AGENDA 2030

MILIONER ”FILANTROP” GEORGE SOROS TWIERDZI, ŻE NOWA SZCZEPIONKA NA COVID/19 BĘDZIE POTRZEBNA CO ROKU.

Ten starszy, z pozoru niewinnie wyglądający Pan to George Soros, bankster, spekulant giełdowy i miliarder, powiązany ideowo z najbogatszymi rodzinami na planecie czyli rodziną Rothschildów i Rockefellerów. Soros od lat działa poprzez swoje inwestycje i Fundacje (wspiera fundację Batorego w Polsce) w celu zniszczenia Ameryki oraz państwa narodowych w Europie.

To on, jak wynika z wielu potwierdzonych źródeł stoi za wywołaniem kryzysu migracyjnego w Europie. Jego fundacje płaciły imigrantom za przybycie do Europy a opłacane bojówki lewackie ANTIFA stały za wieloma prowokacjami. Teraz właśnie realizuje swój plan w USA, próbując „podpalić” Amerykę.

Miliarder „filantrop” wypowiedział się w kwestii koronawirusa SARS-CoV-2 i sytuacji, jaka powstała po ogłoszeniu pandemii i zatrzymaniu świata. Tym razem jednak głosu dał nie Bill Gates, a George Soros, znany spekulant walutowy.

Zagroził nam koniecznością przyjmowania szczepionki przeciw korornawirusowi co roku!

Soros, w wywiadzie dla brytyjskiego dziennika The Independent, ocenił bieżącą sytuację. Uznał, że to co się obecnie dzieje to kryzys jego życia i rewolucyjna okazja przeobrażenia świata. 

„Jeszcze przed wybuchem pandemii zdałem sobie sprawę, że znajdujemy się w rewolucyjnym momencie, w którym to, co w normalnych czasach byłoby niemożliwe, stało się nie tylko możliwe, ale prawdopodobnie absolutnie konieczne. A potem pojawił się Covid-19” – powiedział Soros

Miliarder ocenił również światowe wysiłki, aby rozwiązać problem z epidemią koronawirusa, skupiając się szczególnie na kwestii hipotetycznej szczepionki.

To co ma do powiedzenia może być nieco szokujące dla wszystkich zwolenników szczepienia, którzy masowo myślą, że wystarczy jedna dawka.

Według emerytowanego miliardera, szczepionkę będziemy otrzymywać co roku i będzie ona polegała na zgadywaniu mutacji tego patogenu na kolejny sezon.

„Strzelamy do ruchomego celu, ponieważ sam wirus szybko się zmienia. Opracowanie szczepionki zajmie dużo czasu. Nawet po jej wynalezieniu będziemy musieli nauczyć się ją co roku modyfikować, ponieważ wirus najprawdopodobniej będzie mutował” – zaznaczył miliarder

Oznacza to, że co roku będą powstawały preparaty i będą miały ograniczony czas działania, co zapewne będzie odnotowywane w cyfrowym certyfikacie szczepień, który jest zapowiadany przez Billa Gatesa i którego posiadanie, będzie umożliwiało podróżowanie. 

Ostatnie wpisy

Kategorie

MILIONER ”FILANTROP” GEORGE SOROS TWIERDZI, ŻE NOWA SZCZEPIONKA NA COVID/19 BĘDZIE POTRZEBNA CO ROKU.

21 czerwca 2020 / Możliwość komentowania MILIONER ”FILANTROP” GEORGE SOROS TWIERDZI, ŻE NOWA SZCZEPIONKA NA COVID/19 BĘDZIE POTRZEBNA CO ROKU.

Może Ci się spodobać

CHOROBA MORGELLONÓW – TAJEMNICZE NANÓWŁÓKNA 28 marca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • MILIONER ”FILANTROP” GEORGE SOROS TWIERDZI, ŻE NOWA SZCZEPIONKA NA COVID/19 BĘDZIE POTRZEBNA CO ROKU.
  • Może Ci się spodobać