Za kurtyną

MILIARDOWE INWESTYCJE BILA GATESA W PROJEKT SZCZEPIONEK NA COVID-19.

Założyciel Microsoftu działa prężnie i nie szczędzi pieniędzy na rzecz agendy depopulacji. NWO chce jak najszybciej wprowadzić swoje plany na kolejny poziom. Ciekawe jakie to cudowne składniki będzie zawierać owa szczepionka ?

Jeden z najbogatszych ludzi i założyciel największej prywatnej fundacji charytatywnej na świecie zapowiedział, że zainwestuje swoje grube miliardy dolarów w opracowanie skutecznych szczepionek na CoVID-19.

Chociaż Bill Gates niedawno stwierdził, że jest już za późno na stłumienie w zarodku pandemii CoVID-19 w samych Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, to jednak nie traci nadziei na szybkie opracowanie skutecznego specyfiku, który pomoże nam walczyć z koronawirusem.

Jego fundacja wyda w najbliższych miesiącach miliardy dolarów na 7 najlepiej zapowiadających się specyfików obecnie przygotowywanych przez firmy biotechnologiczne z najróżniejszych krajów świata. Gates ma pełną świadomość, że tak olbrzymie pieniądze mogą zostać wyrzucone w błoto, ale jednocześnie wierzy, że uda się stworzyć przynajmniej dwa skuteczne specyfiki.

Przyświeca mu jedna idea. Chce zaszczepić jak najwięcej ludzkich istnień.

Zamierzamy sfinansować fabryki dla wszystkich siedmiu szczepionek, żeby nie marnować czasu na zastanawianie się, która szczepionka zadziała, a potem dopiero zbudować dla nich fabryki

Założyciel Microsoftu stwierdził, że pomimo miliardowych inwestycji jego fundacji, która jak żadna inna ma wiedzę o groźnych chorobach dręczących ludzkość, nie mamy co liczyć na to, że pierwsza szczepionka znajdzie się w masowym użyciu szybciej niż dopiero w przyszłym roku.

Szczepionka prawdopodobnie będzie zawierać moduł cyfrowej tożsamości ID 2020, która nie będzie niczym innym jak niesławnym projektem zaczipowania populacji ludzkiej.

Najnowsze wpisy

Kategorie

MILIARDOWE INWESTYCJE BILA GATESA W PROJEKT SZCZEPIONEK NA COVID-19.

9 kwietnia 2020 / Możliwość komentowania MILIARDOWE INWESTYCJE BILA GATESA W PROJEKT SZCZEPIONEK NA COVID-19. została wyłączona

Może Ci się spodobać

ADRENOCHROM NIE TYLKO DLA ELIT ? – KAŻDY MOŻE GO KUPIĆ ! 9 maja 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • MILIARDOWE INWESTYCJE BILA GATESA W PROJEKT SZCZEPIONEK NA COVID-19.
  • Może Ci się spodobać