Ukryte na widoku

SZCZEPIENIA, CZIPOWANIE, PASZPORT ZDROWOTNY – KTO POCIĄGA ZA SZNURKI, KTO NA TYM ZYSKA.

Miała być prywatyzacja LOT-u, ale nie wyszła, no to może teraz się uda ? Miała być prywatyzacja polskich kopalń, nie wyszła, no to może tym razem się uda ? Wszystko to zapewne pod hasłem ratowania gospodarki. Aby zrozumieć dlaczego PIS chce „wygasić” górnictwo warto zajrzeć na giełdę. Od dłuższego czasu notowania spółek sektora energetycznego są śmieciowe. Od początku notowań kapitalizacja spółek energetycznych ( ENEA, Tauron, Energa i PGE ) spadła o 30 mld złotych i to po uwzględnieniu dywidend. Co tak ciągnie w dół sektor energetyczny ? Węgiel.

Prezes PGE Wojciech Dąbrowski niedawno zaproponował, żeby ze spółek energetycznych wydzielić wszystkie aktywa związane z węglem i przenieść je do innej, wydzielonej spółki pod nadzorem Skarbu Państwa. Prezes liczy, że jesienią Ministerstwo Aktywów Państwowych odniesie się do tej koncepcji.

Coś musi być na rzeczy, bo na giełdzie notowania spółek energetycznych nagle skoczyły o 50%. Jak myślicie, kto zarobił miliony w ciągu 30 dni , bo spółki energetyczne zaczęły gwałtownie rosnąć od połowy maja 2020 ? Czyżby tak lubiane na Nowogrodzkiej “partnerstwo publiczno-prywatne” ? Byłbym głupcem gdybym zapytał czy żonom Szumowskiego i Morawieckiego nagle coś przybyło.

Co za zadziwiająca koincydencja, Szumowski zapowiada szczyt zachorowań akurat na jesieni. Jak sami obserwujecie tresura debili weszła właśnie na wyższy poziom, gwałtownie wzrosła opresja, kolejna faza ujarzmiania, przed jesienno-zimowym egzaminem na posłusznego obywatela. Kaczyści grożą, że bezmaseczkowych nie będą obsługiwać w sklepach, a tych opornych, brygady sklepowych strażników Teksasu z bojówkami ekspedientek i patrolami policji zakuwać będą w kajdany. Blady strach padł na gawiedź, przemykają pod ścianami budynków, wybałuszonym ze strachu oczami omiatają otoczenie, wypatrując oddziałów sanepidu, WOT i policji.

Czy ktoś z Was był może w sądach ? Nie byliście ? To polecam, choć dziś do sądu wchodzi się jak do twierdzy ! Dziwne, rygory w wymiarze sprawiedliwości nie stopniały ani o milimetr, choć doszło do ogólnospołecznego rozprężenia. Co takiego zauważyłem w sądach ? Zamontowano we wszystkich salach, w biurach obsługi klienta, w czytelniach, szyby i pleksiglas i nie są to instalacje przejściowe, tylko trwała infrastruktura, na lata ! Czyżby w sądach wiedzieli coś czego nie wie reszta społeczeństwa ? Inna rzecz, ile to musiało kosztować miliardy, bo sądów w Polsce jest blisko 400, to są tysiące sal. Czyżby znowu tak dobrze nam znane PIS-wskie partnerstwo „publiczno-prywatne” za grube miliony ?

Miałem także tę „przyjemność” spotkać się właśnie z policjantami , prawie na sali sądowej. Ich zachowanie mnie zaniepokoiło. Byli bardzo agresywni, aroganccy. Nagle doznałem deja vu, z podobnymi zachowaniami spotkałem się przed Stanem Wojennym. Ta pewność siebie, poczucie przynależności do czegoś, co szykuje nam rząd , a co daje poczucie siły i bezkarności.

Mam tę zdolność że wyczuwam niezauważalne dla innych zmiany w otoczeniu, widzę jak osaczają nas powoli i konsekwentnie, tumaniąc gorączką wyborczą. Przed nami przecież najważniejsze punkty programu : szczepienia, czipowanie i paszport zdrowotny. I znowu mamy przykład PIS-wskiego „partnerstwa publiczno-prywatnego”.

O jakie pieniądze chodzi ? 10, 20, 50, 100 mld USD ? Jaką kwotę sobie wymyślicie taka będzie blisko prawdy. Teraz już wiecie jak nas zniewolą i dlaczego, jak powiążą budowę kolejnej klatki z zyskiem ?

Skorumpują tych którzy maja jakąś władzę , by wzięli w tym udział. Wszystko, krok po kroku jest dopinane. Nie bez powodu tu piszę o sądach, policji. Przyznacie że ta „teoria” idealnie pasuje do zbrojenia przez PIS policji, cichych zmian w prawie karnym przeprowadzanych wraz z ustawami o COVID, do przepychania przez PIS ustaw rozbrajających totalnie Polaków.

Jest już gotowa spółeczka, zawiązana przez potentata biotechnologicznego Hemp & Health ( Hemp & Wood S.A. ) z założoną na Florydzie firmą ALIVECEL LLC , która ma wyprodukować czipy i paszporty zdrowotne dla Polaków. Inna spółeczka zapewne opchnie rządowi szczepionkę, a jeszcze inna wdroży specjalne procedury, wszystko na styku gigantycznych pieniędzy publicznych i prywatnych interesów.

Jak ktoś nie czytał to pozwolę sobie przypomnieć Komunikat Giełdy Papierów Wartościowych w tej sprawie : „Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 10 maja 2020 roku zawarł z amerykańską firmą Alivecel LLC. (dalej „Alivecel”) umowę Memorandum Of Understanding (dalej MOU) na podstawie której Emitent oraz Alivecel przystąpią niezwłocznie do określenia warunków uczestnictwa w spółce joint venture z siedzibą w Polsce (dalej „JV”).

Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym.

JV prowadzić będzie badania (R&D) w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie „in vivo” będzie się odbywać w czasie rzeczywistym. Zgodnie z ustaleniami Alivecel LLC zajmie się komercjalizacją technologii przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy Emitent będzie mieć wyłączne prawa do dystrybucji produktów w Polsce i na rynkach europejskich”.

W powyżej podanym komunikacie GWP jest bardzo , bardzo ważna informacja, jaka lotem błyskawicy powinna dotrzeć do każdego Polaka. Wynika z niej , że systemy monitorowania zdrowia, a więc czipy zawierające żywe komórki wirusów, bakterii, markery w celu pomiaru i wykrywania białek wytwarzanych przez wirusy i bakterie, oraz markery glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych będą najpierw testowane na Polakach , a potem sukcesywnie komercjalizowane w USA i w Europie. To oznacza, ni mniej ni więcej, że 33 miliony Polaków mają być królikami doświadczalnymi. To nie pierwszy raz, kiedy podludzie z naszego regionu będą traktowani jak zwierzęta. Nie bez powodu w rządzie PIS aż roi się od syjonistów, których wspiera Duda.

W latach 1978-1986 CIA prowadziła w ZSSR, na Ukrainie oraz w Polsce operację Pique , której celem było wpływanie za pomocą mikrofal na zachowania ludzi, w tym także na postawy pracowników elektrowni jądrowych w Europie Środkowo-Wschodniej celem ewentualnego wywołania awarii w elektrowni jądrowej. Eksperymenty się powiodły, udało się przejąć kontrolę nad obsługą elektrowni w Czernobylu.

Z kolei w latach 1977-1986 , na terytorium Europy Środkowo – Wschodniej naukowcy z zachodu, z USA i z ZSSR przeprowadzali eksperymenty z wielkim magnesem zainstalowanym na Białorusi, na stacji Gomel , podłączonym do reaktora w Czernobylu, zdolnym wytworzyć pole magnetyczne 250 000 silniejsze od ziemskiego pola magnetycznego. Za jego pomocą generowano sztuczne pole magnetyczne na wypadek osłabienia ziemskiego pola magnetycznego, wywoływano gwałtowne zmiany pogody, sterowanie pogodą, w tym pamiętną w Polsce zimę stulecia 1978/1979, by dobić system i wywołać niezadowolenie społeczne, testowano oddziaływanie fal elektromagnetycznych na ludziach.

W 1986 w Czernobylu doprowadzono do kontrolowanej awarii w elektrowni jądrowej , by stworzyć warunki podobne do tych po konflikcie jądrowym.

Eksperymenty prowadzono w Europie Środkowo – Wschodniej obawiając się ewentualnych skutków przeprowadzanych eksperymentów jakie mogłyby okazać się katastrofalne dla otoczenia i populacji. Dopiero kiedy tworzone na ich bazie technologie już była bezpieczne, przenoszono je za Ocean i do Europy Zachodniej.

Przykładowo, doświadczenia przeprowadzane z magnesem, oraz operacja Pique doprowadziły do wybudowania w USA i w Rosji, oraz Chinach systemu HAARP , a w USA systemu wież GWEN, działającymi w zakresach częstotliwości pracy ludzkiego mózgu.

Tak też będzie z testowaniem systemów monitorowania zdrowia, a więc z czipami zawierającymi żywe komórki wirusów, bakterii, markerami w celu pomiaru i wykrywania białek wytwarzanych przez wirusy i bakterie, oraz markerami glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Najpierw MY.

Sposób w jaki Polacy zostaną poddani eksperymentom nie odbiega od metod dr Mengele, który wytypowanych do badań ludzi nazywał obiektami jednorazowego użytku.

Autor:https://www.facebook.com/dariusz.nejman.7?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBI3K9z6ccpqdGzBXPMF7N4QHeuyUqOu8k0lz5DCB-eM9PAeW1Wiouut7QnuuHHjXiLuJL6B0nKac_c&hc_ref=ARRTSgYrOe-JmKaw7g8oMLOHB34GdQNvLakVGmZoEjAFBsZf4Zd_jluxp3MxcYdMzMk&fref=nf

Najnowsze wpisy

Kategorie

SZCZEPIENIA, CZIPOWANIE, PASZPORT ZDROWOTNY – KTO POCIĄGA ZA SZNURKI, KTO NA TYM ZYSKA.

26 czerwca 2020 / Możliwość komentowania SZCZEPIENIA, CZIPOWANIE, PASZPORT ZDROWOTNY – KTO POCIĄGA ZA SZNURKI, KTO NA TYM ZYSKA. została

Może Ci się spodobać

OKULTYZM GWIAZD – ANGELINA JOLIE UJAWNIA SWOJE RYTUAŁY SATANISTYCZNE. 27 sierpnia 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • SZCZEPIENIA, CZIPOWANIE, PASZPORT ZDROWOTNY – KTO POCIĄGA ZA SZNURKI, KTO NA TYM ZYSKA.
  • Może Ci się spodobać