Przekraczając Rubikon

MASOŃSKI RYTUAŁ OTWARCIA OLIMPIADY W LONDYNIE Z 2012 ROKU PRZEDSTAWIA ŚWIATOWĄ PANDEMIĘ I TO CO NASTĄPI PO NIEJ.

Pamiętam, jak oglądałem ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 r., Ponieważ mówiono o tym, że coś się wydarzy albo atak, albo jakiś inny dziwny przerażający rytuał iluminatów. Patrząc teraz wstecz; wydaje się, że obie te myśli były prawdziwe. Wszystko zajęło około 8 lat. Oto kilka informacji o ceremonii / rytuale z 2012 roku

Ceremonia otwarcia Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 odbyła się wieczorem w piątek 27 lipca 2012 r. Na Stadionie Olimpijskim w Londynie. Igrzyska 2012 zostały oficjalnie otwarte przez królową Elżbietę II. Spektakl był zatytułowany Wyspy cudu i wyreżyserowany przez zdobywcę Oscara brytyjskiego reżysera Danny’ego Boyle’a.

Reżyser ten pracował też przy apokaliptycznym filmie o wirusach pt: ”28 dni później”

Film opowiada o wysoce zaraźliwym wirusie wywołującym wściekliznę który zostaje uwolniony w Wielkiej Brytanii po tym, jak grupa aktywistów próbuje uwolnić szympansy zakażone wirusem. Choroba szybko rozprzestrzenia się wśród ludności powodując zapaść społeczną.

Londyn wydał około 27 milionów funtów, czyli około dwa razy więcej niż pierwotny budżet. Niemniej jednak ceremonia otwarcia w Londynie była natychmiast postrzegana jako ogromny sukces, powszechnie chwalony jako „arcydzieło”

Ceremonia rozpoczęła się o 21:00 i trwała prawie cztery godziny. Oglądało go około 900 milionów widzów na całym świecie, stając się najczęściej oglądaną ceremonią otwarcia Olimpiady w Wielkiej Brytanii i USA.

Treści były w dużej mierze utrzymywane w tajemnicy przed występem, pomimo zaangażowania tysięcy wolontariuszy i dwóch publicznych prób. Główne sekcje wystawy artystycznej reprezentowały rewolucję przemysłową w Wielkiej Brytanii, krajową służbę zdrowia, dziedzictwo literackie, muzykę popularną i kulturę oraz były znane z żywej historii i korzystania z muzyki.

W ceremonii udział wzięli dzieci i młodzież w większości jej segmentów, odzwierciedlając aspiracje „inspirować pokolenie” pierwotnej oferty Londynu na Igrzyska.

BBC opublikowało nagranie z całej ceremonii otwarcia w dniu 29 października 2012 r. Pod redakcją Danny’ego Boyle’a z dodatkami do tła.

Najciekawsze jest to, że cały rytuał to predykcyjne programowanie przedstawiające ”sztuczną” pandemię Koranawirusa i jej następstwa, zresztą zobaczcie sami \|/

https://www.facebook.com/100011437847119/videos/1256712318053351/

Źródło:

Najnowsze wpisy

Kategorie

MASOŃSKI RYTUAŁ OTWARCIA OLIMPIADY W LONDYNIE Z 2012 ROKU PRZEDSTAWIA ŚWIATOWĄ PANDEMIĘ I TO CO NASTĄPI PO NIEJ.

24 kwietnia 2020 / Możliwość komentowania MASOŃSKI RYTUAŁ OTWARCIA OLIMPIADY W LONDYNIE Z 2012 ROKU PRZEDSTAWIA ŚWIATOWĄ PANDEMIĘ I TO

Może Ci się spodobać

TAJNA OPERACJA ”CLOVERLEAF” – TERRAFORMOWANIE ATMOSFERY I CHEMTRAILS. 21 lipca 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • MASOŃSKI RYTUAŁ OTWARCIA OLIMPIADY W LONDYNIE Z 2012 ROKU PRZEDSTAWIA ŚWIATOWĄ PANDEMIĘ I TO CO NASTĄPI PO NIEJ.
  • Może Ci się spodobać