AGENDA 2030

CZY WŁADZA MA W RĘKACH OBECNIE NAJPOTĘŻNIEJSZE NARZĘDZIE KONTROLI ?

Mamy się czego obawiać, tak zwane testy na obecność koronawirusa mogą stanowić potężne narzędzie oprasji w rękach władzy wobec wszystkich grup społecznych i zawodowych w Polsce i na świecie. a metoda ta może być wykorzystywana e dogodny dla władzy sposób.

Najpotężniejsze narzędzie władzy jakie widział świat. Możecie się śmiać ale naszych dziadów czy pradziadów w domach nie zamknęła nawet wojna… broń, czołgi, bomby, nic ich nie zastraszyło!

Ten kawałek plastiku przekazany w odpowiednie ręce spowodował, że w domach zamknęło się 5 miliardów ludzi. Prawdopodobnie na tym nie koniec. Może czekać nas druga fala, szczyt, nawrót, mutacja, itd…

Te narzędzia będą wykorzystywać w każdym momencie kiedy zajdzie taka potrzeba!

Oczywiście nie wszyscy, Niektóre kraje nie wykorzystały w ogóle, lub w minimalnym stopniu. U nas jak widać hamulce puściły.

Codziennie z ust szczególnej Pana Ministra Szumowskiego, ale również innych polityków słyszymy groźby, próby zastraszenia jak nie mandatami to tym, że znów zamkną nas w domu, najgorsze, że oni to zrobią!

Zobaczcie sami, N=na temat górników w naszym kraju panują różne zdania, ale to w tej chwili nie ważne! Rozmawiałem ze znajomym ze śląska. W związku z tragiczną sytuacją na kopalniach planowali manifestacje, prawdopodobnie jeszcze przed wyborami…

Nagle, na czyjeś „polecenie” masowo testujemy kopalnie i górników – oczywiście naszym magicznym testem!

Obecnie 1200 górników ląduje na kwarantannach… Plus rodziny, razem ładnych kilka tysięcy ludzi!

„Ogniska epidemii w kopalniach stanowią dziś większy problem niż ogniska w Domach Pomocy Społecznej.” – słyszymy od rzecznika ministera zdrowia!

Pytanie kto kolejny? Posłowie, sędziowie, nauczyciele…?

A ile osób ginie ze strachu przez tym testem, czy pseudo wirusem? Obawiając się szpitala, czy tego co co powiedzą sąsiedzi, koledzy z pracy gdybym czasem okazał się pozytywny…

Nawet jeśli olbrzymia ilość z nas już nie obawia się wirusa, a tak jest, to nie zmienia faktu, że w każdej chwili mogą nam go przykleić!

Wsadzić na kwarantannę… a rodzina, praca, dom? Kochani…. chyba już pora zrzucić kaganiec.

Z innej beczki

Prezydent Tanzanii Magufuli mówi, że importowane testy zostały uznane za wadliwe po tym, jak próbki zwierząt i owoców dały pozytywny wynik na zakażenie wirusem SARS-Cov-2

Rząd Tanzanii już wcześniej krytykował wybuch pandemii koronawirusa. Prezydent polecił tanzańskim siłom bezpieczeństwa sprawdzić jakość zestawów do testów.

Laboratoria otrzymały losowo kilka próbek nie od ludzi a od kóz, papug, owiec, owoców papai i innych roślin, ale z nadanymi im ludzkimi imionami i wiekiem. Technicy laboratoryjni nie byli świadomi pochodzenia próbek.

Testy próbek wykazały wyniki dodatnie czyli wykryły obecność koronawirusa.

Za :Mateusz Mleczko-Tatkowski

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY WŁADZA MA W RĘKACH OBECNIE NAJPOTĘŻNIEJSZE NARZĘDZIE KONTROLI ?

13 maja 2020 / Możliwość komentowania CZY WŁADZA MA W RĘKACH OBECNIE NAJPOTĘŻNIEJSZE NARZĘDZIE KONTROLI ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

”SZCZE PION KOW WA” AGENDA – CO DLA LUDZKOŚCI PLANUJĄ WŁADCY ŚWIATA ? 28 listopada 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZY WŁADZA MA W RĘKACH OBECNIE NAJPOTĘŻNIEJSZE NARZĘDZIE KONTROLI ?
  • Może Ci się spodobać