ofiary z ludzi i pito ich krew znajdowała się w niej arka przymierza ale wojska babilońskie te świątynie zniszczyły później ją ponownie odbudowano i po jakimś czasie znowu została zburzona przez rzymian w wojnie z żydami obecnie chcą ją odbudować dlatego wypędzono z tej ziemi Palestyńczyków był jeszcze zakon czerwonej gwiazdy dzisiejsi komuniści .Obecnie były zakon joannitów i krzyżaków przekształcił się w zakon rycerzy maltańskich a dzisiejsza siedziba ich to Rzym i kontrolują cały świat poprzez kościół katolicki nad którym sprawują władze co ciekawe hitler też do nich należał dlatego włochy byli jego oddanymi sojusznikami a papież pius xII udzielił mu poparcia podpisując z nim konkordat a później jego urzędnicy pomogli zbrodniarzom w ucieczce do ameryki teraz być może pomiędzy tymi zakonami sorry korporacjami trwa walka o wpływy bo w końcu to sługusy diabła za srebrniki to czyste zło boję się tylko że po ich wojnie powstanie nowy porządek świata a ludzie staną się poprzez wykorzystanie najnowszych technologii kontrolowanymi niewolnikami ale widocznie tak musi być że tak jest może na tym się opiera ta życiowa nasza gra zwaną MATRIKSEM

 • Jaro

  Czy przypadkiem te zarażenia nie maja związku z adrenochromem. Jest teoria, że dostawy adrenochromu zostały zainfekowane specjalnie zmodyfikowany koronawirusem, aby wykryć którzy celebryci i politycy powiązani są z dystrybucją tego narkotyku. Sprawa jest przerażająca. Poczytajcie co to jest i w jak potworny sposób się to pozyskuje.

 • Anita

  Niby logiczne, ale gdyby tak rzeczywiście było, to nie byłoby to tak wściekle zaraźliwe.
  Niektórzy by to mieli z powodu zażycia tego chorego narkotyku a inni by się zwyczajnie zarazili. Jak odróżnić jednych od drugich, psycholi od niewinnych ludzi?

 • Sceptyk

  Jeżeli media podały informację o aresztowaniach mafiozów to ciekawe, którzy są ci źli, czy ci aresztowani, czy ci co kazali ich aresztować?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *