Przekraczając Rubikon

GDZIE JEST PAPIEŻ ? CZY W WATYKANIE POKAZANO HOLOGRAM ?

GDZIE JEST PAPIEŻ ? CZY W WATYKANIE POKAZANO HOLOGRAM ?

Kilka dni temu w sieciach społecznościowych na całym świecie rozpowszechniło się bardzo dziwne nagranie, które przedstawia niezwykłe przemówienie papieża Franciszka. Niezwykłe jest to, że po zakończeniu orędzia Papież pożegnał się i pomachał, a po kilku krokach po prostu zniknął.

Powstaje pytanie gdzie jest papież? Czy jego zniknięcie ma związek z pandemią koronawirusa ? czy może tak jak twierdzą wyznawcy „Q” został on zatrzymany i przebywa w areszcie domowym?

Pierwsze założenie jest takie, że jest to CGI, czyli grafika komputerowa. Innymi słowy obraz przetworzony w edytorze wideo. Jednak to nie tłumaczy faktu, że kilka osób jednocześnie widziało tą rzekomą „fałszywkę” i zarejestrowało nagranie. Dlatego jeśli nie weźmiecie pod uwagę opcji „wniebowstąpienia”, możemy mówić o tym, że prawdopodobnie był to hologram papieża Franciszka.

Co więcej, specjalne technologie do tworzenia hologramów istnieją już od dłuższego czasu. Jeśli tak, to dlaczego Watykan zaczął pokazywać sztuczki widzom bezpośrednio podczas transmisji na żywo?

W tej sytuacji wysunięto kilka wersji jednocześnie. Franciszek czuł się źle, a nawet umierał. Po pojawieniu się koronawirusa we Włoszech opublikowano informację, że papież przeziębił się i jest poddany kwarantannie. Po pewnym czasie media doniosły o poprawie zdrowia, ale nadal nikt nie widział papieża.

Warto zauważyć, że Watykan ma wiele powodów, by ukrywać ewentualną śmierć papieża. Jednak gdyby to wyszło na jaw, znacznie podważyłoby to autorytet Kościoła. Teraz możemy tylko zgadywać, co naprawdę dzieje się w Watykanie i co tak naprawdę znajduje się na tym filmie – nagranie przetworzone w komputerze czy też rzeczywiście Watykan używa hologramów.

https://www.facebook.com/damian.chladczynski/videos/3453364804692155/
https://www.youtube.com/watch?v=OaRYt6berzg

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GDZIE JEST PAPIEŻ ? CZY W WATYKANIE POKAZANO HOLOGRAM ?

Globalna Świadomość16 kwietnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKTO STOI ZA RUCHEM „Q” DONALD TRUMP KONTRA ”DEEP STATE”Następny artykułJAK NAPRAWDĘ WYGLĄDAŁ ŚWIAT PRZED BIBLIJNYM POTOPEM/RESETEM ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ ! TAJEMNICE ANTARKTYDY – DLACZGO PRAWIE CAŁA AUSTRALIA JEST ODGRODZONA PŁOTEM ?

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • GDZIE JEST PAPIEŻ ? CZY W WATYKANIE POKAZANO HOLOGRAM ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?