Świat bez cenzury

COVID-19 I TECHNOLOGIA 5G – PO REWELACJACH PRACOWNIKA VODAFONE W ANGLII PŁONĄ MASZTY 5G !

Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że za wzrost liczby zachorowań i przypadków śmierci w Wielkiej Brytanii odpowiadają pojawiające się w kolejnych regionach maszty sieci 5G. Odkąd teorię tą upowszechnili celebryci dochodzi do kolejnych aktów wandalizmu. Sprawa stała się na tyle poważna, że stanowisko wobec ewentualnej zależności technologii 5G i koronawirusa przedstawił brytyjski rząd.

Jeden z pierwszym masztów spłonął w Birmingham. Kolejne w Romford, Watford, Manchester i dwa w Liverpool. Obawy o możliwość kolejnych takich zdarzeń doprowadziły do uczulenia policji na możliwość wystąpienia aktów wandalizmu w miejscach gdzie maszty są instalowane pomimo krajowej blokady.

Jako pierwsi na ewentualną zależność zwrócili uwagę internetowi celebryci – Jason Gardineri Callum Best. Obaj uważają, że technologia 5G może wpływać na układ odpornościowy człowieka i w efekcie uczynić go słabszym, a przez to mniej odpornym. Teoria szybko znalazła wielu zwolenników.

Upowszechniona przez media społecznościowe trafiła w formie “łańcuszka” na komunikator WhatsApp. Autorzy zachęcają do podpalania masztów oraz utrudniania pracy instalatorom. Informacje na temat lokalizacji kolejnych masztów i działań podejmowanych w celu utrudnienia ich montażu pojawiają się na grupach tematycznych portalu Facebook.

W sieci krąży graficzny ranking z listą dokonanych zniszczeń. Do sieci trafiają też nagrania video, na których płonące maszty oraz dokonane w ten sposób zniszczenia. Na jednym z nich widać policję i jak straż próbującą ugasić płonący 21 metrowy maszt.

Brytyjski rząd wydał komunikat, z którego wynika, że budowa sieci 5G nie ma wpływu na rozwój koronawirusa.

Źródło: The polish telegraph

2 komentarze

  • miras

    Bo prawdą jest że w okolicach masztów 5G, a co za tym idzie, żyjemy niczym w kuchenkach mikrofalowych. Pod pretekstem zasranego korona wirusa każą nam pozostać w domach, w których każdy z Nas ma wiele odbiorników tej śmiercionośnej sieci. Jednym słowem, iluminackie, masońskie rządy zaczęły Nas mordować oficjalnie!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *