Przekraczając Rubikon

CZY ELITY PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO GLOBALNEGO RESETU ? – LUKSUSOWE BUNKRY I TAJNE PODZIEMNE BAZY WOJSKOWE.

CZY ELITY PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO GLOBALNEGO RESETU ? – LUKSUSOWE BUNKRY I TAJNE PODZIEMNE BAZY WOJSKOWE.

Osławiony rok 2012 roku, który minął, udowodnił nam jedno, manipulacja potrafi wytworzyć w ludziach powszechny strach i zaciekawić największych sceptyków. Ta sama manipulacja, pozwala przygotować ludzkość na nadchodzące sztuczne zmiany, zresztą te zmiany są widoczne już gołym okiem. Wreszcie efekt manipulacji ma trzecie oblicze, wytworzenia społecznej znieczulicy i zobojętnienia, dlatego też dzień sądu zostanie nas w domach i pracy.

Bunkry Illuminati

Illuminati budują w zawrotnym tępie setki podziemnych bunkrów, aby ochronić się przed nadchodzącymi katastrofami!

Oznacza to, że katastrofy te nie będą na tyle poważne aby kolejny raz uciekać z oczyszczonej z ludzi planety.

10947228_1613828725506081_1189746067510903041_n

Propagacja tego typu informacji, o zniszczeniach, morderstwach, bestialstwach, zamachach, końcu świata … ma negatywny wpływ na biopole naszego ciała. Negatywny wpływ tych informacji poszerzany jest przez działanie urządzeń elektromagnetycznych w naszym otoczeniu. O właśnie to ten niepokój, który ogrania Twoje ciało i umysł w najmniej odpowiednich momentach dnia, i nie jest to depresja…

Nie mówimy o „końcu świata”, ale o dużych zmianach, których ludzkość musi się obecnie spodziewać, ponieważ New World Order lub Rząd Światowy, postanowił zadusić naturalny świat elektro smogiem, chemią i bronią bilogoczną oraz deformacjami genetycznymi.

Te katastrofy są zaprojektowane, mają pobudzić masy ludzi, doprowadzić do bratobójczej wojny, i tak naprawdę już ulegacie tej manipulacji, projektanci tych emocji śmieją się z was od tysiącleci bo jesteście naiwni i zazdrośni jak dzieci.

Zwykły człowiek nie ma wpływu na globalne przeobrażenia, ale taki wpływ mają media i jednostki, kreujące przemoc i wyreżyserowaną nienawiść rasową.

Ważni uczestnicy Światowego Forum Ekonomicznego w Davos, mówią :

„Wielu bardzo bogatych ludzi, przygotowują się do przejścia po cichu na emeryturę, do bezpiecznych podziemnych enklaw i stref, gdy nadejdzie czas ich pozornej śmierci. Ludzie Ci kupują ogromnej posiadłości ziemski dostosowując je do ekstremalnych warunków bytowych, farmy w dalekich krajach i podziemne wielopiętrowe bunkry…”

Jeden z prezesów, mówi otwarcie o strachu elit. Wyznaniem tym zaszokował publiczność ujawniając, że:

” Zarządzający funduszami inwestycyjnymi na całym świecie kupują pasy startowe i gospodarstwa rolne w takich miejscach jak Nowa Zelandia, Australia czy Rumunia.”

O czym oni wiedzą, o czym nie wie reszta populacji świata? Dlaczego tak wielu super-bogaczy, którzy przygotowują się od lat do ucieczki nagle odkrywa swoje zamiary?

Czy jest to aspekt czysto psychologiczny, mający wywołać panikę, wsród ludzi ? Fakt, jest taki :

Globalne elity rozpoczęły przygotowania do sądnego dnia, i jest niepokojący sygnał dla reszty świata, zdają się oni przygotowywać do dyskretnej katastrofy, czyżby była to suma wszystkich strachów, którymi karmi nas Hollywood od początku swego istnienia?.

Stewart Wallis, dyrektor New Economics Foundation, mówi, że :

” Ludzie ci , mogą opuścić ziemie w każdej chwili, i wielu z nich już to zrobiło …”

Oczywiście, nie wszystkie elity zamierzają opuścić Ziemię. Niektórzy z nich, planuje zejść głęboko pod ziemią, gdy sytuacja na ziemi będzie jeszcze gorsza.

Na przykład, podziemny kompleks hangarów w Kansas, zbudowany pierwotnie w celu przechowywania w nim broni nuklearnej, został przekształcony przez dewelopera w luksusowy kompleks apartamentów.

10984058_1613828865506067_4128920009716180656_n

Jeden apartament kosztuje od 1.500.000 dolary do 3 mln euro. Kompleks, może pomieścić 75 osób. Nabywcami są m.in. lekarze, naukowcy i biznesmeni, powiedział o tym deweloper Larry Hall, cytowany przez The Wall Street Journal.

Budowa została ukończona w grudniu 2012 roku, a do końca 2013 roku, wszystkie apartamenty zostały sprzedane.

W tym samym czasie, inni bardzo bogaci ludzie przekształcili swoje domy w prawdziwe fortece, zabezpieczone najnowszą technologią i gadżetami,zrobili to bez względu na koszty. Bo przecież koszty pokrywa każdy z nas.

Dlaczego ci ludzie wszczęli alarm ?
Ponieważ wiedzą jaki skutek mają ich działania. Doskonale widzą, co się dzieje wokół nich i co się stanie gdy masy zrozumieją, że były pionkami w ich strategicznych grach szachowych . Miliony ludzi w USA, Europie, Azji… biedacy i klasa średnia ruszą szturmem na rządy, administracje, instytuty naukowe… Jednak dopadną tylko tych, którzy byli i są marionetkami rządu cienia.

Złość i frustracja rośnie wśród wszystkich populacji na ziemi, wszystko to dąży do kolejnego już armagedonu. Wszystko to pęknie wraz z kolejnym poważnym kryzysem gospodarczym.

Źródło :

https://www.zerohedge.com/news/2016-04-14/what-coming-elite-feverishly-building-survival-bunkers-fear-uprising-99

Żyjemy w czasach, gdzie 1% elit, które posiadają obecnie około 78% bogactw tego świata.

Obecna sytuacja związana z koronawirusem może być swoistą przystawką przed tym co nas czeka. Powiedzmy że jest test generalny – przed czym ? Przed cyklicznym resetem który powtarza się na Ziemi co 676 lat ? Bardzo prawdopodobne, że elity wiedzą coś czego my nie wiemy i przygotowują się na to, a podczas pandemii testują posłuszeństwo swoich niewolników.

Więcej na ten temat przeczytasz tu:

https://globalna.info/2020/04/02/pandemia-eksperyment-nad-kontrola-i-tresura-ludzkosci/

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZY ELITY PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO GLOBALNEGO RESETU ? – LUKSUSOWE BUNKRY I TAJNE PODZIEMNE BAZY WOJSKOWE.

Globalna Świadomość7 kwietnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułGRUPA KRWI Rh – , JEŚLI JĄ POSIADASZ W TWOICH ŻYŁACH PŁYNIE POZAZIEMSKA KREW.Następny artykułCZEGO OBAWIA SIĘ WŁADZA ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ ! TAJEMNICE ANTARKTYDY – DLACZGO PRAWIE CAŁA AUSTRALIA JEST ODGRODZONA PŁOTEM ?

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY ELITY PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO GLOBALNEGO RESETU ? – LUKSUSOWE BUNKRY I TAJNE PODZIEMNE BAZY WOJSKOWE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?