Otwórz oczy

DONALD TRUMP – MROCZNE OBLICZE NAJPOTĘŻNIEJSZEGO CZŁOWIEKA ŚWIATA

Kim tak naprawdę jest ten charyzmatyczny biznesmen o pokerowej twarzy ? Oficjalnie jest prezydentem USA, kraju obecnie pogrążonego w niemałym kryzysie . Jego nazwisko nieodłącznie wymieniane jest z enigmatycznym ruchem Q-Anon, tajemniczej organizacji ,która ma wyzwolić świat ze szponów NWO, ale czy aby na pewno?

Z różnych źródeł słyszeliśmy o amerykańskiej armii, która szturmowała podziemne bazy satanistów, gdzie przetrzymywane były tysiące dzieci, oraz o aresztowaniach zwyrodniałej elity Hollywood i ludzi z najwyższych szczebli władzy….były też pogłoski o wyłączeniu światowego internetu! Co jest prawdą a co fikcją ? Proponujemy przyjrzeć się Donaldowi Trumpowi z bardziej mrocznej strony w świetle nieznanych faktów.

Donald Trump ma Stevena Mnuchina i miał Gary’ego Cohna, Steve’a Bannona, Anthony’ego Scaramucci i Dinę Powell w swojej administracji, a wszyscy oni były czołowymi menedżerami w Goldman Sachs.

Rodziny Goldman i Sachs pochodzą z Bawarii. Rodowód Trumpa pochodzi z Bawarii. Ivanie Trump towarzyszył książę Manuel z Bawarii i księżniczka Anna z Bawarii na aukcji charytatywnej dla Funduszu Rezerwowego Muzyków Jazzowych w 2005 roku.

Trump odbył spotkanie z Bawarczykiem Henrym Kissingerem, który napisał Memorandum Badawcze nt. Bezpieczeństwa Narodowego NSSM 200, raport o kontroli populacji.

Trump mianował Jareda Kushnera starszym doradcą a jego firma RealCadre LLC była finansowana przez George’a Sorosa i Goldman Sachs. Jared Kouchner jest również członkiem kabalistycznego Chabad.

https://cadre.com/

Goldman Sachs przeznacza 250 milionów dolarów pieniędzy klientów na Real Estate Startup Cadre.

Stephen A. Schwartzman przewodniczył Strategicznemu i Politycznemu forum Trumpa i miliarder i członek Skull and Bones Schwartzman założył Blackstone.

https://en.wikipedia.org/wiki/Stephen_A._Schwarzman

Stephen Allen Schwartzman (urodzony 14 lutego 1947) jest amerykańskim biznesmenem, inwestorem i filantropem. Jest on prezesem i dyrektorem generalnym Blackstone Group, globalnej prywatnej spółki akcyjnej, którą założył w 1985 roku wraz z byłym ministrem handlu USA Petem Petersonem. Jego osobisty majątek szacuje się na $ 13,4 mld euro według stanu na sierpień 2018 roku.Według stanu na rok 2017 “Forbes” klasyfikuje Schwarzmana na 113 miejscu na liście miliarderów świata.

Przewodniczył Strategicznemu i Politycznemu forum prezydenta Donalda Trumpa.

Trump i Kouchner spotkali się z Saudyjczykami i sprzedali im rakiety warte setki milionów dolarów w ramach wartego miliardy dolarów kontraktu, a następnie Saudyjczycy nasilili swoje bombardowania i ataki rakietowe na Jemen. Po ich spotkania Saudyjczycy zainwestowali 40 mln dolarów w Blackstone jako początek ich wielomiliardowej inwestycji.

https://www.marketwatch.com/story/saudi-arabias-20-billion-wager-with-blackstone-is-record-sized-bet-on-us-infrastructure-2017-05-21

Bodziec infrastrukturalny Trumpa przytaczany jest przez Saudyjczyków, ponieważ biorą na siebie ogromne zobowiązanie w odniesieniu do celu Blackstone w wysokości 40 miliardów dolarów

http://www.foxnews.com/politics/2018/03/22/trump-administration-approves-1b-arms-sale-to-saudi-arabia-including-more-than-6500-missiles.html

Administracja Trumpa zatwierdziła sprzedaż broni do Arabii Saudyjskiej o wartości 1 mld dolarów, w tym ponad 6500 pocisków rakietowych.

Trumpowi doradzał Eric Prince i Joseph Schmitz, i obaj oni są watykańskimi-rzymskimi rycerzami i byłymi szefami Blackwater. Trump wyznaczył siostrę Erika Prince’a Betsy DeVos sekretarzem edukacji Stanów Zjednoczonych. Mąż Betsy DeVos miliarder Dick DeVos i jego ojciec miliarder Richard DeVos założyli Amway wraz z Jay’em Van Andelem, który przekazał w darowiźnie około 2 milionów dolarów na kampanię prezydencką George’a Walkera Busha. Ponadto, Joseph Schmitz był inspektorem generalnym Departamentu Obrony za czasów Busha Jr., a Blackwater Erika Prince’a miało kontrakt z amerykańskim wojskiem za czasów Busha Jr.

Clintonowie udali się na ślub Trumpa. Donald Trump przekazał darowiznę na rzecz Fundacji Clintonów. Trump powiedział, że chciał zamknąć Hillary Clinton wiele razy i nic nie zrobił. Konflikt między Trumpem i Clintonami to teatr i strategia “dziel i rządź”. Oboje mają tą samą agendę

Stwierdza się w Fundacji Clintona, że Donald J. Trump wpłacił na rzecz Fundacji Clintonów od 100 000 do 250 000 dolarów. Deklaracje podatkowe Trumpa również potwierdziły to.

https://www.clintonfoundation.org/contributors?category=%24100%2C001%20to%20%24250%2C000&page=7

Trump przyjaźnił się ze skazanym pedofilem Jeffrey’em Epsteinem i można go zobaczyć jak spędza z nim czas przy trzech różnych okazjach. Przeciwko Epsteinowi i Trumpowi został wytoczony proces sądowy za molestowanie seksualne i gwałt. Później pozew został odrzucony. Trump i Epstein obaj są bogatymi miliarderami.

https://www.politico.com/f/?id=00000158-267d-dda3-afd8-b67d3bc00000

Pozew Katie Johnson przeciw Epsteinowi i Trumpowi. Epstein jest skazanym pedofilem, a Trump został oskarżony o molestowanie seksualne przez wiele kobiet. Niektóre zarzuty wydają się wiarygodne a niektóre nie. Trump także czynił wiele niepokojących seksualnych uwag na temat swojej córki.

Tysiące dzieci było przetrzymywanych w byłych obiektach Walmart i obiektach rządowych za prezydentury Trumpa. Trump tego nie neguje. To jest handel dziećmi.

http://www.nydailynews.com/news/national/ny-news-inside-converted-walmart-shelter-immigrant-boys-20180614-story.html

Prawie 1500 chłopców w wieku od 10 do 17 lat pojawia się na ponownie wykorzystywanych obiektach Walmart.

Większość chłopców przeprawiło się do Stanów Zjednoczonych samotnie, podczas gdy dziesiątki innych zostało oddzielonych od swoich rodziców w ramach nowej polityki zero tolerancji prokuratora Jeffa Sessions.

Kilka dni po tym jak historia wyszła na jaw około tysiące mówiących po hiszpańsku dzieci imigrantów zatrzymano w byłych obiektach Walmart i innych obiektach rządowych, Trump spotkał się z królem Hiszpanii Filipem VI. Wcześniej stwierdziłem w innych artykułach, że Hiszpania, która rządzona jest przez ród Burbonów, zarządza zdalnie Meksykiem i różnymi krajami latynoskimi, i że hiszpański ród Burbonów jest właścicielem wielu meksykańskich i latynoskich karteli narkotykowych, które biorą udział w handlu ludźmi. Rodziny Burbonów i Franco były także zaangażowane w kradzież około 300 000 dzieci z hiszpańskich szpitali w ciągu kilku dziesięcioleci.

Trump przyjaźni się z księciem Roffredo Gaetani z Rzymsko-Watykańskiej czarnej szlachty a jego była żona Ivana Trump spotkała się z nim przez wiele lat. Ród Gaetani wydał dwóch papieży. Na zdjęciu powyżej książę Roffredo trzyma ręce wokół talii swojej dziewczyny Ivany a także wokół talii szesnastoletniej Ivanki z Trumpem obecnym na przyjęciu

Trump nabył nieruchomości dla swojego kasyna u mafijnego zabójcy Salvatore Testa. Mafia zbudowała Atlantic City i pierze swoje przestępcze dochody w kasynie. Raport komisji śledczej New Jersey o zorganizowanej przestępczości, kontrahentach, kasynie i budownictwie opisuje należące do mafii z Filadelfii firmy budowlane działające w należącym do Trumpa kasynie Harrah.

https://www.state.nj.us/sci/pdf/annual18%20and%20OCCasino.pdf

Trump mianował Kellyanne Conway’a doradcą prezydenta. Dziadek Kellyanne Conway’a Jimmy “Brutal” DiNatale był wspólnikiem mafii z Filadelfii.

https://www.newspapers.com/clip/7916304/jimmy_the_brute_james_dinatale/

Jednym z najbliższych przyjaciół Siligato był James “Jimmy Brutal ” DiNatale, rozpoznany przez policję jako współpracownik zorganizowanej przestępczości, który kierował operacjami hazardowymi w i wokół obozów pracy dla imigrantów, a także w wielu latynoskich społecznościach w okolicy Hammonton. DiNatale, który zmarł w 1983 roku “był dla mnie jak drugi ojciec” – powiedział Siligato w zeszłym tygodniu. Jeszcze jeden drażliwy temat z policją, powiedział Siligato, polega na tym, że w 1980 roku on i DiNatale byli świadkami alibi dla szefa mafii Nicodemo “mały Nicky” Scarfo w sprawie o morderstwo, w którym Scarfo i dwaj współoskarżeni zostali uniewinnieni. Siligato opisuje Scarfo jako “znajomego” ale nie przyjaciela.

Trump zatrudnił Roya Cohna, który pracował jako adwokat dla bossów mafii Johna Gottiego, Tony’ego Salerno i Carmine Galante. Trump także przyjaźnił się z powiązanym mafią Robertem Libutti. Będąca własnością Gambino-Genovese S&A Concrete, uczestniczyła w budowie budynku Trumpa na Manhattanie z szefem Genovese Tonym Salerno jako właścicielem. Poniżej Trump z prawnikiem mafii Royem Cohnem.

Donald Trump z księciem Carlo z Burbonów-Dwóch Sycylii księciem Castro i jego rodzina w Mar-a-Lago Trumpa. Przodkowie Burbonów-Dwóch Sycylii, którzy zostali księciami Castro oficjalnie założyli zakon jezuitów za papieża Pawła III. dom Burbonowie-Dwóch Sycylii są również współwłaścicielami rodziny Traffiicante na Florydzie. Na Kubie Trafficantes mają działalność przestępczą i kasyna. Kubą zarządza rodzina Castro tak samo jak ród Burbonów-Dwóch Sycylii są księciami Castro. Ich kuzyni rodzina Bourbon-Parma mają rezydencje na Florydzie.

Donald Trump otrzymał jezuickie edukacja w Fordham. Eric Trump i Ivanka Trump udali się do Jezuickiego Georgetown. Żadne z nich nie jest rzymskim katolikiem. Książę Carlo z Burbonów-Dwóch Sycylii jest najwyższą władzą nad jezuitami.

http://www.fordhamobserver.com/inside-trumps-days-at-fordham/

Zanim uzyskał dyplom w dziedzinie ekonomii, był studentem koledżu Fordham w Rose Hill (FCRH) przez dwa lata.

Powyżej zdjęcie Trumpa z Felixem Saterem, który ma powiązania z rosyjską mafią. Syn rosyjskiego miliardera i komunisty Arasa Agalarova, Emin Agalarov zorganizował spotkanie z rosyjską adwokat Natalią Veselnitskaya i Trumpem Jr, Kushnerem i Paulem Manafortem. Aras Agalarov jest komandorem włoskiego orderu zasługi.

H. R. Mcmaster, Jim Mattis, Rick Perry, Gina Haspel, Aleksander Acosta, John Bolton, Dina Powell, Joseph Schmitz i Dan Coats wszyscy pracowali jako doradcy, dyrektorzy agencji lub w administracji Trumpa i wszyscy oni pracowali również z Georgem Walkerem Bushem. Trump zbombardował Afganistan za pomocą MOAB, a także zbombardował Syrię. Trump nadal kontynuuje uderzenia za pomocą dronów na całym świecie.

Źródło : https://archive.is/kHPqR

Najnowsze wpisy

Kategorie

DONALD TRUMP – MROCZNE OBLICZE NAJPOTĘŻNIEJSZEGO CZŁOWIEKA ŚWIATA

1 lipca 2020 / Możliwość komentowania DONALD TRUMP – MROCZNE OBLICZE NAJPOTĘŻNIEJSZEGO CZŁOWIEKA ŚWIATA została wyłączona

Może Ci się spodobać

DLACZEGO OBECNY APARAT WŁADZY STOSUJE ”MIĘKKI” TERROR NA OBYWATELACH? 20 kwietnia 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • DONALD TRUMP – MROCZNE OBLICZE NAJPOTĘŻNIEJSZEGO CZŁOWIEKA ŚWIATA
  • Może Ci się spodobać