Teorie spiskowe

NIEOFICJALNY RAPORT CIA – PODCZAS PANDEMII TRWAJĄ MASOWE DZIAŁANIA PRZECIWKO OKULTYSTYCZNYM ELITOM.

Benjamin Fulford – znany specjalista od wszelkich spisków i ukrytych działań elit – na swoim blogu informuje o rzekomym raporcie, który przyszedł z CIA. Mają się w nim znajdować sensacyjne informacje związane między innymi z obecną pandemią.

Mówi on między innymi o tym, że premierowi Kanady Justinowi Trudeau został doręczony akt oskarżenia przez USA za przestępstwa korporacyjne i finansowe. Właściciele mediów zostali poinstruowani, aby mówić społeczeństwu o tym, że Trudeau i jego żona zarazili się koronawirusem i przez jakiś czas nie będą opuszczali swoich domów.

Tom Hanks miał zostać aresztowany za pedofilię i jest obecnie przetrzymywany w pokoju hotelowym w Australii ponieważ nie chce wracać do USA. Kolejnymi aresztowanymi celebrytami mają być Celine Dion, Madonna, Charles Barkley i Kevin Spacey. Wszyscy będą zgłaszać infekcję koronawirusa.

Włoskie lotniska zostały całkowicie zamknięte ponieważ ponad 80 urzędnikom Watykanu doręczono akty oskarżenia dotyczące przestępstw finansowych, pedofilii, handlu dziećmi i wykorzystywania seksualnego. Zjednoczone Emiraty Arabskie zakończyły masowe aresztowania własnej rodziny królewskiej i jej asystentów.

„Król Hollywood” Harvey Weinstein zgodził się na umowę w zamian za zeznania przeciwko setkom hollywoodzkich celebrytów za ich udział w handlu narkotykami, pedofilii i handlu dziećmi. Zamiast 55 lat więzienia otrzymał wyrok tylko 23 lata więzienia.

W zamian, dostarczył zeznań przeciwko niektórym z największych i najbardziej wpływowych nazwisk. Na liście osób, które „wsypał” mają być:

książę Andrzej z Wielkiej Brytanii, były prezydent Bill Clinton, były wiceprezydent Joe Biden, Tom Hanks, Oprah Winfrey, Ellen Degeneres, Quentin Tarantino, Charlie Sheen, Kevin Spacey, John Travolta, Steven Spielberg, John Podesta i inni związani z aferą „Pizzagate”. Jeffrey Epstein podobno również poszedł na ugodę w zamian za swoje zeznania i upozorował własne samobójstwo w więzieniu.

Raport ma również zawierać informacje o tym, że opracowany w laboratorium SARS-CoV-2, jest przykrywką dla obowiązkowego programu szczepień. Teraz jest to największa tajna operacja amerykańskiego wywiadu, jaką świat kiedykolwiek widział. W międzyczasie ma dojść do aresztowania 158 000 najbardziej nikczemnych i skorumpowanych polityków, celebrytów i dyrektorów generalnych, w tym takich ludzi, jak George Soros.

Fulford od dawna informuje o różnych zakulisowych rozgrywkach na najwyższych szczeblach władzy. Trudno nawet zweryfikować jego opinie i źródła, bo po prostu media głównego nurtu w ogóle tych tematów nie poruszają.

Trzeba też dodać, że Fulford jako dziennikarz miał okazję przeprowadzić wywiad z samym Davidem Rockefellerem seniorem. Wywiadów z takimi ludźmi nie przeprowadza się ot tak. Jakkolwiek więc dziwacznie to wszystko brzmi, może jednak jest w tym choć trochę prawdy?

Źródło:

https://benjaminfulford.net/

Najnowsze wpisy

Kategorie

NIEOFICJALNY RAPORT CIA – PODCZAS PANDEMII TRWAJĄ MASOWE DZIAŁANIA PRZECIWKO OKULTYSTYCZNYM ELITOM.

27 marca 2020 / Możliwość komentowania NIEOFICJALNY RAPORT CIA – PODCZAS PANDEMII TRWAJĄ MASOWE DZIAŁANIA PRZECIWKO OKULTYSTYCZNYM ELITOM. została wyłączona

Może Ci się spodobać

TRUMP NIE OPUŚCI STANOWISKA – OSTATNIA FAZA ”OSUSZNIA BAGNA”. 15 stycznia 2021

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • NIEOFICJALNY RAPORT CIA – PODCZAS PANDEMII TRWAJĄ MASOWE DZIAŁANIA PRZECIWKO OKULTYSTYCZNYM ELITOM.
  • Może Ci się spodobać