Otwórz oczy

ILLUMINATI KONTRA RUCHY WOLNOŚCIOWE – JAK NIEWIDZIALNA WOJNA DOBRA ZE ZŁEM WPŁYWA NA NASZ ŚWIAT ?

ILLUMINATI KONTRA RUCHY WOLNOŚCIOWE – JAK NIEWIDZIALNA WOJNA DOBRA ZE ZŁEM WPŁYWA NA NASZ ŚWIAT ?

Illuminati rozpadli się na kilka frakcji, które teraz walczą między sobą w walce o władzę. Ruch wolnościowy jest zbiorowym terminem dla milionów jednostek i luźnych grup, z których każda działa na swój własny sposób, aby wyzwolić szatańską elitę. Illuminati to elitarne rodziny (królewskie i papieskie linie krwi), które są u władzy od tysięcy lat. Pracują z pokolenia na pokolenie w kierunku ostatecznej sytuacji, w której będą mieli całą władzę i bogactwo na planecie. To jest ich plan dla Nowego Porządku Świata.

Dlatego też grupa ta nazywana jest również Nowym Porządkiem Świata. Innym terminem jest kabal, który w języku angielskim oznacza “secret political cabal”. Myślą długofalowo i działają ponad granicami państwowymi, a nawet międzygalaktycznie. Illuminati nie są spójną, jednolitą grupą. Po roku 2012, Illuminati rozpadli się na kilka frakcji, które obecnie walczą ze sobą w walce o władzę z powodu powstałej próżni władzy.

Frakcje iluminatów obejmują granice państw, kontynenty i narodowości. Nie ma ostrych linii podziału, ponieważ niektóre frakcje czasami współpracują ze sobą, a czasem ze sobą walczą. Niektóre postacie, takie jak te z rodziny Rothschildów, należą do wielu frakcji, ponieważ mają nadzieję, że mogą wygrać ostateczną bitwę.

Najważniejsze nazwy frakcji to:

 • Grupa Rothschilda: kontroluje świat finansów, banki centralne i media.
 • Grupa Rockefeller: Grupa amerykańska (Bush, Cheney, Rockefeller, Clinton, Kissinger).
 • Order Czarnego Słońca: Czarna szlachta w Europie, zwłaszcza we Włoszech.
 • Jezuici: 10% Jezuitów należy do tej frakcji, która jest powiązana z Watykanem.
 • Grupy smoków: zbiorowa nazwa frakcji europejsko-amerykańskich. Każda grupa smoków ma swój własny kod kolorystyczny.
 • Naziści: Do tej frakcji należą rodziny Bushów i Clintonów oraz królowie europejscy. Wielu wybitnych nazistów było w stanie kontynuować swoje praktyki po drugiej wojnie światowej poprzez Projekt Paperclip.
 • Syjoniści: Wpływowa frakcja w USA i na Bliskim Wschodzie, nie mylić z Żydami, oraz Izraelczykami.
 • Tajne stowarzyszenia: spośród wielu tajnych klubów najbardziej wpływowa jest Lodge P2, rytuał szkocki, Rycerze Malty oraz Skull & Bones.
 • Tajny Program Kosmiczny: SS to grupa odłamkowa, która powstała z rąk niemieckich nazistów. Ich główna baza znajduje się na Antarktydzie. Posiadają oni zaawansowaną technologię wyprzedzającą ludzkość o tysiące lat.

Ruch wolnościowe.

Ruch wolności również nie jest grupą kontrolowaną centralnie. Termin zbiorowy odnosi się do wszystkich ludzi i grup na całym świecie, którzy pracują na rzecz eliminacji iluminatów i wyzwolenia ludzkości. To miliony ludzi. Niektóre grupy koncentrują się na aspekcie duchowym, inne na celach finansowych, prawnych i wojskowych w celu osiągnięcia bardziej sprawiedliwego systemu.

Ruch prawdy jest ważną częścią ruchu wolnościowego, ponieważ gra końcowa jest także wojną informacyjną, w której media mają wpływ na ludzkie pomysły, motywy i zachowania. Ruch prawdy napędzany jest przez miliony ludzi na całym świecie, którzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat prawdy za pośrednictwem różnych platform społecznościowych, książek i blogów.

Ten ruch powstał, ponieważ ludzie odkryli, że media głównego nurtu nie przedstawiły pewnych tematów lub liczb. Niezależne media są również częścią ruchu wolnościowego, chociaż alternatywne media są częściowo kontrolowane przez frakcje Iluminatów. Ruch ten powstał, ponieważ ludzie odkryli, że media głównego nurtu nie informowały uczciwie o pewnych tematach lub liczbach.

Niezależne media są również częścią ruchu wolnościowego, chociaż media alternatywne są częściowo kontrolowane przez frakcje Illuminati. Odnosi się to również do innych grup, które przedstawiają się jako ruch wolnościowy, ale faktycznie służą programowi Nowego Porządku Świata lub zostały infiltrowane przez kabał. Nazywa się to kontrolowaną opozycją.

To, czy grupy odgrywają głównie pozytywną rolę, często można wywnioskować tylko z działań, a nie na podstawie pięknych słów i obietnic. Podejrzenie innych grup i jednostek jest jednak ważną strategią podziału i rządów, której używa opozycja, aby utrzymać podział ruchu wolności.

Wybitnymi grupami w ruchu wolnościowym są:

Ruch przeciwko szczepionkom: Walcz ze skorumpowaną mafią farmaceutyczną i jej transhumanistycznym programem, podkreślając prawdę o szczepieniach i lekach oraz oferując naturalne alternatywy. Antyglobaliści: grupy, partie polityczne i jednostki, które w przeciwieństwie do globalistów, nie dążą do rządów jednego świata, ale chcą powrócić do suwerenności państw narodowych. Grupy te często koncentrują się na ograniczonej liczbie celów, takich jak opuszczenie UE.

Federacje galaktyczne: luźna konfederacja pozytywnych cywilizacji w naszej galaktyce, które są również zainteresowane wyzwoleniem ziemi, ludzkości i pokonaniem sił ciemności. UPU (Universal Protection Unit) i Cobra należą do tej grupy. Naturalny ruch na rzecz sprawiedliwości: grupy, które chcą przywrócić sprawiedliwość poprzez prawne wyzwanie głębokiej korupcji i zbrodni przeciwko ludzkości w popularnych sądach i które chcą powrócić do prawa naturalnego i prawa powszechnego.

Grupy duchowe: Skoncentruj się na duchowym rozwoju i reaktywacji naturalnych darów jako przeciwwagi dla nowego porządku świata Cyborga i transhumanistycznej agendy. Na tę mieszaną grupę negatywnie wpłynął ruch New Age, pochodzący z kołczanu jezuickiego.

Białe Kapelusze: zbiorowe określenie dobrych ludzi w rządzie, organizacjach i wojsku, którzy nie popierają agendy Nowego Porządku Świata i potajemnie pracują nad upadkiem kabały. Ruch Q należałby do tej grupy.

World Trust: stara się redystrybuować światowy kapitał i oddawać go ludzkości, finansując projekty humanitarne poza bankami centralnymi i organizacjami globalistycznymi.

Koniec gry.

Obecnie znajdujemy się w końcowej fazie gry, w której Illuminati próbują utrzymać lub odzyskać swoją władzę, a ruch wolnościowy stara się uwolnić od satanistycznych elit i tyranicznych władców. Właśnie dlatego, że jest to gra końcowa, wszystko jest stawiane na jedną kartę i widzisz wzrost w grze siłowej po obu stronach. W rezultacie agenda Nowego Ładu Światowego jest również coraz bardziej eksponowana.

Ci, którzy myśleli, że Nowy Porządek Świata lub Agenda 21 są absurdalnymi teoriami spiskowymi, zobaczą w nadchodzących miesiącach coraz bardziej konkretne oznaki, że te teorie będą otwarcie reprezentowane przez aktorów kabalistycznych i państw głębokich. Weźmy na przykład papieża, który otwarcie popiera plany gigantów technologicznych, takich jak Microsoft i IBM, aby promować etyczny rozwój sztucznej inteligencji (AI).

W ten sposób wspiera technologie inwazyjne, takie jak rozpoznawanie twarzy i ID2020. Co to ma wspólnego z wiarą katolicką lub ideologią chrześcijańską?

Papież pokazuje w ten sposób, że wspiera Nowy Porządek. Staje się coraz bardziej jasne, kto jest po której stronie spektrum. Agenda Nowego Porządku Światowego jest coraz szybciej wdrażana. Zapowiada się burzliwy czas.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ILLUMINATI KONTRA RUCHY WOLNOŚCIOWE – JAK NIEWIDZIALNA WOJNA DOBRA ZE ZŁEM WPŁYWA NA NASZ ŚWIAT ?

Globalna Świadomość21 maja 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPRZEMYSŁ WYKORZYSTYWANIA DZIECI ”NIC SIĘ NIE STAŁO”. FILM SYLWESTRA LATKOWSKIEGO KOLEJNYM TROPEM W POLSKIM ”PIZZAGATE”Następny artykułEDISON VS. TESLA –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA UKRAINIE ! OKULTYSTYCZE ELITY UE CHCĄ NAS WPĘDZIĆ DO WOJNY

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ILLUMINATI KONTRA RUCHY WOLNOŚCIOWE – JAK NIEWIDZIALNA WOJNA DOBRA ZE ZŁEM WPŁYWA NA NASZ ŚWIAT ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?