Świat bez cenzury

KONTRATAK TRUMPA – NA CELOWNIKU: BILL GATES LEWICOWE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE I WHO.

Uporczywie i żałośnie już oczerniany prezydent Stanów Zjednoczonych w taktycznym marszu dokonał kolejnego osłabienia sił ciemności.Wszystko, co teraz rozgrywa się, i rozgrywać będzie w kolejnych tygodniach i miesiącach, jest nieuchronne jako przebieg dotyczący linii czasowej, która wyparła inne. Rok 2020 eliminuje kluczowe aparatury podtrzymujące funkcje okupacyjne: kłamstwa medialne, przymus szczepień, anteny 5G, chemtrails, zatrute leki i żywność.

Manipulacje i oszczerstwa mediów miały na celu podtrzymywanie ludzi w autodestrukcyjnym trybie życia i sabotować działania naprawczo-wyzwoleńcze patriotów wszelkich stron świata, w tym Słowian i ruchu QAnon. Nowa ustawa prezydenta Trumpa podcina bezkarne dotąd media i portale takie jak Facebook i Twitter. Platformy te tracą finansowe wsparcie rządu amerykańskiego i kuriozalną klauzulę nietykalności.

Kontruderzenie Trumpa było nieuchronne

Wbrew często szerzonemu, także przez polskie media (na przykład Polsat News) wizerunkowi prezydenta USA, jako nieodpowiedzialnego lekkoducha i megalomana, jest to twardy, pragmatyczny człowiek, mający silny charakter i taktycznie wyliczone cele, które są realizowane mimo determinacji Kabały.Oczernianie i wykpiwanie Trumpa przez media i wspomniane portale sięgało granic zuchwalstwa i absurdu, co jest właściwe dla Chazarów.

Możemy to obserwować na własnej ziemi, gdzie Chazarowie, którzy w pokorze i wdzięczności powinni dziękować nam za poświęcenie w czasie wojny, roszczą sobie prawa do odszkodowań, mienia, przywilejów, a nawet współdzielenia ziemi Lechów.Ustawa Trumpa kończy bezkarność Facebooka i innych portali, i odtąd każde kłamstwo, oszkalowanie, fałszywe zarzucenie rasizmu czy “złamanie standardów”, jak również banowanie konta i kasowanie jego zawartości będzie dawało pokrzywdzonemu prawo skierowania sprawy do sądu.

Gniazda manipulacji i cenzury będą musiały się liczyć z rosnącą liczbą odszkodowań za swoje lata pracy przeciw prawdzie i wolnej ludzkości.Rezonans zmian w Ameryce jest w drodze do Europy i dotrze także do Polski. To już wibruje na linii czasowej. Warto magazynować screeny i maile w celu sądowego zaskarżenia Facebooka za wszelkie doznane straty i pomówienia. Polska administracja FB musi się liczyć z lawiną procesów i bardzo poważnym zarzutem o działanie antynarodowe.Transformacja będzie mieć efekt tsunami.

Wszystkie media, które pracowały dla obcej struktury władzy, opóźniały Lechickie Odrodzenie i wyzwolenie, straszyły spreparowaną pandemią, promowały medycynę rockefellerowską, ośmieszały polski narodowy duch słowiański i prace nad odzyskaniem historii starożytnej, szkalowały wybitnie zaangażowanych patriotów (Zięba, Jaśkowski, Czerniak, Bieszk i inni), generowały westernizację i seksualizację Narodu, w tym dzieci i młodzieży, podcinały NOP, a zarazem zachęcały polskie Rody do szczepień dzieci – zostaną rozliczone.

Wirtualna Polska, Onet, Interia, Polsat, TVN, TVP1 i inne stacje i platformy, są odpowiedzialne za powyższe czyny przeciw Narodowi.

Nawet jeśli nie miałby uczynić tego Sąd Wolnych Lachów, uczyni to sama energia przemiany: ludzie, którzy otworzą oczy i wstaną z kolan, odwrócą się na zawsze od tych mediów i stracą one wszelkie zasilanie.Facebook, jako najpopularniejszy portal, który został opanowany w znakomitym stylu polskiej partyzantki i wbrew intencjom Kabały, oświecił pół Narodu i podparł pospolite ruszenie, zostanie oczyszczony z targowiczan i trolli, i znacjonalizowany.

Wszystkie media, skoncentrowane na fałszowaniu rzeczywistości, ośmieszaniu Trumpa i ducha starożytnej Lechii, fabrykowaniu pandemii i kłamstw na temat szczepień, lada dzień zmienią ton i treść swego przekazu, porażone zmianami i pospolitym ruszeniem Lachów – lecz w nowej rzeczywistości nie ma już dla nich miejsca. Naród stanie tylko przy mediach, które mimo dyskomfortu broniły jego interesów i walczyły o jego dzieci.

W polskich środkach przekazu, portalach i produkcjach filmowych skończy się przekaz degeneracyjny, i przejdą one duchem narodowej odnowy i wedyjskich wartości.Lachu, stój pewnie i nieś Słowo Braciom i Siostrom, gdyż wschodzi nam słońce wolności.

Tramp zajmie się Bilem Gatesem za nadużycia medyczne i ludobójstwo. Ponad 500 000 ludzi podpisało petycję

Ponad pół miliona sygnatariuszy petycji domaga się od Białego Domu śledztwa w sprawie nadużyć medycznych i zbrodni przeciwko ludzkości, których miała się dopuścić Fundacja Billa i Melindy Gatesów. Autorzy piszą o zagadkowych wydarzeniach w chińskiej prowincji Wuhan, gdzie wybuchła epidemia nowej formy koronawirusa.    

Autorzy petycji twierdzą, że 18 października, na kilka tygodni przed ogłoszeniem strefy zamkniętej w Wuhan, odbyły się w chińskiej prowincji dwa podejrzane wydarzenia. Chodzi o „Event 201” oraz „Światowe Igrzyska Wojenne”. Są one wiązane z późniejszą promocją szczepionek i śledzenia biometrycznego. Ich zdaniem główną rolę w tych kwestiach odgrywa Bill Gates. Twierdzą również, że komputerowy magnat popiera ograniczenia populacji o 10-15 procent właśnie za sprawą szczepionek.

Petycja zamieszczona na specjalnej petycyjnej stronie Białego Domu zebrała do tej pory 537 909 podpisów. Tymczasem, do uzyskania obowiązkowej odpowiedzi administracji Donalda Trumpa, wystarczy aby petycję podpisało 100 tysięcy internautów.

Amerykańska strona rządowa „We the People” umożliwia tworzenie petycji wzywających Biały Dom do podjęcia konkretnych działań. Jeśli w ciągu 30 dni autorzy zbiorą 100 tysięcy podpisów, to administracja prezydencka musi oficjalnie odnieść się do treści petycji w ciągu 60 dni.