Świat bez cenzury

PUTIN I TRUMP KONTRA OKULTYSTYCZNA KABAŁA BANKIERÓW.

Żyjemy w ekscytujących czasach, niewiadoma, która czeka nas wszystkich, jest zarówno ekscytująca, jak i przerażająca. Wszystkie imperia w końcu umierają, a my jesteśmy w końcowej fazie Nowego Porządku Świata, który nie wyzdrowieje z rosyjskiej gry w ruletkę, w którą zgrał z nim Władimir Putin.

Ostatnie kilka tygodni postawiło wszystko na głowie. Jest tak wiele różnych faktów i wydarzeń, po lewej i prawej stronie, a ja postaram się pozostać metodyczny w tym skomplikowanym ujawnieniu.

Rzucanie dolarów

Potrzebna jest odrobina kontekstu. Koncepcja Nowego Ładu Światowego jest po prostu życzeniem garstki międzynarodowych bankierów, którzy chcą ekonomicznie i politycznie rządzić całą planetą jako jedną szczęśliwą rodziną.

Rozpoczęło się ono w 1773 roku i z biegiem lat przeszło istotne zmiany, ale koncepcja i cel nie zmieniły joty. Niestety, międzynarodowym bankom, które od 1944 roku plądrują planetę za pośrednictwem dolara amerykańskiego, grozi teraz hiperinflacja, ponieważ ich maszyna drukarska obraca się od lat, aby pokryć swoje absurdalne wydatki na utrzymanie wojen o ropę i zasoby, które ostatecznie wszyscy stracili.

Aby zapobiec tej nadchodzącej hiperinflacji, przy cennej pomocy swoich haniebnych mediów zaatakowali wirusem cztery kraje (Chiny, Iran, Włochy i teraz Stany Zjednoczone), by szerzyć panikę wśród ludności.

Mimo że ten wirus korony nie różni się od żadnych nowych wirusów, które co roku atakują ludzi, strach medialny popchnął ludzi do dobrowolnego odizolowania się poprzez strach i terror.

Niektórzy stracili pracę, firmy bankrutują, panika doprowadziła do krachu giełdowego, w wyniku którego opróżniono portfele i wysuszono aktywa, co spowodowało, że kilka bilionów wirtualnych dolarów zniknęło z rynku, by uwolnić walutę od presji.

Donald Trump natychmiast narzucił leczenie systemu poprzez walkę z własną Federalną Administracją Antynarkotykową, kupioną i należącą do ”głębokiego państwa”.

Nie tak daleko w Niemczech, chwalony na arenie międzynarodowej dr Wolfgand Wodarg zauważył, że techniczna panika jest całkowicie jestbezużyteczna, ponieważ ten wirus nie różni się niczym od innych, które dotykają nas co roku. To było niesamowite zwycięstwo aktywności społeczeństwa na portalach społecznościowych, które wspólnie obnażyły patologiczne kłamstwa oficjalnych kanałów komunikacyjnych każdego kraju Nowego Zakonu Świata.

W rzeczywistości wiarygodność tych marionetkowych rządów zniknęła a prawie na pewno Włochy opuszczą UE zaraz po kryzysie, który wywoła efekt domina we wszystkich krajach UE i członkach NATO. Moi przyjaciele, globalizm jest martwy i gotowy do kremacji.

Kopanie otchłani

Międzynarodowi bankierzy nie mogli się tego spodziewać w 1991 roku, kiedy to zdominowali 95% planety po upadku Związku Radzieckiego. Wydawało się, że nic nie może powstrzymać ich ostatecznej misji wypełnienia orwellowskiego marzenia: zniszczyć kilka krajów na Bliskim Wschodzie, powiększyć Izrael i uzyskać całkowitą kontrolę nad światowym rynkiem ropy naftowej, ostatniego elementu ich układanki, nad którym pracowali przez całe stulecie, począwszy od deklaracji Balfoura z 1917 roku.

Kiedy Władimir Putin objął władzę w Rosji, nie było żadnych oznak, że poradzi sobie lepiej niż ten pijak, którego zastąpił. Były oficer KGB wydawał się być wyborem bardziej kierowanym nostalgią niż ideologią, ale Putin miał o wiele więcej atutów, które za nim przemawiały takich jak : patriotyzm, humanizm, poczucie sprawiedliwości, sprytny podstęp, geniusz ekonomisty Siergieja Głazijewa, który otwarcie gardził Nowym Ładem Świata, ale przede wszystkim ucieleśniał wcielenie dawno utraconej rosyjskiej ideologii całkowitej niezależności politycznej i ekonomicznej. Po kilku latach spędzonych na osuszaniu rosyjskich bagien z oligarchów i mafioz, które jego potykający się poprzednik pozostawił.

Ponieważ jego przeciwnicy grabili planetę przez 250 lat poprzez kolonizację ubezpieczoną przez dominację wojskową, Putin wiedział, że musi zacząć od zbudowania niezwyciężonej machiny wojskowej. I zrobił to. Stworzono więc w Rosji różne rodzaje rakiet hipersonicznych, których nie da się zatrzymać, najlepsze systemy obronne na planecie, najlepsze elektroniczne systemy zagłuszania i najlepsze samoloty. Następnie, aby upewnić się, że wojna nuklearna nie wchodzi w grę, pokazał światu nową hiprsoniczną technologię rakietową, taką jak ”Sarmata”, ”Posejdon” i ”Awangarda”, które są niepowstrzymane i są w stanie zniszczyć każdy kraj w ciągu kilku godzin.


Putin powiedział, że Rosja jest jedynym krajem na świecie, który posiada broń hipersoniczną, mimo że jej wydatki militarne stanowią ułamek amerykańskiego budżetu wojskowego.

Dzięki nowemu, niedoścignionemu arsenałowi mógł przystąpić do pokonania wszystkich sił NATO i ich pełnomocników, tak jak to uczynił we wrześniu 2015 roku w Syrii. Udowodnił każdemu krajowi, że niezależność od systemu bankowego NWO jest teraz kwestią wyboru a nie przymusu. Putin nie tylko wygrał wojnę w Syrii, ale zdobył poparcie wielu krajów Nowego Świata, które nagle zmieniły stronę, zdając sobie sprawę, jak niezwyciężona stała się Rosja. Na płaszczyźnie dyplomatycznej stanęły po jej stronie również potężne Chiny, a następnie udało się ochronić niezależnych producentów ropy naftowej, takich jak Wenezuela i Iran, przywódcy tacy jak Erdogan z Turcji czy Muhammad Ben Salman z Arabii Saudyjskiej postanowili stanąć po stronie Rosji.

Kończąc na konkluzji, że Putin kontroluje teraz wszechmocny rynek ropy naftowej, nieunikniony zasób energii, który smaruje gospodarki i armie, podczas gdy banksterskie NATO może tylko patrzeć na wyniki, jakie Putin uzyskał w ciągu ostatnich pięciu lat, Nowy Porządek Świata nagle wygląda jak domek z kart, który ma się rozpaść.

Tragedia i nadzieja

Ponieważ nie ma nadziei na rozpoczęcie trzeciej wojny światowej,ostatnim rzutem na taśmę zafundowano nam wirusa i w konsekwencji media stworzyły fałszywą pandemię. Głównym celem było uniknięcie katastrofalnej hiperinflacji masy dolara amerykańskiego, której nikt już nie chce, nadszedł więc czas krypto-waluty wirtualnego świata, na której upadający banksterzy nie są w stanie położyć łapy. W najlepszym momencie Putin wyjął rewolwer, aby rozpocząć grę w rosyjską ruletkę, a bankierzy rozwalili sobie łeb zaraz po naciśnięciu spustu.

Obniżając cenę produkcji ropy rosyjskiej, Putin zabił kosztowne zachodnie wydobycie ropy. Wszystkie wycofane z rynku dolary musiały zostać ponownie wtłoczone przez Fed i inne banki centralne, aby uniknąć osunięcia się ziemi i ostatecznej katastrofy. Do tej pory naszym drogim bankierom nie udało się znaleźć żadnych rozwiązań.
W międzyczasie, Trump szturchnął również gangsterów noszących krawaty. Podczas gdy media unikały tematu chlorochiny zabijającej koronawirusa, przeznaczonej do leczenia malarii, Trump narzucił FDA stosowanie tego ratującego życie leku na zakażonych w USA pacjentów.

Świat medycyny nie miały innego wyboru jak tylko zacząć o tym mówić, co wywołało reakcję łańcuchową: szerek dyrektorów Big Pharmy został zwolniony, ponieważ właśnie stracono kontrakt na szczepionkę, Dla porównania rząd Macron’a ogłosił w styczniu 2020 roku, że chlorochina jest szkodliwa i ograniczył jej stosowanie, zaledwie kilka tygodni przed wybuchem fałszywej pandemii!

W ostatnich tygodniach marca Putin wysłał on bezpośrednio do północnych Włoch 15 samolotów wojskowych z lekarzami i zaopatrzeniem, po tym jak samolot pomocowy z Chin został zablokowany przez Czechy. Kraje europejskie obawiają się, że Chiny i Rosja poznają prawdę o Włoskiej Lombardii, gdzie ludzie nie umierają z powodu jakiegoś wirusa, ale prawdopodobnie z powodu śmiertelnego koktajlu z dwóch wcześniejszych szczepionek na zapalenie opon mózgowych i grypę, które inicjowano w oddzielnych programach szczepień.

Więcej na ten temat :

Dalsze działania

W niedzielę 29 marca, Trump przejął kontrolę nad Rezerwą Federalną, która jest teraz obsługiwana przez dwóch przedstawicieli Skarbu Państwa. Ze wszystkich szalonych wiadomości w ciągu ostatniego miesiąca, jest to zdecydowanie najlepsza i najbardziej szokująca wiadomość. Po trzech latach sprawowania władzy, Trump w końcu spełnił swoją obietnicę wyborczą dotyczącą usunięcia prywatnych banków z amerykańskiej sfery publicznej, co zakończyło wiek wyzysku obywateli amerykańskich.

Trump ustanowił grupę inwestycyjną Blackrock, aby ta zaczęła kupować ważne korporacje dla FED, co oznacza, że nacjonalizuje po kawałku gospodarkę, jednocześnie unikając krachu na rynku poprzez angażowanie w transakcję ważnych prywatnych inwestorów.

To niezwykle odważne posunięcie pojawia się w kluczowym momencie i stawia nas w obliczu świadomości, że Władimir Putin i Donald Trump są zjednoczeni by zaprowadzić ludzkość na rozdroże Nowego Świata i wolności.

Nowy porządek świata stoi przed dwoma najpotężniejszymi krajami na świecie, a ta fałszywa pandemia zmieniła wszystko. Pokazała, jak zdesperowani są bankierzy, a jeśli nie chcemy skończyć z głowicami atomowymi lecącymi w obie strony, Putin i Trump muszą je teraz powstrzymać.

Dalsze kroki powinny brać pod uwagę rozwiązanie Bank Światowy, MFW, Europejski Bank Centralny, UE, NATO, teraz. Nasz świat nie będzie idealny, ale wkrótce może być znacznie lepiej.

Źródło :

https://www.zerohedge.com/geopolitical/putin-trump-versus-new-world-order-final-battle?fbclid=IwAR13sD35KUzPjbIVzI61f9D8TxO7st-0Y9OBnkYwwgKk-4LqIbVckx6_euY

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *