Przekraczając Rubikon

SZCZEPIENIA, CZIPOWANIE, PASZPORT ZDROWOTNY – KTO POCIĄGA ZA SZNURKI, KTO NA TYM ZYSKA.

Kaczyści grożą, że bezmaseczkowych nie będą obsługiwać w sklepach, a tych opornych, brygady sklepowych strażników Teksasu z bojówkami ekspedientek i patrolami policji zakuwać będą w kajdany. Blady strach padł na gawiedź, przemykają pod ścianami budynków, wybałuszonym ze strachu oczami omiatają otoczenie, wypatrując oddziałów sanepidu, WOT i policji.

Czy ktoś z Was był może w sądach ? Nie byliście ? To polecam, choć dziś do sądu wchodzi się jak do twierdzy ! Dziwne, rygory w wymiarze sprawiedliwości nie stopniały ani o milimetr, choć doszło do ogólnospołecznego rozprężenia. Co takiego zauważyłem w sądach ? Zamontowano we wszystkich salach, w biurach obsługi klienta, w czytelniach, szyby i pleksiglas i nie są to instalacje przejściowe, tylko trwała infrastruktura, na lata !

Czyżby w sądach wiedzieli coś czego nie wie reszta społeczeństwa ? Inna rzecz, ile to musiało kosztować miliardy, bo sądów w Polsce jest blisko 400, to są tysiące sal. Czyżby znowu tak dobrze nam znane PIS-wskie partnerstwo „publiczno-prywatne” za grube miliony ?

Miałem także tę „przyjemność” spotkać się właśnie z policjantami , prawie na sali sądowej. Ich zachowanie mnie zaniepokoiło. Byli bardzo agresywni, aroganccy. Nagle doznałem deja vu, z podobnymi zachowaniami spotkałem się przed Stanem Wojennym. Ta pewność siebie, poczucie przynależności do czegoś, co szykuje nam rząd , a co daje poczucie siły i bezkarności.

Mam tę zdolność że wyczuwam niezauważalne dla innych zmiany w otoczeniu, widzę jak osaczają nas powoli i konsekwentnie, tumaniąc gorączką wyborczą. Przed nami przecież najważniejsze punkty programu : szczepienia, czipowanie i paszport zdrowotny. I znowu mamy przykład PIS-wskiego „partnerstwa publiczno-prywatnego”.

O jakie pieniądze chodzi ? 10, 20, 50, 100 mld USD ? Jaką kwotę sobie wymyślicie taka będzie blisko prawdy. Teraz już wiecie jak nas zniewolą i dlaczego, jak powiążą budowę kolejnej klatki z zyskiem ?

Skorumpują tych którzy maja jakąś władzę , by wzięli w tym udział. Wszystko, krok po kroku jest dopinane. Nie bez powodu tu piszę o sądach, policji. Przyznacie że ta „teoria” idealnie pasuje do zbrojenia przez PIS policji, cichych zmian w prawie karnym przeprowadzanych wraz z ustawami o COVID, do przepychania przez PIS ustaw rozbrajających totalnie Polaków.

Jest już gotowa spółeczka, zawiązana przez potentata biotechnologicznego Hemp & Health ( Hemp & Wood S.A. ) z założoną na Florydzie firmą ALIVECEL LLC , która ma wyprodukować czipy i paszporty zdrowotne dla Polaków. Inna spółeczka zapewne opchnie rządowi szczepionkę, a jeszcze inna wdroży specjalne procedury, wszystko na styku gigantycznych pieniędzy publicznych i prywatnych interesów.

Jak ktoś nie czytał to pozwolę sobie przypomnieć Komunikat Giełdy Papierów Wartościowych w tej sprawie : „Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 10 maja 2020 roku zawarł z amerykańską firmą Alivecel LLC. (dalej „Alivecel”) umowę Memorandum Of Understanding (dalej MOU) na podstawie której Emitent oraz Alivecel przystąpią niezwłocznie do określenia warunków uczestnictwa w spółce joint venture z siedzibą w Polsce (dalej „JV”).

Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym.

JV prowadzić będzie badania (R&D) w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie „in vivo” będzie się odbywać w czasie rzeczywistym. Zgodnie z ustaleniami Alivecel LLC zajmie się komercjalizacją technologii przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy Emitent będzie mieć wyłączne prawa do dystrybucji produktów w Polsce i na rynkach europejskich”.

W powyżej podanym komunikacie GWP jest bardzo , bardzo ważna informacja, jaka lotem błyskawicy powinna dotrzeć do każdego Polaka. Wynika z niej , że systemy monitorowania zdrowia, a więc czipy zawierające żywe komórki wirusów, bakterii, markery w celu pomiaru i wykrywania białek wytwarzanych przez wirusy i bakterie, oraz markery glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych będą najpierw testowane na Polakach , a potem sukcesywnie komercjalizowane w USA i w Europie.

To oznacza, ni mniej ni więcej, że 33 miliony Polaków mają być królikami doświadczalnymi. To nie pierwszy raz, kiedy podludzie z naszego regionu będą traktowani jak zwierzęta. Nie bez powodu w rządzie PIS aż roi się od syjonistów, których wspiera Duda.

W latach 1978-1986 CIA prowadziła w ZSSR, na Ukrainie oraz w Polsce operację Pique , której celem było wpływanie za pomocą mikrofal na zachowania ludzi, w tym także na postawy pracowników elektrowni jądrowych w Europie Środkowo-Wschodniej celem ewentualnego wywołania awarii w elektrowni jądrowej. Eksperymenty się powiodły, udało się przejąć kontrolę nad obsługą elektrowni w Czernobylu.

Z kolei w latach 1977-1986 , na terytorium Europy Środkowo – Wschodniej naukowcy z zachodu, z USA i z ZSSR przeprowadzali eksperymenty z wielkim magnesem zainstalowanym na Białorusi, na stacji Gomel , podłączonym do reaktora w Czernobylu, zdolnym wytworzyć pole magnetyczne 250 000 silniejsze od ziemskiego pola magnetycznego.

Za jego pomocą generowano sztuczne pole magnetyczne na wypadek osłabienia ziemskiego pola magnetycznego, wywoływano gwałtowne zmiany pogody, sterowanie pogodą, w tym pamiętną w Polsce zimę stulecia 1978/1979, by dobić system i wywołać niezadowolenie społeczne, testowano oddziaływanie fal elektromagnetycznych na ludziach.

W 1986 w Czernobylu doprowadzono do kontrolowanej awarii w elektrowni jądrowej , by stworzyć warunki podobne do tych po konflikcie jądrowym.

Eksperymenty prowadzono w Europie Środkowo – Wschodniej obawiając się ewentualnych skutków przeprowadzanych eksperymentów jakie mogłyby okazać się katastrofalne dla otoczenia i populacji. Dopiero kiedy tworzone na ich bazie technologie już była bezpieczne, przenoszono je za Ocean i do Europy Zachodniej.

Przykładowo, doświadczenia przeprowadzane z magnesem, oraz operacja Pique doprowadziły do wybudowania w USA i w Rosji, oraz Chinach systemu HAARP , a w USA systemu wież GWEN, działającymi w zakresach częstotliwości pracy ludzkiego mózgu.

Tak też będzie z testowaniem systemów monitorowania zdrowia, a więc z czipami zawierającymi żywe komórki wirusów, bakterii, markerami w celu pomiaru i wykrywania białek wytwarzanych przez wirusy i bakterie, oraz markerami glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Najpierw MY.

Sposób w jaki Polacy zostaną poddani eksperymentom nie odbiega od metod dr Mengele, który wytypowanych do badań ludzi nazywał obiektami jednorazowego użytku.

Ostatnie wpisy

Kategorie

SZCZEPIENIA, CZIPOWANIE, PASZPORT ZDROWOTNY – KTO POCIĄGA ZA SZNURKI, KTO NA TYM ZYSKA.

26 czerwca 2020 / Możliwość komentowania SZCZEPIENIA, CZIPOWANIE, PASZPORT ZDROWOTNY – KTO POCIĄGA ZA SZNURKI, KTO NA TYM ZYSKA. została

Może Ci się spodobać

CZY JEZUS CHRYSTUS JAKO SYN BOGA TO POSTAĆ FIKCYJNA I NIGDY NIE ISTNIAŁ ? 1 lipca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • SZCZEPIENIA, CZIPOWANIE, PASZPORT ZDROWOTNY – KTO POCIĄGA ZA SZNURKI, KTO NA TYM ZYSKA.
  • Może Ci się spodobać