Świat bez cenzury

ŚWIAT ZOSTAŁ ZASZCZUTY PRZEZ COŚ CZEGO NAWET NIE WIDZIMY. PORA SIĘ OCKNĄĆ !

Na ten moment trwa światowy ”obłęd” ok. 3 miliardy ludzi zamkniętych w domach! siedzimy sobie jak pod ziemią, a na zewnątrz jest życie, zupełnie normalne, takie jak było wcześniej.

Świat kręci się dalej z różnymi wirusami, w tym hiv, z nowotworami, z wypadkami samochodowymi, czy w związku z tym należy siedzieć w domu, bo mogę zginąć w wypadku samochodowym, nie lecieć samolotem nigdy, bo jeszcze się rozbije…nie żyć, bo jeszcze umrę…może na raka albo “na wirusa”?

W myśl zasady by nie wchodzić też do drewnianego kościoła, bo cegła może spaść na głowę.

No ludzie kochani! Może już wystarczy? I tak kto ma złapać na jesieni grypę, to ją złapie, ten kto ma umrzeć na pogrypowe powikłania i tak umrze. Przed śmiercią się nie schowasz w domu! To magiczne myślenie.

Czy wiesz ile kobiet i dzieci jest teraz katowanych w domach?
Czy wiesz, ile osób zamkniętych w domu są bliscy obłędu, psychozy?
Czy wiesz, że “Ze strachu przed koronawirusem ludzie umierają na zawał serca ?!?” (poniżej link)
https://gazetawroclawska.pl/ze-strachu…/ar/c1-14929188

NIKT nie policzy ile dzieci, nastolatków, w których domach jest dziś przemoc w totalnej izolacji BO PRZYPOMINAM, ŻE DZIECI DO 13 r.ż. nie mogą wychodzić same z domu, place zabaw zamknięte, jak tata pije, albo i pije z mamą, jak są kłótnie, bicie, jaki to ma wpływ na ich psychikę, bo teraz nawet nie mogą uciec od tego chociaż na parę godzin ani do szkoły, ani przed blok, na boisko, ilu Z TYCH DZIECIAKÓW popełni SAMOBÓJSTWO za rok, czy dwa? Kto powie, że to Dzięki Izolacji? Kto o tym powie w TVPIS czy TVNiemieckiej?

Nie będę was głaskać po głowie i uspokajać, że jakoś to będzie. Jak się boisz wirusa, to jak ty żyłeś do tej pory? Można się bać i żyć. Albo przeczekiwać pod ziemią.

ok. 3 miliardy ludzi zamkniętych na świecie, a ilu zmarło?
Gospodarki do tyłu o 30%.
Będzie na chleb za rok? Dla ilu rodzin?

No jak widzę pożar lasu, albo widzę, że ogień idzie od łąk do domu sąsiada czy mojego własnego, to nawet jak się boję, to nie stoję i się nie gapię “no widać tak ma być, wszystko jest właściwe” tylko robię co mogę, chociażby dzwonię po strażaków. Potem owszem, mogę się doszukać się w tym głębszego sensu. Ale dać się żywcem spalić, bo “wszystko jest właściwe”.

Właściwe jest działanie, gdy coś widzę, a nie odwracanie głowy, albo modlenie. To nie pora na to. “Myślą, mową, uczynkiem i ZANIEDBANIEM”… Każdy dla siebie powinien zrewidować w co wierzy w aktualnej sytuacji i co może zrobić. Może chociażby napisać markerem na swojej maseczce.


KORONAWIRUS W FORMIE W JAKIEJ JEST NAM PRZEDSTAWIANY TO ŚCIEMA !

Istnieją szczepy koronawirusów. Istnieją od 1960 roku, tzn były jeszcze wcześniej, ale wtedy po raz pierwszy je udokumentowano! mówi o tym świetnie ten filmik : https://www.youtube.com/watch…)

PORA WRACAĆ NA ZIEMIĘ , WITAM WAS W RZECZYWISTOŚCI !