Otwórz oczy

BILL GATES WIE KIEDY KONIEC PANDEMII I ZAPOWIADA CO PO NIEJ NASTĄPI.

Niesławny już Billy Gates oświadczył wszem i wobec że posiada wiedzę o terminie końca pandemii, miliarder dał wywiad w którym powiedział co to jest certyfikat odporności. Dużo mówił również o szczepionkach i to właśnie ich powstanie uzależnił do kwestii zakończenia obecnie trwającej pandemii.

Bill Gates jest kojarzony przede wszystkim jak współtwórca firmy Microsoft. To właśnie to dzieło miliardera spowodowało,  że przez wiele lat był jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Dziś już zdecydowanie bardziej zajmuje się innymi dziedzinami nauki i życia. Między innymi wraz z żoną założył fundację,  która walczy ze skutkami pandemii.

Gates podał koniec pandemii koronawirusa

Bill Gates to przede wszystkim informatyk, przedsiębiorca, lecz również filantrop. Miliarder od lat stara się uświadamiać światowe władzę oraz społeczności na temat zagrożeń,  które płyną ze strony między innymi broni biologicznej czy również wirusów.

Na ten aspekt Gates zwracał uwagę już pięć lat temu. Jego prezentacja podczas konferencji TED na nowo stała się hitem YouTube’a. Teraz jednak właściciel Microsoftu zwraca uwagę,  że jeżeli po aktualnej pandemii koronawirusa  nic nie zrobimy,  to za dwie dekady czeka nas podobna, a może nawet jeszcze bardziej drastyczna sytuacja.

W rozmowie z „Financial Times” miliarder stwierdził, że obecna stan to „największe wydarzenie, z jakim będą musieli zmierzyć się ludzie w swoim życiu”. Podkreślił na dodatek, że według niego podobna epidemia może ponownie zaatakować świat za około 20 lat.

Musimy być na nią gotowi

– przestrzega Gates.  Mimo wszystko miliarder nie krył, że w tej kwestii jest olbrzymim optymistą. Jego zdaniem następnej pandemii świat już nie zignoruje tak jak to było na początku w przypadku koronawirusa.

Gates wypowiedział się również na temat ewentualnego końca pandemii koronawirusa  na świecie.

Jego zdaniem koniec nastąpi przede wszystkim wtedy,  kiedy powstaną szczepionki, które pozwolą ludzkości poczuć się swobodnie. Według Billa Gatesa świat będzie wolny od COVID-19 jesienią  2021 roku.

Ostatnie wpisy

Kategorie

BILL GATES WIE KIEDY KONIEC PANDEMII I ZAPOWIADA CO PO NIEJ NASTĄPI.

15 kwietnia 2020 / Możliwość komentowania BILL GATES WIE KIEDY KONIEC PANDEMII I ZAPOWIADA CO PO NIEJ NASTĄPI. została wyłączona

Może Ci się spodobać

DZIŚ MASECZKA, JUTRO SZCZEPIONKA, POJUTRZE CHIP. 11 lipca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • BILL GATES WIE KIEDY KONIEC PANDEMII I ZAPOWIADA CO PO NIEJ NASTĄPI.
  • Może Ci się spodobać