Świat jest inny

W JAKI SPOSÓB ELITA MA ZAMIAR OSTATECZNIE ROZWIĄZAĆ PROBLEM PRZELUDNIENIA NA ŚWIECIE ?

To oczywiste, że ci którzy coś zdobyli, dopuściwszy się przestępstw, w tym najpotworniejszych zbrodni, ci przywykli do rządzenia, życia w luksusie, do zabawy ludzkim życiem, prędzej schowają się w schronach i wysadzą znany nam świat w powietrze, niż ustąpią ludzkości.

Jeżeli nie uda im się zamknąć światowej populacji w ciasnej klatce, w systemie w którym będą kontrolowali wszystko i wszystkich, śledzili nasze myśli, naszą codzienność, w którym będą mogli odebrać w każdej sekundzie życie każdemu kto dopuści się choćby myślozbrodni, to się nie zawahają, cały czas są w gotowości, przygotowani by zejść pod Ziemię.

Warto się zastanowić jakich metod użyją. Broń jądrowa to potencjalne narzędzie, bo dysponują już technologiami neutralizującymi skutki promieniowania. Poza tym to właśnie promieniowanie gamma, promieniowanie rentgenowskie dynamizują życie. Nikt jednak nie zbadał skutków globalnego skażenia i interreakcji takiego skażenia z siłami kosmosu.

Elity dziś nie dysponują technologią zdolną, w stosunkowo krótkim czasie, sterowaną z podziemnego bunkra, do neutralizacji skażenia na dużej powierzchni planety.

Technologia HAARP może być użyta tylko w ograniczonym zakresie, wywołanie globalnych kataklizmów, trzęsień ziemi mogłoby obudzić liczne wulkany, wywołać trudną do przewidzenia reakcję łańcuchową. Podobnie rzecz ma się z wirusem, lub bakterią które mogą zacząć nagle mutować na skutek wpływu czynników jakich elity nie są w stanie, przy obecnym poziomie wiedzy, kontrolować ( pola morficzne, pola torsyjne, nieodkryte siły rządzące materialnym kosmosem ).

Z powyższych powodów elity , pod pretekstem walki z przeludnieniem, rzekomo w celu ochrony planety, uruchomiły liczne programy depopulacji , trując ludzkość truciznami w wodzie, powietrzu, żywności, w lekach, kosmetykach, ubraniach, szkodliwymi oddziaływaniami za pośrednictwem wszystkiego co ułatwia życie ( samochody, iphony, telewizory, komputery, i.t.d ) .

Programy te, ze względu na upowszechnienie praw konsumentów, działają jednak powoli i w ograniczonym zakresie, skracają życie, więc są zaprogramowane „na przyszłość” i nie działają na wszystkich w ten sam sposób.

Z powyższych przyczyn idealny rozwiązaniem jest technologia, za pomocą której, można czytać ludzkie myśli, sterować ludźmi, ich umysłami, zapobiegać u podstaw oporowi i próbom odebrania władzy, selektywnie ludzi zabijać. Ona daje, bez jakiegokolwiek ryzyka, zdolność do precyzyjnego programowania wielkości populacji, a przede wszystkim gwarantuje absolutną władzę, jakiej nikt już nie podważy, a jednocześnie pozwoli zachować zdobyty majątek i nietykalność. Złoty środek.

Nie może zatem dziwić , że z taką energią elity przystąpiły do upowszechnienia systemów 5G, do czipowania, wprowadzania do organizmów chmur nanoczipów i nanorobotów i umieszczenia na najniższej orbicie Ziemi 62 000 satelit – systemu StarLink.

Spoglądając wstecz, ze świadomością że oligarchia traktuje zabijanie jak sztukę, że zawsze daje zwierzynie fory, dałbym sobie rękę uciąć , że marzy się jej globalny świt żywych trupów, wyreżyserowanie światowej wojny zombie, w której zombiaki same sobie zadadzą śmierć.

Oczami wyobraźni wiedzę jak pilotami sterują ludźmi, grupami dzikich bestii , jak ze sobą konkurują, jak świetnie się bawią, jak gracze na PlayStation, jak tworzą areny walki, coraz bardziej wymyślne scenariusze wydarzeń, sceny bitew i zmagań, oglądając wszystko na żywo , za pośrednictwem globalnego systemu kamer.

Ostatnie wpisy

Kategorie

W JAKI SPOSÓB ELITA MA ZAMIAR OSTATECZNIE ROZWIĄZAĆ PROBLEM PRZELUDNIENIA NA ŚWIECIE ?

28 czerwca 2020 / Możliwość komentowania W JAKI SPOSÓB ELITA MA ZAMIAR OSTATECZNIE ROZWIĄZAĆ PROBLEM PRZELUDNIENIA NA ŚWIECIE ? została

Może Ci się spodobać

REŻYSER FLIMU ”GREY STATE” UKAZUJĄCEGO NWO, OBOZY ”FEMA” I CZIPOWANIE LUDZI, ZNALEZIONY MARTWY WRAZ Z RODZINĄ. 18 marca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • W JAKI SPOSÓB ELITA MA ZAMIAR OSTATECZNIE ROZWIĄZAĆ PROBLEM PRZELUDNIENIA NA ŚWIECIE ?
  • Może Ci się spodobać