Mistyczny 11/09/2001

11/09/2001 – TEORIA NUKLEARNEGO WYBURZENIA WTC.

11/09/2001 – TEORIA NUKLEARNEGO WYBURZENIA WTC.

Gdyby ktoś chciał umieścić bombę nuklearną w World Trade Center, gdzie by ją umieścił? W swojej książce z 1995 r. Walka z terroryzmem Netanyahu były premier Izraela. podał wskazówkę, o której nie wspomniał Brokawowi: „ W najgorszym z takich przypadków konsekwencjami może być nie bomba samochodowa, ale bomba nuklearna w piwnicy World Trade Center ”.

Były oficer wywiadu do spraw atomistyki ZSRR Dimitri Khalezov ujawnia szczegóły wydarzeń z 11 września 2001 roku.  Zanim pokrótce przedstawię jego śmiałe, ale bardzo logicznie, poparte rzetelnymi dowodami tezy w sprawie ataku na WTC, trzeba przedstawić źródło tych rewelacji.

Khalezov będąc w tajnych służbach wywiadu nuklearnego ZSRR miał wgląd w m.in. w traktat o użyciu technologii nuklearnej między Rosją a USA. Każda ze stron zobowiązana była do poinformowania drugiej strony o możliwość zastosowania ładunków nuklearnych max do 150 k.

Rosjanie używali takich ładunków szczególnie do budowy hermetycznych komór na składowanie gazu, natomiast zaradczy amerykanie poszli dalej z zastosowaniem tej technologii. Otóż wg Khalezov’a w latach 60 – tych w dużych miastach budowa drapaczy chmur związana była również z przedstawieniem projektu wyburzenia takiej konstrukcji w przyszłości.

Pomysł sam w sobie niegłupi, ponieważ faktycznie w dużych skupiskach miejskich gdzie liczba drapaczy z każda chwilą rośnie, późniejsze wyburzenie takiej konstrukcji jest wielkim wyzwaniem zarówno w kwestii bezpieczeństwa jak i logistycznym.  

Projekt bliźniaczych wież World Trade Center i ich bardzo sztywnej i wytrzymałej konstrukcji stalowej był więc nie lada wyzwaniem w późniejszym jego wyburzeniu. Z pomocą przyszła więc firma Controller Demoliotion Inc, która zajmowała si.ę wyburzaniem.

Oszacowała, że w takim wypadku świetnie nadaje się do wyburzenia takiej konstrukcji ładunki nuklearne.  Pomysł został zaakceptowany i tak można było postawić sławne wieże.  Tak więc amerykanie wg Khalezov’a przeszli samych siebie i stawiając wieżowce od razu je zaminowali ładunkami nuklearnymi. O tym dowiedzieć się miał  około 1994 roku, twierdząc, że ta informacja była jawna. W taki oto sposób jedna z układanek wyjaśnienia wydarzeń z 2001 roku ma swoje rzekome potwierdzenie.

Wnioski potwierdzają nie tylko wysokie wskaźniki zachorowań na raka wśród osób,które pracowały tam tego dnia, ale także fakt, że do 2008 r. Rak tarczycy występował częściej niż jakikolwiek inny rodzaj raka. A do 2013 r. Liczba pierwszych osób z rakiem tarczycy prawie czterokrotnie wzrosła z 26 do 97. Dlaczego to tak ważne? Ponieważ bomby atomowe emitują jod-131, który gromadzi się w tarczycy, często powodując raka. Dlatego niektórzy ludzie trzymają pod ręką tabletki jodku potasu – w celu ochrony tarczycy w przypadku ataku nuklearnego.

Wiele zjawisk potwierdza wybuch nuklearny w dniu 11 września. Potężna siła wybuchowa była potrzebna do zrzucenia wielotonowych kawałków World Trade Center na setki metrów, takich jak ten kawałek, który przebił się w budynku American Express po drugiej stronie ulicy:

Nastąpiło też praktycznie całkowite odparowanie wewnętrznej zawartości Wież: nie przetrwały żadne meble, szafki na dokumenty (z wyjątkiem jednej), komputery ani toalety. Wszystko zamieniło się w pył. Nawet beton budynków zamienił się w pył, zamiast spadać jak gruz. Waporyzacja oczywiście obejmowała ludzi w środku (znalezione całe ciała należały do ​​ludzi, którzy skakali z wież przed wybuchem.

Bomba atomowa jest nie tylko najsilniejszym znanym materiałem wybuchowym, jej wybuch – w przeciwieństwie do konwencjonalnych materiałów trwa przez kilka sekund, umożliwiając jej zadanie znacznie większych obrażeń.

Powszechnym sprzeciwem wobec hipotezy nuklearnej jest:

Gdzie są odczyty z liczników Geigera po 9/11 pokazujące ogromne ilości promieniowania w Nowym Jorku?

Odpowiedź:

Nie wszystkie bomby atomowe emitują duże ilości promieniowania. Większość używa kombinacji rozszczepienia jądrowego i syntezy jądrowej; jeśli rozszczepienie jest wysokie, opad (promieniowanie) będzie wysoki; ale jeśli rozszczepienie jest niskie w porównaniu z fuzją, opad będzie niski.

Słownik Free Dictionary definiuje pojęcie „ czysta bomba ” jako „atom bomb pozostawiając niewiele lub brak skażenia radioaktywnego ”. Podczas zimnej wojny Stany Zjednoczone zaczęły opracowywać taktyczną broń nuklearną, znaną również jako „broń nuklearna na polu bitwy ”. Oczywiście w sytuacji na polu bitwy pożądana jest broń o niskim promieniowaniu; w przeciwnym razie może zaszkodzić własnej armii.

Pentagon.

Według tej teorii najbardziej strzeżony budynek świata został trafiony rosyjską rakietą Granit uzbrojoną w głowicę nuklearną o mocy 0,5 megatony. Parametry tj rakiety bojowej, której zadaniem miał byś zatopienie dużych jednostek pływających (przed uderzeniem nurkuje i zachowuje się trochę jak torpeda lecąc przy tafli wody, a następnie  uderza  w burtę statku – co dokładnie wyjaśnia zniszczenia i tor rzekomego lotu samolotu)  Waga 7 ton i prędkości 2,5 macha.

Powód wyburzenia. 

Otóż wg Khalezov’a, kiedy amerykanie znaleźli rakietę Granit w Pentagonie uświadomili sobie że jest to atak nuklearny. Dodatkowym bodźcem były doniesienia,  jakoby Bin Laden miał nabyć 3 ładunki nuklearne tzw. walizkowe na Ukrainie t. Ta sytuacja przeważyła szalę w ocenie sytuacji, w której stwierdzono, iż to co uderzyło w obie wieże WTC muszą również mieć na pokładzie owe ładunki nuklearne.  Dochodzi do oszacowania strat  bez ingerencji zaradczych oraz alternatywy.

Rządowi eksperci doszli do wniosku, iz wyburzenie wież zminimalizuje ewentualne detonacje ładunków nuklearnych, niż gdyby owa sytuacja miała mieś miejsce 400 m wyżej. jak ustalono tak i zrobiono – naciskając odpowiedni przycisk. Wynikiem było nuklearne wyburzenie obu wież.

Wg Dimitri’a dowody znajdujemy na każdym kroku tej decyzji:

 • nazwa miejsca zniszczeń „strefa zero”. Otóż wg definicji, określenie to dotyczy miejsca wybuchu nuklearnego!! Dopiero po 2001 roku zmieniono definicję uwzględniając wydarzenia z 9/11!!!
 • wszech będący mikropył (jako skutek zastosowania ładunku jądrowego).

Sprawa azbestu. Jak sie okazuje, z powodu sproszkowanego azbestu w formie pyłu do 2006 r. 70% z 40 tysięcy pracowników „strefy zero” zachorowało na choroby powiązane z oddychaniem, a setki zachorowało na raka.

 • swobodny upadek wież (a przed tym w pierwszej chwili jakby rozsadzanie od wewnątrz)

stopienie metalu

– wstrząsy przed zawaleniem

Andre Rousseau, Docteur d’État, jest emerytowanym naukowcem z CNRS, gdzie zajmował się związkami pomiędzy charakterystyką progresywnych fal mechanicznych i geologią. Opublikował wiele recenzowanych artykułów na temat geofizyki i brał udział w licznych konferencjach, z komisjami rekrutacyjnymi włącznie. W tym artykule Rousseau przedstawia dowody na to, że fale sejsmiczne zarejestrowane 11 września 2001 w Nowym Jorku powstały wskutek podziemnych i nadziemnych eksplozji, będących częścią akcji kontrolowanego wyburzenia obu wież Twin Towers oraz budynku WTC7.

opary radiacyjne

Czemu ta teoria uważana jest w pierwszej chwili za niedorzeczną? Jak wskazał Dimitri chodzi o złe wyobrażenie owej technologii. Jak wykazuje podziemna detonacja ładunku nuklearnego, który miał być zastosowany pod wieżami WTC nie powoduje:

 • fali uderzeniowej, ponieważ do jej powstania potrzebna jest atmosfera
 • fali cieplnej, ponieważ również aby zaistnieć potrzebne jest otoczenie atmosferyczne
 • promieniowanie jonizujące (ponieważ pod ziemią jest bardzo szybko absorbowane przez skały, jak promieniowanie pierwotne.

Dochodzimy do sedna. Zapraszam samemu zapoznać się  z szczegółowym objaśnieniem owego zagadnienia jakim jest nuklearne wyburzanie World Trade center.

Czy to są absolutnie wszystkie fakty wyjaśniające te wydarzenia?

Cóż, osobiście uważam że te wyjaśnienia faktycznie korelują z zaistniałą sytuacją 11 września 2011 roku. Wyjaśniły mi wiele zawiłości, które choć co róż były interpretowane nie dawały mi satysfakcjonującej odpowiedzi. Ten materiał naprawdę wiele z tych wątpliwości rozwiewa. Śledząc jednak ten temat od samego początku, widzę niestety i tu  parę niezgodności co do dowodów ujawnionych przez innych niezależnych badaczy i naukowców. Mam tu przede wszystkim na myśli:

–  termit. Wg Khalezov’a ta hipoteza nie jest trafna. A jednak jak wskazuje sporo naukowców w tym bardzo szanowany podajże norweski naukowiec Niels Harrit wskazuje na znalezienie nano-termitu w pyle WTC.  I tutaj bliżej mi z uznaniem zebranych dowodów przez owego pana.

winni.

 Wg Khalezov’a rząd USA nie jest winny, natomiast podjął złe decyzje których skutkiem było kontrolowane wyburzenie wież. Osobiście się z tym absolutnie nie zgadzam. Owy materiał został przez wielu rzetelnie udokumentowany i tutaj nie mam żadnej wątpliwości co do winny rządu USA w tym ataku.

4 godziny materiału z polskimi napisami.

http://www.nuclear-demolition.com/911-wtc-thermo-nuclear-demolition-how-it-works.html

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11/09/2001 – TEORIA NUKLEARNEGO WYBURZENIA WTC.

Globalna Świadomość19 czerwca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBANKSTERZY PAPIEŻA – FUNDUSZE WATYKANU I NAJBARDZIEJ SEKRETNY BANK NA ŚWIECIE.Następny artykułROBOTOIDY – CZY KLONY I SYNTETYCZNI LUDZIE NAPRAWDĘ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • 11/09/2001 – TEORIA NUKLEARNEGO WYBURZENIA WTC.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?