Przekraczając Rubikon

CZY ELITY WIEDZĄ CO NASZ CZEKA ? PRZYGOTOWANIA DO GLOBALNEGO RESETU.

W dzisiejszych czasach życie na naszej delikatnej planecie zagrożone jest na wielu frontach, od zmiany klimatu po zanieczyszczenia, przeludnienie, wojnę nuklearną oraz wirusy i medialne pandemie. Oczywiście istnieją również różne zagrożenia całkowicie poza kontrolą ludzkości, takie jak możliwość poważnej zmiany biegunowej, gigantyczny rozbłysk słoneczny ze Słońca lub uderzenie asteroidy.

Ludzie dopiero zaczynają podejmować wysiłki, aby zaradzić dawnym zagrożeniom stworzonym przez działalność człowieka, ale co z tymi ostatnimi naturalnymi zagrożeniami kosmicznymi? Jeśli pójdziemy za pieniędzmi, wydaje się, że niektórzy uprzywilejowani ludzie w ostatnich latach stworzyli plany awaryjne plany ratowania najbogatszych elit.

Artykuł z Forbes śledzi miliarderów, którzy kupują ziemię uprawną w Ameryce i na całym świecie. Lokalizacje z dala od wybrzeży wydają się wskazywać na chęć ucieczki w przypadku wzrostu poziomu morza, gdzie ocaleni mogliby zapewnić sobie środki na przetrwanie.

„Wygląda na to, że suche terytoria w Stanach Zjednoczonych, takie jak Montana, Nowy Meksyk, Wyoming i Teksas, są bardzo popularnymi regionami dla najbogatszych osób. Miliarderzy, tacy jak John Malone (obecnie największy właściciel gruntów w Ameryce, posiada 2 200 000 akrów, w tym Wyoming i Kolorado), Ted Turner (2 000 000 akrów w Montanie, Nebrasce, Nowym Meksyku i Dakocie Północnej), Philip Anschultz (434 000 akrów w Wyoming), Jeff Amazona Bezos (400 000 akrów w Teksasie) i Stan Kroenke (225,162 akrów w Montanie) zakupili tam spore grunty. Wielu miliarderów przygotowuje się do ucieczki w odległe lokalizacje. Wielu z nich ma też swoje prywatne samoloty gotowe do natychmiastowego odlotu. ”

Starszy współpracownik Forbes, Jim Dobson, pyta:

„Czy przy całej tej wiedzy na temat mapowania przyszłości liderzy finansowi na świecie wiedzą coś, czego my nie wiemy?”

Czy niektórzy bogaci znawcy mają dostęp do poufnych informacji o ostatecznym losie ludzkości? Możemy tylko spekulować, ale było wiele proroctw o tym, co może nas czekać. Zanim przejdziemy dalej, bądźmy szczerzy; są to tylko proroctwa i nie oparte na faktach, jednak…..

Forbes zauważa dwóch współczesnych proroków, futurysty Gordona-Michaela Scalliona i medium Edgara Cayce’a. Obaj przewidywali, że zbliżająca się zmiana bieguna doprowadzi do katastrof. Mieli jednak różne pomysły na to, jak to może się zdarzyć.

„Scallion wierzył, że zmiana bieguna wynikałaby z globalnego ocieplenia, aktywności nuklearnej i niewłaściwego wykorzystania technologii. Edgar Cayce przewidział przesunięcie się bieguna o 16 do 20 stopni, podczas gdy Scallion przewidział przesunięcie o 20-45 stopni. Cayce przewidział, że kiedy oba Mt. Wulkan Etna we Włoszech i Mt. Pelee na Martynice wybuchnie razem, minie około 90 dni na ewakuację zachodniego wybrzeża, zanim potężna powódź zajmie linię brzegową. ”

Gordon-Michael Scallion opracował przyszłe mapy planety, pokazujące ekstremalne zmiany na kontynentach, gdy Wielka Powódź przetoczyła się przez ląd. W Ameryce Północnej wydaje się, że ci, którzy mają nieruchomości z dala od wybrzeży, byliby naprawdę bezpieczni.

Gordon-Scallion wydał swoje mapy w latach 90., przewidując, że zmiany będą miały miejsce w stosunkowo niedalekiej przyszłości

Edgar Cayce był „najlepiej udokumentowanym medium w XX wieku”. znany jako śpiący prorok, ponieważ odpowiadał na pytania, gdy wpadał w stan transu, podczas gdy sekretarka robiła notatki. Niektórzy twierdzą, że wykorzystał zapisy akashy, uniwersalną świadomość wszystkich wydarzeń z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Prognozy Cayce’a dotyczące przesunięcia biegunowego są udokumentowane na Edgar Cayce.org:

„ Nastąpi wówczas przesunięcie biegunów – tak, że tam, gdzie były te oziębłe lub pół-tropikalne, staną się bardziej tropikalne, a mech i paproć tam wyrosną…”

Pomysł, że oziębłe obszary planety znów będą ciepłe, pokrywa się z przewidywaniami Gordona-Michaela Scalliona dotyczącymi Antarktydy:

„Antarktyda stanie się żyznym, bogatym w glebę i rolniczym terytorium. Nowa ziemia zostanie utworzona od Półwyspu Antarktycznego do Ziemi Ognistej i na wschód w kierunku wyspy Georgia Południowa. ”

Pomysł na pozbawioną lodu Antarktydę nie jest nowy, ponieważ mapa z XVI wieku pokazuje , że Antarktyda jest wolna od lodu. Mapa, skomponowana w tym czasie przez tureckiego admirała Piri Reisa, pokazuje kontynent bardzo szczegółowo z elementami, które nie powinny istnieć. W końcu Antarktyda została odkryta dopiero w 1818 roku. Mapy pozostają niesamowitą tajemnicą.

Tymczasem Rosja zostałaby oszczędzona w porównaniu do wielu miejsc według map Gordona-Scalliona. Wydaje się, że wersja ta pokrywa się z doniesieniami „Nostradamusa z Bałkanów” niewidomej kobiecie o imieniu Baba Vanga. Przepowiedziała, że ​​Rosja osiągnie globalną dominację, a jej przywódca – obecnie Władimir Putin – będzie „panem świata”.

Oczywiście nie chodzi tu tylko o samozwańczych proroków i wróżbitów, którzy sugerują, że ludzie powinni być przygotowani na potencjalne katastrofy, takie jak nadchodzące zmiany biegunowe.

Raport Science Alert zauważa, że północ oś magnetyczna Ziemi przesuwa się w stosunkowo szybkim tempie po 30 mil rocznie.

„To niewielka zmiana dla większości z nas – zauważalna tylko dla osób, które próbują nawigować bardzo dokładnie bardzo blisko Arktyki. Ale nieuchronny dryf północnego bieguna magnetycznego sugeruje, że coś dziwnego – i potencjalnie potężnego – dzieje się głęboko w Ziemi. ”

Chociaż naukowcy nie są pewni, co się dzieje, niektórzy spekulują, że zmiana bieguna może się odbywać, ale pełne odwrócenie może zająć nawet 1000 lat. Nikt nie wie tego na pewno.

Z drugiej strony, jeśli odwrócenie bieguna nie jest prawdziwym zagrożeniem, fizyk teoretyczny i popularyzator nauki, dr Michio Kaku, mówi, że „nieuniknione” będzie, że kolejny wielki rozbłysk słoneczny nastąpi w ciągu następnego stulecia lub co najwyżej dwóch. Kaku wraz z innymi fizykami współpracowali z Kongresem, aby opracować plan awaryjny dla amerykańskiej sieci energetycznej. W przypadku kolejnego rozbłysku satelity, sieć elektryczna i elektrownie jądrowe mogą zostać zniszczone. Kaku mówi, że skutki mogą być podobne do wielu niszczących huraganów, które uderzyły jednocześnie.

Poniżej dr Kaku omawia te pomysły i inne fascynujące teorie:

Dr Kaku zauważył również, że asteroida Apophis może stanowić wielkie zagrożenie dla planety, gdy wleci w naszą atmosferę w 2029 roku.

Jednak w 2013 r. NASA stwierdziła, że szanse, że Apophis uderzy w Ziemię, są „mniejsze niż jeden na milion”.

Czy w ciągu naszego życia napotkamy którąkolwiek z tych klęsk żywiołowych? Nikt nie może powiedzieć na pewno. Ani najlepsi naukowcy, ani najbardziej znani wróżbici i prorocy nie są w stanie przewidzieć przyszłości z absolutną pewnością. Tymczasem przypomina nam się, jak cenne jest życie na Ziemi i że każdy dzień życia jest prawdziwym błogosławieństwem.

Razem możemy pracować, aby chronić środowisko i stworzyć bardziej pokojowe i kochające społeczeństwo. Jeśli chodzi o kupowanie bunkrów z dala od wybrzeży, równie dobrze możemy zostawić ten luksus klasie miliarderów. Bo jeśli czytasz ten tekst to już zapewne posiadasz więcej niż 1/3 ludzi na tej planecie.

Źródło :

https://www.ancient-code.com/are-billionaires-buying-up-land-away-from-the-coasts-based-on-prophecies-or-inside-information/

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY ELITY WIEDZĄ CO NASZ CZEKA ? PRZYGOTOWANIA DO GLOBALNEGO RESETU.

22 czerwca 2020 / Możliwość komentowania CZY ELITY WIEDZĄ CO NASZ CZEKA ? PRZYGOTOWANIA DO GLOBALNEGO RESETU. została wyłączona

Może Ci się spodobać

PODZIEMNY ŚWIAT – CO UKRYWAJĄ, GŁĘBOKIE PODZIEMNE BAZY WOJSKOWE -D.U.M.B.S ? 13 kwietnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZY ELITY WIEDZĄ CO NASZ CZEKA ? PRZYGOTOWANIA DO GLOBALNEGO RESETU.
  • Może Ci się spodobać