Skok w króliczą norę,  Świat jest inny

DAVID RODRIGUEZ BOKSER WAGI CIĘŻKIEJ I BRAT OBAMY POTWIERDZAJĄ, ŻE W PEDOFILSKIE ELITY HOLLYWOOD ZAŻYWAJĄ ADRENOCHROM.

Bokser David Rodriguez zazwyczaj walczy na ringu bokserskim, ale ostatnio, zaczął mówić o pierścieniach pedofilskich w Hollywood. Coraz częściej wychodzi na światło dzienne, że w Hollywood i innych miejscach istnieje poważny problem. Dokument “Out of Shadows” prezentuje szersze spojrzenie na obecne wydarzenia.

Rodriguez mówi, że ma pewne powiązania z Hollywood i może potwierdzić, że od lat istnieje problem z wykorzystywaniem dzieci. Ale dobra wiadomość jest taka, że są tajni agenci pracujący nad zmiażdżeniem ich wszystkich. I każdego dnia, według Rodrigueza, wieści o tym wszystkim będą docierać do prasy. W poniższym filmie Rodriguez mówi światu, co wie. Mówi, że są ofiary z dzieci, a ludzie rzeczywiście piją adrenochrom.

Adrenochrom jest ich lekiem produkowanym przez torturowanych ludzi, zwykle dzieci. Jeśli myślisz, że to wszystko bzdury… zobacz to. A co z patentem na adrenochrom?

Plotka głosi, że elitarne kręgi pedofilskie i instytucje zajmujące się handlem ludźmi wydobywają narkotyk z torturowanych dzieci. Rodriguez twierdzi, że zna ludzi w Hollywood i mówi, że to jest to prawa. Nawet brat Baracka Obamy napisał o tym na Twitterze:

Do tego wszystkiego… To!? pic.twitter.com/aIGaTmAWw2

– Malik Obama (@ObamaMalik) 14 kwietnia 2020 r.

Ale zanim sięgniesz po swoją butelkę z alkoholem, aby wysuszyć łzy, co jest dość normalną reakcją, powinieneś zdać sobie sprawę, że dobrzy ludzie coś z tym robią. Rodriguez mówi: “Muszę wam powiedzieć, że wielu z was nie lubi Trumpa, ale on robi teraz to, co należy”. Rodriguez nie jest jedynym, który zna prawdę. Słyszałeś kiedyś o QAnon? Jest to rzekomo operacja wojskowa, która ma za zadanie zniszczenie Głębokiego Państwa.

Jeśli dodać jego zeznania do dziesiątków faktów, takich jak udział Allison Mack w NXIVM, skazanie Harveya Weinsteina i morderstwo Jeffreya Epsteina… um – przepraszam – samobójstwo, wygląda na to, że naprawdę istnieje ogromna sieć pedofilów, która obejmuje ludzi wysokiego szczebla. Zgodnie z dokumentem “Out of Shadows“, o którym mówi Rodriguez, CIA i inni urzędnicy państwowi aktywnie ukrywają instytucjonalne wykorzystywanie dzieci.

Oto wideo Rodrigueza :

Ostatnie wpisy

Kategorie

DAVID RODRIGUEZ BOKSER WAGI CIĘŻKIEJ I BRAT OBAMY POTWIERDZAJĄ, ŻE W PEDOFILSKIE ELITY HOLLYWOOD ZAŻYWAJĄ ADRENOCHROM.

15 czerwca 2020 / Możliwość komentowania DAVID RODRIGUEZ BOKSER WAGI CIĘŻKIEJ I BRAT OBAMY POTWIERDZAJĄ, ŻE W PEDOFILSKIE ELITY HOLLYWOOD

Może Ci się spodobać

ULUBIONA ROZRYWKA SATANISTYCZNYCH ELIT – ADRENOCHROM I RYTUALNA PEDOFILIA. 1 maja 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • DAVID RODRIGUEZ BOKSER WAGI CIĘŻKIEJ I BRAT OBAMY POTWIERDZAJĄ, ŻE W PEDOFILSKIE ELITY HOLLYWOOD ZAŻYWAJĄ ADRENOCHROM.
  • Może Ci się spodobać