Przekraczając Rubikon

GDZIE JEST PAPIEŻ ? CZY W WATYKANIE POKAZANO HOLOGRAM ?

GDZIE JEST PAPIEŻ ? CZY W WATYKANIE POKAZANO HOLOGRAM ?

Kilka dni temu w sieciach społecznościowych na całym świecie rozpowszechniło się bardzo dziwne nagranie, które przedstawia niezwykłe przemówienie papieża Franciszka. Niezwykłe jest to, że po zakończeniu orędzia Papież pożegnał się i pomachał, a po kilku krokach po prostu zniknął.

Powstaje pytanie gdzie jest papież? Czy jego zniknięcie ma związek z pandemią koronawirusa ? czy może tak jak twierdzą wyznawcy „Q” został on zatrzymany i przebywa w areszcie domowym?

Pierwsze założenie jest takie, że jest to CGI, czyli grafika komputerowa. Innymi słowy obraz przetworzony w edytorze wideo. Jednak to nie tłumaczy faktu, że kilka osób jednocześnie widziało tą rzekomą „fałszywkę” i zarejestrowało nagranie. Dlatego jeśli nie weźmiecie pod uwagę opcji „wniebowstąpienia”, możemy mówić o tym, że prawdopodobnie był to hologram papieża Franciszka.

Co więcej, specjalne technologie do tworzenia hologramów istnieją już od dłuższego czasu. Jeśli tak, to dlaczego Watykan zaczął pokazywać sztuczki widzom bezpośrednio podczas transmisji na żywo?

W tej sytuacji wysunięto kilka wersji jednocześnie. Franciszek czuł się źle, a nawet umierał. Po pojawieniu się koronawirusa we Włoszech opublikowano informację, że papież przeziębił się i jest poddany kwarantannie. Po pewnym czasie media doniosły o poprawie zdrowia, ale nadal nikt nie widział papieża.

Warto zauważyć, że Watykan ma wiele powodów, by ukrywać ewentualną śmierć papieża. Jednak gdyby to wyszło na jaw, znacznie podważyłoby to autorytet Kościoła. Teraz możemy tylko zgadywać, co naprawdę dzieje się w Watykanie i co tak naprawdę znajduje się na tym filmie – nagranie przetworzone w komputerze czy też rzeczywiście Watykan używa hologramów.

https://www.facebook.com/damian.chladczynski/videos/3453364804692155/
https://www.youtube.com/watch?v=OaRYt6berzg

Udostępnij

GDZIE JEST PAPIEŻ ? CZY W WATYKANIE POKAZANO HOLOGRAM ?

Globalna Świadomość16 kwietnia 202016 kwietnia 2020

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKTO STOI ZA RUCHEM „Q” DONALD TRUMP KONTRA ”DEEP STATE”Następny artykułJAK NAPRAWDĘ WYGLĄDAŁ ŚWIAT PRZED BIBLIJNYM POTOPEM/RESETEM ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

INWAZJA PORYWACZY CIAŁ – LUDZIE NIE WIEDZĄ CO W SOBIE NOSZĄ PRAWDZIWE ZNACZENIE LUSTER W DAWNYCH CYWILIZACJACH ELON MUSK I

O czym myślisz?

  • GDZIE JEST PAPIEŻ ? CZY W WATYKANIE POKAZANO HOLOGRAM ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?