Świat jest inny

KOSZMAR ORWELLA : GLOBALNY SYSTEM IDENTYFIKACJI LUDZI CHORUJĄCYCH I ODPORNYCH NA COVID-19.

ONZ prężne pracuje nad nowym, globalnym systemem identyfikacji populacji ludzkiej o nazwie ID2020. Teraz możemy domyślać się, kiedy zostanie zastosowany na masową skalę.

ID2020 miałby zostać wdrożony niebawem i być związany z certyfikatem odporności na SARS-CoV-2, o którym kilka dni temu, podczas wywiadu, pierwszy raz wspomniał Bill Gates. Miliarder przewidywał w nim przyszły rozwój wydarzeń, dotyczących sprawnego działania w walce z pandemią. Powiedział wtedy, że rząd USA musi zachować łańcuch krytycznych dostaw na potrzeby normalnego funkcjonowania służb i społeczeństwa, a także zadbać o ożywienie gospodarcze.

Na końcu dodał, że świat będzie potrzebował specjalnego systemu identyfikacji, dzięki któremu ludzie będą mogli swobodnie podróżować po całej planecie w obliczu pandemii. Nie miejmy złudzeń, że będzie ona naszą rzeczywistością jeszcze przez kilka lat. 

W końcu będziemy mieli cyfrowe certyfikaty, aby wykazać, kto wyzdrowiał, został niedawno przebadany lub, gdy będziemy mieli szczepionkę, kto ją otrzymał” 

– powiedział Gates w AMA na serwisie Reddit.

Bill Gates nie sprecyzował, czym ma być ten system cyfrowej identyfikacji ludzi, ale wyjaśnił, że obejmie on całą populację ludzką i za jego pomocą służby będą mogły szybko określić, czy osoby podróżujące są w pełni bezpieczne dla innych ludzi. W cyfrowym identyfikatorze mają się bowiem znaleźć informacje o tym, że dana osoba została zaszczepiona czy nie, oraz przeszła chorobę CoVID-19 i została całkowicie wyleczona czy obecnie choruje.

System identyfikacji ludzi musi bazować na mikroczipie lub jakiejś innej, bardziej zaawansowanej technologii. Miliarder nie ujawnił, czym może być, ale nie jest tajemnicą, że jego największa na świecie fundacja charytatywna od dawna pracuje nad system kropek kwantowych. Można je umieścić w ludzkim ciele, gdzie będą pełniły rolę cyfrowego tatuażu, w celu perfekcyjnej identyfikacji.

Technologia ta zostanie użyta w nadchodzących szczepionkach na CoVID-19. Przypominamy, że Bill Gates zapowiedział zainwestowanie miliardów dolarów w prace nad nimi. W najbliższych miesiącach jego fundacja zbuduje fabryki, które pod koniec roku lub w przyszłym wyprodukują miliardy dawek dla każdego mieszkańca naszej planety.

Czy cyfrowy system identyfikacji ludności będzie bazował na szykowanym przez Organizację Narodów Zjednoczonych projekcie ID2020 i kropkach kwantowych od Bill Gatesa? Niestety, tego nie wiemy. Ale pewne jest, że coś jest na rzeczy. Koncerny chcą, żeby taki system identyfikacji powstał, oczywiście w imię walki z pandemią.

Ostatnie wpisy

Kategorie

KOSZMAR ORWELLA : GLOBALNY SYSTEM IDENTYFIKACJI LUDZI CHORUJĄCYCH I ODPORNYCH NA COVID-19.

8 kwietnia 2020 / Możliwość komentowania KOSZMAR ORWELLA : GLOBALNY SYSTEM IDENTYFIKACJI LUDZI CHORUJĄCYCH I ODPORNYCH NA COVID-19. została wyłączona

Może Ci się spodobać

KOSMICZNE STUDIO NAGRANIOWE – PRAWDZIWE KULISY LĄDOWANIA NA KSIĘŻYCU. 1 maja 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • KOSZMAR ORWELLA : GLOBALNY SYSTEM IDENTYFIKACJI LUDZI CHORUJĄCYCH I ODPORNYCH NA COVID-19.
  • Może Ci się spodobać