Skok w króliczą norę

HORROR DZIECI W GAMBII – ”PEDOFILSKI RAJ” PLAŻE GDZIE DZIECKO KUPISZ ZA 20 ZŁ.

HORROR DZIECI W GAMBII – ”PEDOFILSKI RAJ” PLAŻE GDZIE DZIECKO KUPISZ ZA 20 ZŁ.

Dzieci z Gambii są sprzedawane brytyjskim pedofilom za zaledwie 2 funty dziennie przez swoich zdesperowanych rodziców.

Ogromna liczba drapieżników seksualnych korzysta z rozluźnionych przepisów w dotkniętym ubóstwem kraju afrykańskim, aby udać się na wakacje związane z wykorzystywaniem dzieci, gdzie otwarcie atakują seksualnie małych chłopców i dziewczynki.

 Mężczyzna z brytyjskim akcentem trzyma w ramionach przestraszonego malucha
Mężczyzna z brytyjskim akcentem trzyma w ramionach przestraszonego malucha

Proceder ten odbywa się w nadmorskich kurortach w Kololi na malowniczym wybrzeżu Atlantyku.

Na miejscu szokuje liczba nieletnich afrykańskich małoletnich bez opieki, którzy są widywani pod opieką białych europejskich mężczyzn w średnim wieku, którzy nie wyglądali na ich biologicznych ojców.

Po nocach w lokalach pełnych dymu papierosowego i alkoholu. Kilkuletnie dzieci spoczywają w objęciach mężczyzn mówiących z brytyjskim akcentem.

Dzieci sprzedawane za 2 funty.

Eksperci ostrzegają, że kryzys gospodarczy wywołany upadkiem firmy turystycznej Thomas Cook pomaga przekształcić dawną kolonię brytyjską w „raj dla pedofilów”, w którym zboczeńcy mogą działać bezkarnie.

„W Gambii przez cały czas trwa molestowanie dzieci, a rząd nie robi wystarczająco dużo, aby temu przeciwdziałać.

W ekskluzywnym wywiadzie Lamin Fatty, krajowy koordynator sojuszu na rzecz ochrony dzieci w Gambii, ujawnia, że ​​zarówno turyści płci męskiej, jak i żeńskiej molestują nieletnich z Afryki.

„W moim kraju seks jest tani, a dzieci są sprzedawane za zaledwie 150 dalaz, czyli nieco ponad 2 £ w twojej walucie. Niektórzy rodzice wiedzą, że ich dzieci są molestowane i akceptują to, ponieważ desperacko poszukują źródeł zarobku a inni są zbyt naiwni, by to zrozumieć. Sądzą, że ludzie z Zachodu płacą rachunki i pomagają chłopcu lub dziewczynie wyrwać się z biedy, podczas gdy w rzeczywistości mają inne zamiary”

 Dwie dziewczynki w wieku szkolnym bawią się u stóp dwóch mężczyzn, których mam nigdzie nie widać
Dwie dziewczynki w wieku szkolnym bawią się u stóp dwóch mężczyzn.

„Do naszych dzieci pedofile podchodzą bezpośrednio na plaży lub na ulicy pytając się czy chcą zarobić, przyjeżdżają tu z całej Europy, w tym Wielkiej Brytanii. To dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale także dorosłych kobiet, które płacą za seks z nastoletnimi chłopcami w Gambii”.

„Mamy prawa, które mają temu zapobiec, ale nie są egzekwowane, dlatego staliśmy się rajem dla pedofilów”.

Ponieważ turystyka stanowi jedną trzecią PKB kraju, istnieją obawy, że firmy zbankrutują, a mieszkańcy będą głodni po około 50-procentowym spadku aktywności gospodarczej, który już uderzył w kurorty nadmorskie.

Adwokat i obrońca praw dziecka, Malick Jallow, powiedział:

„Podczas gdy niektórzy turyści zawsze będą chcieli pomóc biednym Gambijczykom, inni będą postrzegać tę sytuację jako okazję do wykorzystywania małych dzieci. Problem polega na tym, że wykorzystywanie jest czasem dokonywane błogosławieństwem rodziców, ponieważ są oni w potrzebie”. Uważa się, że biali ludzie, nazywani przez nich„ toubabami ”, mają stosy gotówki i rodzice często są podekscytowani, że ich dziecko przyciągnęło uwagę białego człowieka. Faktycznie sprawia, że ​​czują się dumni, dlatego pozwalają chłopcu lub dziewczynie pójść z tą osobą, a kiedy policja próbuje ich przesłuchać, nie będą współpracować”.

Była pracowni Thomas Cook, 53-letnia Anne Heap, z Wigan, powiedziała: „Ci ludzie są tak biedni, jak tylko biedni mogą być – rzadko widuje się dziecko w butach” – i nie ma dla nich innego handlu poza turystyką. Thomas Cook zawsze dawał nam dodatkowe 10 kg limitu bagażu, aby pracownicy i pasażerowie mogli przynieść pudełka pomocy do Gambii – podstawowe rzeczy, takie jak ubrania, lekarstwa i sprzęt szkolny.

Turystyka seksualna w Gambii to ogromny proceder – niektóre bary są jak burdele a coraz więcej dzieci jest wabionych do prostytucji, aby wyżywić swoje rodziny.

Tots ręka w rękę z „paedos”

 W zachodnioafrykańskim kurorcie spotkaliśmy wielu turystów z małymi dziećmi
W zachodnioafrykańskim jest wielu turystów z małymi dziećmi.

Nie ma jednoznacznych dowodów sugerujących, że którykolwiek z przedstawionych mężczyzn jest pedofilem, jednak eksperci, którzy zapoznali się dokumentacją zdjęciową, stwierdzili, że policja powinna była ich przesłuchać zgodnie z gambijskimi przepisami dotyczącymi ochrony dzieci.

Brytyjscy turyści mogą latać do Gambii przez Lizbonę liniami lotniczymi TAP lub przez Casablankę z Royal Air Maroc. Istnieje również ograniczona usługa bezpośrednia prowadzona przez firmę „The Gambia Experience”, a oferty pakietowe można uzyskać za nieco ponad 500 £ na osobę.

Asystentka opieki zdrowotnej Lucy Mendy, lat 33, z Gloucester, spędziła zimowe wakacje w tym kraju – mówi, że była zszokowana niektórymi rzeczami, których była świadkiem podczas swojej podróży.

„Widziałam, jak starsi mężczyźni zabierają do pokoju hotelowego dziewczynki w wieku 15 lub 16 lat”. Czułam się z tym żle i żałuję, że nie mogłem interweniować, ale to nie jest Wielka Brytania i bałem się, co się stanie, gdybym spróbował się z nimi skonfrontować”.

Do kraju docira o połowę mniej brytyjskich turystów, co oznacza, że ​​mogą nie zarobić wystarczającej ilości pieniędzy, aby przetrwać spokojny sezon, który zaczyna się w kwietniu. Holenderska turystka Corina Bouwman była także świadkiem podejrzeń o molestowanie dzieci podczas jej dwutygodniowego, zimowego urlopu w grudniu.

54-letni pracownik socjalny powiedział:

„Widziałem wiele małych afrykańskich dzieci spacerujących z dużymi białymi mężczyznami. Za każdym razem myślałem Co tu się dzieje? Gdzie jest matka dziecka?

Czteroletni ojciec Abdullah Labamba, lat 48, prowadzi stoisko z owocami obok jednego z wielu hoteli na plaży z palmami Kololi i mówi, że był świadkiem pedofilów atakujących dzieci sprzedające orzeszki ziemne.

 Abdullah Labamba, sprzedawca owoców, na zdjęciu, twierdzi, że paedos często atakują wrażliwe dzieci sprzedające orzeszki ziemne
Abdullah Labamba, sprzedawca owoców, na zdjęciu, twierdzi, że ”paedos” często atakują dzieci na plaży.

„Ich rodzice desperacko potrzebują pieniędzy i wiedzą, że nie zostaną wpuszczeni do domu, dopóki nie sprzedadzą co najmniej pięciu toreb. Niektórzy mężczyźni próbują to wykorzystać, oferując im 50 funtów za cały koszyk. Potem poproszą ich aby udali śie z nimi w ustronne miejsce ”

Plaga wykorzystywania dzieci.

Niestety, wykorzystywanie dzieci jest obecnie powszechne w Gambii, gdzie 60 procent 1,9 miliona mieszkańców żyje poniżej granicy ubóstwa.

Wcześniejsze badania wykazały, że pedofile często udają pracowników charytatywnych i dobrych Samarytan, aby mogli zaprzyjaźnić się z biednymi rodzinami – UNICEF ostrzega, że Gambia jest jednym z najpopularniejszych miejsc w Afryce w turystyce seksualnej dla dzieci.

Tymczasem rząd Gambii próbował się rozprawić się z procederem w 2013 r. Wprowadził nowe przepisy zezwalające im na zajmowanie nieruchomości hotelowych, jeśli dzieci są świadomie wykorzystywane w danym miejscu. Zobowiązali się również do przyznania „wysokich kar” zatrzymanym pedofilom.

Od czasu zaostrzenia prawa zatrzymano tylko jedną osobę i ten człowiek został ułaskawiony przez prezydenta Gambii.

Norweski nauczyciel Svein Agesandakar, 57, został uznany za winnego wykorzystywania sześciorga dzieci, najmłodszych w wieku trzech lat, w 2006 roku. Sąd udowodnił, że oszukiwał on rodziny w Gambii, udając dobroczyńcę, dając rodzicom worki ryżu i nowe buty w zamian za czas samotnie spędzany z ich potomstwem sześciorga dzieci w pokoju hotelowym. Pedofil miał osobne wyroki skazujące za wykorzystywanie dzieci w Norwegii za, które został skazany na trzy lata więzienia.

Następnie w 2018 roku prezydent Adama Barrow postanowił ułaskawić go z powodów, których nigdy nie wyjaśniono. Ułaskawienie zostało później odwołane w wyniku publicznego oburzenia, ale eksperci obawiają się, że jego sprawa dała zielone światło innym pedofilom.

Prostytucja i handel dziećmi – ECPAT.

ECPAT jest jedyną organizacją charytatywną na rzecz praw dziecka, która koncentruje się wyłącznie na alce z wykorzystywaniem seksualnym dzieci.

Dzieci we wszystkich krajach świata są zagrożone handlem ludźmi i prostytucją, a także zagrożeniami internetowymi, takimi jak uwodzenie, seksualizacja i rozpowszechnianie obrazów przedstawiających seksualne wykorzystywanie dzieci.

ECPAT prowadzi badania, a także gromadzi informacje na ten temat z różnych sektorów kraju, wspierają oni ochronę dzieci w 98 krajach – w tym w Gambii.

Bezkarność seksualnych drapieżców.

W październiku ubiegłego roku oficjalne dochodzenie ONZ wykazało, że obszary turystyczne Gambii nadal są niebezpiecznym miejscem dla dzieci. Specjalny sprawozdawca ONZ Maud de Boer-Buquicchio stwierdził:

„W rzadkich przypadkach skargi są składane na policję, nie podejmuje się należytych działań, gromadzenie przekonujących dowodów, dochodzenie i ściganie jest opóźnione, w wyniku czego ofiary lub świadkowie wycofują swoje skargi”.

Raport niezależnego dochodzenia w sprawie niegodziwego traktowania dzieci w celach seksualnych (IICSA) wykazał, że należy zrobić więcej, aby upewnić się, że przestępcy działający w biednych krajach, takich jak Gambia, zostaną złapani i postawieni w stan oskarżenia.

Źródło: https://www.thesun.co.uk/news/10608517/inside-paedo-paradise-the-gambia-where-brit-sex-beasts-are-buying-african-children-and-toddlers-to-rape/

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *