Otwórz oczy

CO BILL GATES TWIERDZI NA TEMAT TEORII SPISKOWYCH NA SWÓJ TEMAT.

A więc stało się. Bill Gates w końcu skomentował wszystkie teorie spiskowe, w których stoi on za stworzeniem koronawirusa SARS-CoV-2 i chce zaczipować wszystkich ludzi szczepionkami. Czy jakoś tak.

Najgłośniejsza i chyba najpopularniejsza teoria spiskowa dot. Billa Gatesa i koronawirusa zakłada, że miliarder w jakiś sposób stoi za „wypuszczeniem” choroby i stworzeniem pandemii, bo chce się wzbogacić na stworzeniu szczepionki. Przemawiać ma za tym fakt, że jego fundacja jest inwestorem w firmach medycznych i biotechnologicznych, które szukają szczepionki chroniącej przed COVID-19.

Druga najpopularniejsza teoria spiskowa dotycząca Gatesa i COVID-19 dotyczy już nie pieniędzy, a szczepionek i czipowania ludności. Tutaj też nie ma jednej wersji: według niektórych, koronawirus nie istnieje, a pandemia została ogłoszona, by Bill Gates i tajemnicze lobby najbardziej wpływowych ludzi mogło zaczipować cały świat szczepionkami. Według innych teorii, wirus istnieje, jest groźny, ale nadal wywołano go, by czipować ludzi. Czipowanie miałoby zaś pozwolić śledzić każdego z nas.

Twórca Microsoftu od dawna mówił o tym, że świat nie jest przygotowany na kolejną epidemię. Podczas konferencji Ted Talk w 2015 roku powiedział, że źródłem zakaźnego wirusa, który będzie miał poważny wpływ na ludzkość, z dużym prawdopodobieństwem będzie natura.

Co więcej, wirus ten będzie na tyle podstępny, że nie zawsze będziemy potrafili samodzielnie określić, że jesteśmy chorzy.

Trafność jego przewidywań, oparte miały być na danych medycznych zbieranych przez fundację Billa i Melindy Gatesów, sprawiła, że wiele osób doszło do wniosku, że pandemia wybuchła właśnie z winy twórcy Microsoftu.

Dlaczego? Otóż obowiązkowe szczepienia byłyby przykrywką do stworzenia przez Gatesa chipów służących do uniwersalnego systemu cyfrowej identyfikacji ludzi.

A stąd już tylko jeden krok do kontrolowanej depopulacji i wprowadzenia nowego porządku świata. Skąd ten pomysł? W AMA na Reddicie Gates sam nawiązał do tematu paszportów immunologicznych co rozbudziło wyobraźnię internautów.

Jak wynika z badań YouGov i Yahoo News, aż 28 proc. mieszkańców Stanów Zjednoczonych uważa ją za prawdziwą.

W chipy Gatesa wierzy aż 44 proc. republikanów i 50 proc. osób, dla których głównym źródłem wiedzy jest stacja Fox News.

— Nigdy nie byłem zaangażowany w tworzenie mikroczipów. Trudno zaprzeczyć tym wszystkim teoriom, ponieważ są albo strasznie głupie, albo strasznie dziwne

– Żałuję, że nie zrobiłem więcej, by zwrócić uwagę na zagrożenie. Czuję się strasznie. Cały sens mówienia o tym był taki, abyśmy mogli podjąć działania i zminimalizować straty – powiedział w rozmowie z „Wall Street Journal” Bill Gates. Odniósł się tym samym do faktu, że przed pandemiami i potencjalnie groźnymi dla świata wirusami ostrzegał już w 2015 r. podczas przemówienia TEDx.

– mówi Bill Gates.

Ale, z drugiej strony, czy Gates mógłby powiedzieć cokolwiek, co raz na zawsze zakończyłoby spekulacje?

Obecnie, dzięki mediom społecznościowym, coraz więcej tego typu teorii znajduje swoich żarliwych zwolenników.

Źródło :

https://www.cnbc.com/2020/06/05/bill-gates-responds-to-bizarre-covid-19-vaccine-conspiracy-theories.html

Ostatnie wpisy

Kategorie

CO BILL GATES TWIERDZI NA TEMAT TEORII SPISKOWYCH NA SWÓJ TEMAT.

11 czerwca 2020 / Możliwość komentowania CO BILL GATES TWIERDZI NA TEMAT TEORII SPISKOWYCH NA SWÓJ TEMAT. została wyłączona

Może Ci się spodobać

E-TOLL – SYSTEM INWIGILACJI RODEM Z ”RAPORTU MNIEJSZOŚCI” JAKO PIERWSZY NA ŚWIECIE RUSZY W POLSCE. 23 kwietnia 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CO BILL GATES TWIERDZI NA TEMAT TEORII SPISKOWYCH NA SWÓJ TEMAT.
  • Może Ci się spodobać