Świat bez cenzury

LUDZIE NA ŚWIECIE STAWIAJĄ OPÓR TYRANII ”COVID-19” POLSKA ŚPI !

Obecnie na całym świecie realizowana jest zbrodnicza agenda ukrytej władzy, której naczelnymi dyrygentami są władze WHO oraz Bill Gates.

Na naszym polskim podwórku rolę tę z dumą spełnia minister Szumowski. Większość krajów na świecie jest najzwyczajniej szantażowane przez organizatorów całej tej ”pandemii”

W Stanach Zjednoczonych odbyły się kolejne demonstracje przeciwko nakazom pozostania w domach spowodowanych epidemią koronawirusa. Prezydent Donald Trump wyraził zrozumienie dla niektórych protestujących i zapowiedział, że kilka stanów w najbliższym czasie poluzuje restrykcje.

Ok. 300 osób wzięło udział w manifestacji w Austin w Teksasie.

Ignorując reguły, nakazujące zachować dystans między osobami w miejscach publicznych, około 300 osób wzięło udział w manifestacji w Austin w Teksasie. Protestujący wznosili okrzyki

“Pozwólcie nam pracować!”, “Nie możecie zamknąć Ameryki!” oraz “Wolność jest najważniejsza”.

Niektórzy twierdzili, że COVID-19 to element wojny Chin ze Stanami Zjednoczonymi.

Inni przekonywali, że koronawirus jest porównywalny do zwykłej grypy. Wśród uczestników protestu byli przeciwnicy szczepionek. Podobne protesty odbyły się w Maryland, Rhode Island, Vermont i kilku innych stanach.“Bieda także zabija”. W kolejnych stanach USA protesty przeciw ograniczeniom w związku z epidemią

niektóre restrykcje są nieracjonalne

– Donald Trump

Zrozumienie dla przeciwników restrykcji wyraził prezydent Donald Trump. Jego zdaniem w niektórych stanach poszły one za daleko.

Uważam, że ktoś kto siedzi w łódce na jeziorze nie robi niczego złego. Niektóre restrykcje są nieracjonalne – mówił prezydent USA wskazując na wprowadzony w Michigan zakaz pływania łodziami czy zamknięcie sklepów ogrodniczych.

Ponad sto osób demonstrowało w poniedziałek w Columbus w Ohio przeciwko wydanemu przez gubernatora tego stanu Mike’a DeWine’a nakazowi pozostania w domach. Demonstranci wznosili hasła

“Otwórzcie Ohio!”

“Kwarantanna gorsza od wirusa”.

W Karolinie Północnej utworzona na Facebooku grupa pod nazwą “ReopenNC” domaga się skrócenia mającego obowiązywać do końca miesiąca rozporządzenia o zamknięciu firm i instytucji, nie mających kluczowego znaczenia dla funkcjonowania stanu. Grupa liczy obecnie ponad 20 tysięcy członków i jej liczebność szybko rośnie.

W środę w stolicy Michigan Lansing tysiące osób mają przejechać samochodami przed urzędem gubernator Gretchen Whitmer w ramach protestu przeciwko jej rozporządzeniu nakazującemu mieszkańcom pozostanie w domach. Organizatorzy demonstracji z Konserwatywnej Koalicji Michigan uznają restrykcje za przejaw tyranii władz stanowych i przekonują, że mieszkańcy sami potrafią zachować zasady dystansu społecznego.

W Stanach Zjednoczonych stwierdzono już ponad 600 tysięcy infekcji, liczba ofiar śmiertelnych wynosi 25 tysięcy. Rządowe wytyczne dotyczące zwiększenia dystansu społecznego mają obowiązywać co najmniej do końca kwietnia. Na razie nie wiadomo, gdzie i jak szybko będą znoszone.

Protest w Berlinie w związku z pandemią.

Świat od początku bieżącego roku walczy z rozwojem pandemii koronawirusa. Na ten moment najgorsza sytuacja jest odnotowana w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii oraz również we Włoszech.

Wysoki stan chorych jest także we Francji oraz Niemczech. W ostatnich dniach liczba zmarłych z powodu COVID-19 u naszych zachodnich sąsiadów wzrosła powyżej 5000 osób. W tej sytuacji władzę podjęły decyzję o wprowadzeniu w życie nowych obostrzeń. Ta decyzja nie spodobała się jednak mieszkańcom stolicy.

Kilkaset osób wczoraj w Berlinie postanowiło wyrazić w bardzo zdecydowany sposób swój sprzeciw przeciwko obostrzeniom wprowadzonym przez władze z powodu pandemii koronawirusa. Protestujący skandowali liczne hasła,  a wśród nich między innymi:

„Zwróćcie mi moje życie !”.

Posiadali również transparenty z napisami:

„Wolność to nie wszystko, ale bez wolności wszystko jest niczym”

W tej sytuacji interweniowała niemiecka policja.

A Polska ?Polska niestety śpi ! Jedyna warstwa społeczna , która próbuję stawić opór tyranii koronawirusowej to przedsiębiorcy, którzy z dniem nastania pandemii zostali odcięci od płynności finansowej, reszta narodu pokornie dusi się w swoich maseczkach i udaje że wszystko dookoła jest cudownie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *