Skok w króliczą norę

ADRENOCHROM NIE TYLKO DLA ELIT ? – KAŻDY MOŻE GO KUPIĆ !

ADRENOCHROM NIE TYLKO DLA ELIT ? – KAŻDY MOŻE GO KUPIĆ !

Otóż każdy ssak w obliczu śmierci produkuje ogromne ilości adrenaliny jednak gdy zbliżająca śmierć jest poprzedzona cierpieniem ssaki produkują oprócz adrenaliny substancję zwaną adrenchrome.

ADRENOCHROM POD WZGLĘDEM NAUKOWYM.

Jest to substancja chemiczna o wzorze cząsteczkowym C₉H₉NO₃ wytwarzana w ludzkim ciele, gdy utlenia się adrenalina.

Pomimo podobieństwa w nazwach chemicznych, nie ma związku z chromem. Adrenochrom po raz pierwszy odkryto w latach 1936-1937 przez D. Green, D. Richter i J. Brosteaux, choć czasami błędnie przypisuje się jego odkrycie zespołowi złożonemu z H. Osmond. A. Hoffer i J. Smythies w latach 1952-1954, którzy wymyślili hipotezę łącząca adrenochrom ze schizofrenią.

Tę zależność odkryto podczas badania wpływu adrenaliny na ludzkie ciało. Uznano, że wadliwy metabolizm tego związku może być jednym z czynników wywołujących schizofrenię, a dokładnie halucynacje.

Każdy okultysta spożywający krew legalnie w celach religijnych np. podczas obrzezania albo tajnie w przypadku mordów rytualnych to zwykły ćpun.

Niektórzy uważają, że pobieranie krwi z adrenochromem jest częścią satanistycznego rytuału rzekomo praktykowanego przez członków amerykańskiej elity finansowej. Wówczas potencjalna ofiara, najczęściej dziecko jest torturowana, aby zwiększyć ilość adrenaliny przepływającej przez jej ciało.

To ta właśnie substancja jest produktem tak bardzo pożądanym dla celów nie tylko rytuałów zboczenia cywilizacyjnego co zaspokojenia zwykłego głodu narkotycznego, ponieważ ta właśnie substancja ma właściwości uzależniające.

Swego czasu gdy przeprowadzałem wywiad z Panem Bogdanem Goczyńskim spotkałem się z jego tezą, że większość sędziów i prokuratorów w Polsce to genetyczni psychopaci i schizofrenicy. Do czasu tejże publikacji nie wiedziałem dlaczego zachodzą u nich zmiany psychiczne i czym są one spowodowane.

CZY ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK NARKOTYK DLA ELIT?

Dzisiaj wiem że konsumpcja krwi z mordów rytualnych o dużej zawartości substancji o nazwie adrenchrome prowadzi do trwałych zaburzeń psychicznych oraz zmian genetycznych. Rabini nazywają konsumpcję takiej krwi jako nową odsłonę myśli albo otrzymywanie złotych myśli.

Oficjalnie wiele kontrowersji budzi nie uznawanie adrenochromu za psychodelik. Mimo że powoduje on działanie psychoaktywne judeo-sataniści postarali się o to aby nie był klasyfikowany do grupy psychodelicznych. Efekty przezeń powodowane to:

  • euforia
  • rozkojarzenie
  • gonitwa myśli

Podczas jednego z badań, biorący w nim udział porównywali działanie adrenochromu do psylocybiny i LSD.

Naukowcy Abram Hoffer i Humphry Osmond stwierdzili, że adrenochrome jest substancją neurotoksyczną, psychotomimetyczną i może odgrywać rolę w schizofrenii i innych chorobach psychicznych.

Mając powyższe na uwadze teza Pana Bogdana Goczyńskiego o sędziach, prokuratorach genetycznych psychopatach i schizofrenikach jest prawdziwa ale także udokumentowana naukowo.

Konsumpcja ssaków mordowanych nie tylko w sposób rytualny ale także na wzór tzw. chiński tj. obdzieranie ze skóry czy smażenie w gorącym oleju albo zabijanie ssaków innymi wyrafinowanymi sposobami to metoda otrzymania zwiększonych dawek tej substancji znanej okultystom od dawna od dawien dawna.

Afera „PizzaGate” w ostatnim czasie została przyćmiona innymi wydarzeniami, ale okazuje się, że ciągle wychodzą na jaw przerażające spekulacje na temat tego, co robią ludzie z pierwszych stron gazet, gdy nikt tego nie widzi.

Ci, którzy znają pewne fakty związane z tą gigantyczną aferą pedofilsko-satanistyczną twierdzą, że wpływowe osoby zamieszane w  proceder porywania i wykorzystywania dzieci, mogą to robić między innymi z powodu potrzeby pozyskania narkotyku o nazwie adrenochrom.

Adrenochrom jest organiczną substancją chemiczną wytwarzaną przez utlenianie nadnerczy. Uważa się, że adrenalina powstaje w wyniku podekscytowania. Mówimy wtedy o tzw. „przypływie”.

Adrenochrom już w starożytności miał być znany jako „fontanna młodości”.  Ma usuwać energię życiową ofiary, od której jest pobierany. Osoba, która go zażywa, niejako otrzymuje energię człowieka, który był „dawcą”.

Uważa się, że adrenochrom jest pobierany od porwanych dzieci w wieku poniżej 9 lat (wtedy bowiem lek ma być silniejszy). Dzieci muszą czuć jak największy lęk, aby wydobyć silną adrenalinę / epinefrynę z ich szyszynki. Robi się to poprzez wprowadzenie igły do ​​oka w celu wydzielenia adrenaliny / epinefryny z pnia mózgu.

Jeśli nie zostanie podana stała podaż adrenochromu, wystąpią bardzo poważne objawy odstawienia. Są one ponoć znacznie gorsze niż objawy odstawienia alkoholu czy innych narkotyków.

Afera „PizzaGate” dotyczy podejrzeń prowadzenia przez najbardziej wpływowych ludzi na świecie olbrzymiej sieci pedofilsko-satanistycznej, skupiającej się na handlu ludźmi (przede wszystkim dziećmi) oraz używaniu ich jako ofiar obrzędowych. W 2018 roku odnotowano 424 000 przypadków zaginionych dzieci w samych USA.

Przedstawiciele tej sieci uczestniczą m.in. w tak zwanym „gotowaniu dusz” i organizują imprezy poświęcone poświęceniu ludzi. Jedzą ciała, piją krew i czczą mrocznych bogów. 

To wszystko brzmi naprawdę strasznie, ale o takich ceremoniach od dawna krąży wiele informacji. Dość wspomnieć o mailach, których treść skupiała się na zapraszaniu Johna Podesty – szefa kampanii prezydenckiej Hillary Clinton – przez „artystkę” Marinę Abramović, właśnie na obrzęd „gotowania dusz”. Dowodem może być też nagranie Alexa Jonesa z „Bohemian Grove”, gdzie „elity” ubrane w peleryny oddają hołd posągowi… sowy.

Na zakończenie ciekawostka Adrenochrom można kupić na chińskim lub tureckim allegro – kraj produkcji oczywiście chiny – Wuhan !

https://www.alibaba.com/trade/search?fsb=y&IndexArea=product_en&CatId=&SearchText=adrenochrom

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *