Otwórz oczy

ROTHSCHILD : TRUMP NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM DLA NWO I TRZEBA GO USUNĄĆ !

ROTHSCHILD : TRUMP NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM DLA NWO I TRZEBA GO USUNĄĆ !

Narzędzie propagandowe globalizmu i rodzinna własność Rothschilda, The Economist, określili obecnego prezydenta USA „zagrożeniem” dla „Nowego Porządku Świata” i oświadczyli, że ojcowie NWO ”przewracają się w grobach” z tego powodu.

The Ekonomist nazywa Trumpa największym zagrożeniem dla „liberalnego” Nowego Porządku Świata, i stawia go nad innymi zagrożeniami, takimi jak islamski terroryzm, ekspansja komunistycznych Chin i wrogość Korei Północnej.

”Być może największym zagrożeniem jest obecnie prezydent USA, który gardzi normami międzynarodowymi, lekceważąc wolny handel i nieustannie flirtując z rezygnacją z zasadniczej roli Ameryki w utrzymaniu globalnego porządku prawnego ”,

pisze The Economist.

„Oparty na regułach porządek międzynarodowy, który wyłonił się z wraku drugiej wojny światowej, stanowił ogromną poprawę w stosunku do każdej poprzedniej epoki”,

czytamy w artykule.

„Jednak liberalny internacjonalizm jest obecnie atakowany z wielu stron. Pierwsza doktryna Donalda Trumpa w Ameryce wyraźnie ją odrzuca. ”

The Economist opisuje, jak administracja Trumpa postrzega światową scenę, powołując się na artykuł napisany przez dwóch doradców Trumpa w opublikowanym w Wall Street Journal.

Ekonomist będący własnością Rothschilda twierdzi, że Trump jest największym zagrożeniem dla Nowego Porządku Świata

„Świat nie jest„ globalną społecznością ”, ale areną, na której narody, podmioty pozarządowe i firmy angażują się i konkurują o przewagę”.

Dajemy temu forum niezrównaną siłę militarną, polityczną, gospodarczą, kulturową i moralną”.

The Economist następnie dziwnie twierdzi, że pomimo bezpośredniej odpowiedzialności za liczne wojny i destabilizujące próby zamachu stanu na całym świecie, Nowy Porządek Świata jest „lepszy niż jakakolwiek alternatywa”.

„Oczywiście nadal trwa wiele wojen” – stwierdza.

„Pod pewnymi względami Nowy Porządek Świata, który miał zlikwidować pojęcie wojny, nieumyślnie umożliwił wybuch wielu wojen międzynarodowych ”.

„Kruche kraje, które wcześniej obawiały się podboju przez potężniejszych sąsiadów, mogą teraz paść ofiarą wojen domowych lub brutalnych nacjonalistycznych rebelii które chcą kontrolować”.

Magazyn kończy się stwierdzeniem, że architekci NWO z przeszłości „muszą przewracać się w grobach”, biorąc pod uwagę, jak daleko zaszedł już Trump i że musi zostać usunięty z urzędu, aby zachować Nowy Porządek Świata.

Źródło :

https://fibrohealthnews.com/?p=397&fbclid=IwAR0O_0gr381hZvee7qRlkF2PIDvi3R8tcJqZg_y8G4-24dpl_syKE6nnpqo

Udostępnij

ROTHSCHILD : TRUMP NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM DLA NWO I TRZEBA GO USUNĄĆ !

Globalna Świadomość2 maja 20206 czerwca 2020

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułULUBIONA ROZRYWKA SATANISTYCZNYCH ELIT – ADRENOCHROM I RYTUALNA PEDOFILIA.Następny artykułDLACZEGO ELITY NWO UWAŻAJĄ SIĘ ZA BOGÓW TEGO ŚWIATA ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ROSJA, NATO POLSKA I USA – KTO JEST PANEM KTO SŁUGĄ ? JAK ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 ZMIENIĄ NASZ ŚWIAT ?

O czym myślisz?

  • ROTHSCHILD : TRUMP NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM DLA NWO I TRZEBA GO USUNĄĆ !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?