AGENDA 2030

PLANDEMIA : NAJWIĘKSZY ZABÓJCA TO NIE COVID.

Koronawirus jest rzeczywiście najdziwniejszym i najmądrzejszym wirusem, jaki kiedykolwiek żył na ziemi. Rozprzestrzenia się bardzo zagadkowo.

Czai się w każdej szkole, restauracji, ale natychmiast umiera w dużych supermarketach (markety budowlane HomeDepot i inne w USA były cały czas otwarte). Powoduje spustoszenie w kościołach, ale znika, gdy amerykańscy demokraci protestują na ulicach, stojąc blisko siebie.

Również nie zaraża klientów sklepów monopolowych. Wszystkie pozostały otwarte, a wszystkie „nieistotne” firmy musiały zostać zamknięte. 

Dziwne jest również to, w jaki sposób Covid żyje na piłce nożnej, koszykówce, kijach baseballowych, ale umiera na wszystkich wózkach sklepowych dużych marketów spożywczych. Pracownicy sklepów spożywczych są bardzo ostrożni, nie dotykają klientów, zachowują odstępy, jednocześnie dotykają produkty w sklepie i gotówkę, którą wyjmujesz z portfela lub torebki… 

W Polsce ten super wirus atakuje górników, natomiast inne zawody/branże są od niego wolne.

Zadziwiające jest to, że główne media wyprały mózgi nie tylko Polaków. Tylko nieliczni dopuszczają prawdę. Nie potrzeba na siłę wchodzić do domów, wystarczy mielić informacje i cały czas powtarzać w kółkach w każdym telewizorze.

Każdego dnia na całym świecie odnotowuje się średnio 7 tys. zgonów spowodowanych COVID-19. A ile osób w tym samym czasie umiera z powodu raka lub cukrzycy?

Zobacz statystyki i spojrzyj na koronawirusa z innej perspektywy.

Na świecie wg. oficjalnych statystyk odnotowano już ponad 4 900 300 zachorowań na COVID-19. 323 345 przypadków zakończyło się śmiercią pacjenta. Te liczby przerażają, ale tak naprawdę warto zastanowić się, czy to dużo, czy mało w porównaniu z innymi chorobami, będącymi przyczyną zgonów.

Największy zabójca to nie Covid.

Magazyn weforum.com podaje statystyki z 2017 roku, według których każdego dnia umiera na świecie ok. 150 tys. osób.

Największym zabójcą, o czym już wiele razy mówiło WHO i inne instytucje zajmujące się zdrowiem, są choroby układu sercowo-naczyniowego, czyli choroba wieńcowa, zawał serca, udar mózgu, nadciśnienie itd. Według badań są one odpowiedzialne za ponad 48700 zgonów dziennie!

Zaraz za nimi plasują się nowotwory, które zabijają średnio 26181 osób na dobę i choroby układu oddechowego. Jak to się ma do zgonów spowodowanych infekcja koronawirusową?

Jak ma się koronawirus do zawałów?

Początkowo z powodu COVID umierało dziennie ok 2 tys. osób na całym świecie. Wraz z rozwojem pandemii liczba ta wrastała i w największym szczycie zachorowań osiągnęła ok. 10 tys. zgonów na dobę. Obecnie z tego powodu umiera dziennie ok. 7 tys. pacjentów – takie statystyki według badań mają się utrzymać jeszcze przez 2-3 miesiące.

Oznacza to, że koronawirus jest odpowiedzialny na liczbę zgonów porównywalną to tych spowodowanych chorobami dolnych dróg oddechowych – w tym grypy, demencją czy chorobami nerek. Jest niemal czterokrotnie mniej „śmiertelny” niż cukrzyca, o nowotworach nie wspominając.

Nie taki Covid straszny.

Magazyn weforum.com pokazuje również inne dane, dotyczące liczby zgonów w poszczególnych państwach. Według nich Chiny i Indie odnotowują każdego dnia ok. 25 tys. zgonów dziennie – to jedne z najbardziej zaludnionych krajów świata.  To tej pory w Państwie Środka z powodu koronawirusa zmarło łącznie 4638 osób – przynajmniej według oficjalnych źródeł. To prawie tyle ludzi, ile dziennie umiera w Rosji (50013) czy Brazylii (3528).

Pokaż te statystyki rodzinie, znajomym. Niech zdejmą kagańce, rękawiczki i niech normalnie żyją. Niech się skupią na zdrowych produktach od rolnika, na dobrych suplementach, na ruchu/siłowni, własnym ogrodzie. Czas ośmieszać ten brudny układ akcji koronawirusowej.

Szczepionki gene drive zmieniają człowieka.

Dowiedziałem się – pisze niezmordowany Maurizio Blondet – że Fundacja Billa i Melindy Gatesów zapłaciła 1,6 miliona dolarów jednej z firm zajmujących się public relations za zmontowanie tajnej koalicji naukowców, której celem ma stać się zniesienie moratorium ONZ na eksperymenty z zastosowaniem techniki gene drive.
https://en.wikipedia.org/wiki/Gene_drive

Gene drive jest niebezpieczną techniką bioinżynieryjną dotyczącą DNA, zaprojektowaną w celu wyeliminowania gatunków uważanych za niepożądane.

Technika polega na wprowadzeniu szkodliwej i dziedzicznej modyfikacji do chromosomu gatunku przeznaczonego do eliminacji, która może doprowadzić do wymarcia owego gatunku w ciągu kilku pokoleń.
https://www.theguardian.com/science/political-science/2016/jun/09/the-national-academies-gene-drive-study-has-ignored-important-and-obvious-issues

Eksperymenty tego rodzaju zostały przeprowadzone (choć bez zbyt wielu sukcesów) na takich gatunkach jak komary Anopheles (przenoszące malarię). Oddziałują one na chromosom Y (który definiuje płeć męską) tak, że rodzą się (prawie że) wyłącznie komary samce. W przyrodzie każde nowe pokolenie posiada mniej więcej 50% samców i 50% samic. Używając “forsowania genetycznego”, czyli techniki gene drive możemy uzyskać, 80% samców i 20% samic. Samce komarów nie tylko są nieszkodliwe (to samice “kłują”), ale w ciągu kilku pokoleń komary zniknęłyby, ponieważ samce nie znalazły “partnerek”, z którymi mogłyby się kojarzyć.

https://pikaia.eu/gene-drive-una-biotecnologia-per-estinguere-la-malaria/

“Wprowadzanie dziedzicznych modyfikacji genetycznych powinno być bezwzględnie zabronione”

– mówi włoski profesor Enzo Pennetta. Bezterminowy zakaz stosowania omawianej techniki został zapisany w imię bezpieczeństwa środowiska i żywności w Traktacie Organizacji Narodów Zjednoczonych, dotyczącym zmian w środowisku (ENMOD). Z tego rodzaju opinią zgadza się także zdecydowana większość naukowców. Pionier techniki gene drive – Kevin Esvelt powiedział: «Jeśli w tym eksperymencie narobisz bałaganu, wpłynie on negatywnie na cały świat».

Najnowsze wpisy

Kategorie

PLANDEMIA : NAJWIĘKSZY ZABÓJCA TO NIE COVID.

18 czerwca 2020 / Możliwość komentowania PLANDEMIA : NAJWIĘKSZY ZABÓJCA TO NIE COVID. została wyłączona

Może Ci się spodobać

PLAN WYBUCHU ŚWIATOWEJ PANDEMII DO 2030 ROKU. 26 stycznia 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • PLANDEMIA : NAJWIĘKSZY ZABÓJCA TO NIE COVID.
  • Może Ci się spodobać