Otwórz oczy

MAMY TECHNOLOGIĘ 5G NA WŁASNE ŻYCZENIE ! CZY ZA NASZĄ WYGODĘ ZAPŁACIMY ZDROWIEM?

MAMY TECHNOLOGIĘ 5G NA WŁASNE ŻYCZENIE ! CZY ZA NASZĄ WYGODĘ ZAPŁACIMY ZDROWIEM?

Technologia 5G przede wszystkim powstała z powodu potrzeb nieświadomych konsumentów zaślepionych potrzebą obcowania z coraz to głupszą i płytszą rozrywką , oczywiście tylko w HD i 4K.

A teraz kilka faktów o 5G w Polsce.

Maszty które obecnie się stawia, to maszty 4G ze względu na to, że infrastruktura 5G obecnie będzie opierała się o te nadajniki (część prędkości 5G dla urządzeń 5G ale reszta tj lokalizacja, przełączenie, rozmowy będzie oparte o 4G) NSA (tryb non stand alone) Infrastruktura SA (stand alone) czyli pełne 5G jako niezależna sieć będzie dopiero budowana.

Anteny 5g nie emitują cały czas pełnego zakresu fal wokoło. Oczekują w gotowości. Jeśli w pobliżu nie będzie urządzenia przystosowanego do 5G – antena będzie działała w „trybie oczekiwania”. Dopiero kiedy urządzenie typu smartfon 5G wywoła połączenie, antena wyśle silny sygnał w kierunku urządzenia.


Brak urządzeń 5G w pobliżu = niewielkie oddziaływanie anten 5g.
W tym przypadku anteny 4G wraz z przekaźnikami dają o wiele wyższe wartości sztucznego promieniowania elektromagnetycznego. Jednak w przypadku transmisji 5g wiązka sygnałowa jest o wiele silniejsza. Zwiększa się również impulsowość która w szczycie potrafi być kilkaset razy większa niż średnia liczona do badań.

Dlaczego zostały podwyższone wartości promieniowania? Bo Operatorzy żeby przepuścić dużą ilość danych, a my jako konsumenci przecież żądamy, żeby internet śmigał, bo filmy w 4K na tablecie to konieczność bezdyskusyjna – mają do wyboru albo wykupić dodatkowe pasma za które muszą sporo zapłacić, albo ponieść wartości sygnału. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Wg oceny Gardnera, 80 procent danych pobieranych przez konsumentów to… rozrywka. KONIECZNIE musimy mieć wysoką jakość transmisji a jednocześnie protestujemy przeciw 5G.

Aby użyć technologii 5g musimy kupić urządzenia i abonamenty kompatybilne z tą technologią. Jeśli tego nie zrobimy, biznes z tą technologią będzie nieopłacalny. Tam będzie najwięcej infrastruktury, gdzie będzie najwięcej potencjalnych użytkowników (miasta)

Ze względu na to, że operatorzy wykupią dość wąskie pasma do transmisji danych (po kawałku 80 Mhz szerokości pasma od 3,4 do 3,8 Ghz), o wiele większe oddziaływanie na nas będą miały popularne routery. Te które mamy obecnie, ze względu na szerokość pasma i siłę sygnału mocno oddziałują na nas biologicznie. Jednak kupując Rotuer 6, będziemy mieli antenę 5g we własnym domu.


Nowością są tak zwane WI-GIG. To routery przełączające się pomiędzy 2,4,5 i 60 Ghz w zależności od
potrzeb i możliwości.

Urządzenie to działa już na falach milimetrowych. Zakres 60 Ghz jest ma największy wpływ elektromagnetyczny ze względu na wysyłane mocnych impulsów przy jednocześnie krótkim zasięgu ze względu na to, że ten absorbuje ten poziom promieniowania stanowiąc naturalną blokadę umożliwiającą instalować wiele takich routerów na małej powierzchni w celu zwiększenia dostępności sieci bez zakłóceń.

5g jest technologią drogą. Jeśli nie wybierzemy tej technologii, to Musimy liczyć się z tym, że nasza chęć posiadania coraz lepszych, coraz szybszych urządzeń, rozrywki w wysokiej jakości będzie determinowało tworzenie nowych technologii i tym samych zachęcamy do tego żeby zwiększone zostały natężenia pola w naszym otoczeniu.

Bo chcemy mieć wygodę. Jedynym wyjściem z tej układanki jest nasza rezygnacja z tego. Jeśli ludzie nie kupią sprzętów z technologią 5g projekt będzie nieopłacalny. To jest odpowiedzialność tych, którzy protestują przeciw 5g.

Udostępnij

MAMY TECHNOLOGIĘ 5G NA WŁASNE ŻYCZENIE ! CZY ZA NASZĄ WYGODĘ ZAPŁACIMY ZDROWIEM?

Globalna Świadomość12 maja 202020 listopada 2020

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCzy pierwszymi mieszkańcami starożytnego Egiptu byli biali ludzie ?Następny artykułZŁOWIESZCZA KOALICJA BLACKWATER, BILLA GATESA I MONSANTO.

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ONZ W OBRONIE ROTSZYLDÓW I SOROSA IDZE NA WOJNĘ ”TEORIAMI SPISKOWYMI” NA ZLECENIE WEF, YT, META, MICROSOFT I INTERPOLU POWSTAJE

O czym myślisz?

  • MAMY TECHNOLOGIĘ 5G NA WŁASNE ŻYCZENIE ! CZY ZA NASZĄ WYGODĘ ZAPŁACIMY ZDROWIEM?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • O czym myślisz?