Świat bez cenzury

KOLEJNY ETAP WOJNY SOCJOTECHNICZNEJ Z POLSKIM NARODEM – NAKAZ NOSZENIA MASECZEK

Czy mamy do czynienia z kolejnym testem socjotechnicznym na naszym społeczeństwie? Na jak wiele jeszcze może pozwolić władzy polski naród?

Kolejnym kagańcem systemu na społeczeństwo jest nakaz noszenia maseczek, który jest co najmniej niedorzeczny gdyż większość maseczek nie jest w stanie ochronić naszego organizmu przed mikrobami – wyjątkiem są profesjonalne maski z filtrem P3 lub wyższym.

Nasz przemęczony minister zdrowia podejmuje co najmniej dziwne decyzje.

W czwartek (9.04.2020) minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformował, że w związku z epidemią koronawirusa od przyszłego czwartku będzie obowiązywał nakaz zakrywania ust i nosa. Obowiązek dotyczy wszystkich, którzy znajdują się na ulicach, w urzędach, sklepach czy miejscach świadczenia usług oraz zakładach pracy. 

Tymczasem jeszcze 26 lutego 2020, w rozmowie z Robertem Mazurkiem, tenże minister przekonywał, że maseczki, które głównie służą zakrywaniu ust i nosa, nie pomagają. Na pytanie czy alkohol pomaga w zwalczaniu koronawirusa odpowiedział:


 One nie pomagają. One nie zabezpieczają przed wirusem, one nie zabezpieczają przed zachorowaniem. Naprawdę nie pomagają – powiedział minister i zapewniał, że skuteczne jest za to mycie rąk i zachowanie odległości od innych.