(123)456 7890 demo@coblog.com

RAPORT RZĄDOWY USA: PANDEMIA KORONAWIRUSA POTRWA AŻ DO „MOMENTU UDOSTĘPNIENIA SZCZEPIONEK W CELU UODPORNIENIA POPULACJI”

Rząd USA oszacował ile potrwa pandemia koronawirusa, i nie jest dobrze. Analitycy rządu USA nie mają dobrych wieści. Z najnowszego, 100-stronicowego dokumentu wynika, że pandemia koronawirusa szybko się nie skończy. Epidemia ma trwać jeszcze przez 18 miesięcy.

Jak informuje „The New York Times” pandemia koronawirusa szybko się nie skończy. Zgodnie z dokumentami analityków rządu USA, rozprzestrzenianie się koronawirusa w kolejnych miesiącach będzie wpływać na wiele nowych fal choroby COVID-19.

Oznacza to, że w Stanach Zjednoczonych dojdzie do dużo większej liczby zachorowań. Z tego powodu będzie więcej hospitalizacji osób zagrożonych. To natomiast doprowadzi do nadwyrężenia systemu opieki zdrowotnej.

„The New York Times” dotarł do tajnych planów rządu ws. walki z wirusem z Wuhan. Plan zawierał opis m.in. takich kroków, jak zamknięcie szkół i wszystkich uczelni.

W tym 100-stronnicowym planie jest zawarta również informacja o przybliżonym czasie trwania pandemii. Tutaj analitycy Waszyngtonu nie mają dobrych wiadomości. Pandemia może potrwać nawet 18 miesięcy.

[…] Aby uniknąć ponownych transmisji koronawirusa, należy przestrzegać wprowadzonych zasad, aż do momentu udostępnienia szczepionek w celu immunizacji populacji […].

Wygląda na to że jedynym celem tej całej “pandemii” jest wytresowanie społeczeństw, raport pokazuje co należy zrobić w przypadku społeczeństwa amerykańskiego, aby skruszone, zdezorientowane, zmęczone i zubożone poddało się przymusowym szczepieniom, pozbyło się złudzeń co do resztek prywatności, pozbyło się wszelkich praw.

Najlepiej tego dokonać przy pomocy wszczepienia nanochipów, oczywiście w ramach “śledzenia zarażonych wirusem”. Dla ich dobra i dobra całego społeczeństwa…

Szczepionki, jak nam mówią, “opracowuje się” – choć my sądzimy, że powstały już dawno w procesie przygotowań broni biologicznej, bo zawsze robi się antydotum – lecz teraz trwają dalsze prace nad uruchomieniem masowej produkcji. Nikt nie wróci do pracy bez świadectwa szczepienia. Może nawet nikt nie wyjdzie z domu bez świadectwa, a tym bardziej nic nie kupi ani nie sprzeda.

A czipy? Te już od dawna są dostępne. Trwają również intensywne prace nad specjalnymi tatuażami, które będą mogły zastąpić nanoczipy, przynajmniej na razie. Technologia znakowania człowieka odpowiednim tatuażem będącym również elementem identyfikacji, została opracowana już kilkanaście lat temu.

Społeczeństwo w USA jednak nie takie strachliwe jak się wydaję, broń i amunicja znikają z półek jak świeże bułeczki. Jeśli zostanie wydany nakaz szczepień władze będą egzekwować prawo siłą a obywatele mogą bronić się ołowiem…co w konsekwencji może doprowadzić do wojny domowej, jak będzie czas pokarze.

One thought on “

  1. Reply
    Zbyszek
    29 marca 2020 at 11:57

    ale który to rząd ogłosił chyba ten tzw,,deep state”? w waszyngtonie i pentagonie tez porządki sie zaczęły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *