Przekraczając Rubikon

JESTEŚ GRACZEM W SUBTELNEJ GRZE ELIT – KTÓRĄ WYBIERZESZ STRONĘ ?

Kilka słów o marionetkowej subtelnej Grze. Usiądź wygodnie w fotelu i patrz …rozkoszuj się widokiem i przestań się bać. To twoja gra. System nigdy ci nie pokarze tej furtki ponieważ to tajemnica. Dlatego zawsze stwarza iluzję wyboru tylko pomiędzy dwoma opcjami, ale to kłamstwo.

Choć brzmi to niewiarygodnie jednak jest prawdziwe. Wielu ludzi zdaje już sobie sprawę z faktu, iż Kraje Narodowe muszą zniknąć a sytuacja mająca obecnie miejsce w Polsce jak i na świecie służy właśnie temu. „Pewni ludzie” przygotowywali się do tego momentu przez ostatnich kilkadziesiąt lat, o czym pisano wielokrotnie w gazetach.

Narodziło się, więc pytanie: jak zmienić system walący się u podstaw i przesiąknięty zgnilizną, ale zmienić go tak by jednocześnie zachować swoje wpływy i władzę? Jak wyprowadzić ludzi na ulicę? Bo tylko wówczas stworzy się sprzyjające warunki do upadku destrukcyjnego systemu. Jak dokonać zmiany Waszymi rękoma, ale tak byście się nie zorientowali i jednocześnie kontrolować go by upiec przy okazji kilka pieczeni na jednym ogniu?

Nikt nie wyjdzie na scenę i nie powie wam: przepraszam, okłamywaliśmy was, manipulowaliśmy wami, wykorzystywaliśmy was, dymaliśmy was prosto w sam środek d…y, ale teraz przyszedł czas by zmienić reguły gry.

Musimy to zrobić i będzie lepiej. Czeka was „świetlana przyszłość” tylko zaufajcie nam…a przy okazji chcielibyśmy zachować swoje wpływy co wy na to? Nie koniecznie zdałoby to egzamin więc najprościej będzie zrzucić na was odpowiedzialność …albo na ‘kosmitów’ lub demony ale tez mogą być 'bogowie’ w zależności kto co preferuje

Uwierzcie mi, że faktycznie będzie lepiej a ta rzeczywistość, rzeczywiście zmieni się nie do poznania. Ale wy musicie zadać sobie pytanie: jaką role będziecie pełnić w tej nowej rzeczywistości i w czyją grę zagracie? …
A może we własną?

W związku z powyższym, polityka krajów narodowych prowadzona jest w taki sposób by wykazać ich nieudolność, korupcję oraz dążenie do zniewolenia własnych obywateli np.: poprzez propagandę promieniowania 5G, przymusowych szczepień na ‘szalejącą’ pandemię COVID -19, upadek ekonomiczny przedsiębiorstw, wyrzucanie ludzi na bruk za nie płacenie rachunków oraz innych zobowiązań, galopującą inflację, bezrobocie i biedę, co ma już miejsce w Anglii a następnie pewnie Włochy, Francja, Grecja, Hiszpania itd.

W zależności od tego, co najbardziej porusza daną społeczność i na jakim aspekcie socjologiczno-społecznym są najbardziej wrażliwi i nie stali emocjonalnie. To się nazywa inżynieria społeczna. To, jaką skalę przyjmie fala destrukcji zalewająca poszczególne kraje europy zależeć będzie tylko od stanu świadomości obywateli danego regionu, ale i samych rządzących tym Państwem – od ich intencji. Rządzących – mam na myśli tu zarówno PIS jak i PO. Sprawują władze wymiennie a teatrzyk odgrywany dla mas przy okazji każdych wyborów jest, smutny i żenujący dla ludzi myślących. Właśnie, jakie intencje są naszych szanownych rządzących?

Niskie, przyziemne, materialne, egoistyczne a może wręcz przeciwnie? wzniosłe i ponadmaterialne? Może to podwójna gra? Przypomnijcie sobie obłędną i wspaniałą role Stanisława Mikulskiego odgrywającego rolę Agenta Hansa Klosa w Stawce większej niż życie. A to bardzo ważne, bo nic nie jest takim, jakim nam się wydaje, że jest. Gra jest bardzo subtelna i toczy sie na wielu poziomach. Nie trzeba być Jasnowidzem by posiadać wiedzę na dany temat a jedynie uważnym i wnikliwym Obserwatorem.

Zatem idźmy dalej. Ludzie zostają zmuszani przez rządy własnych Państw by wyjść na ulice i walczyć o własne prawa.

Znacie ten mądry cyt. Aleksandra Sołżenicyna? „Władzę nad ludźmi możesz utrzymywać dopóki coś im dajesz… Ograb człowieka ze wszystkiego a nie będziesz miał nad nim władzy” z książki „Krąg pierwszy” … Ci „pewni ludzie” są bezwzględni, manipulują świadomością całych społeczeństw.

Wiedzą, że gdy będą dawać wam po troszku, co łaska, choć będziecie przymierać głodem to i tak z wygodnictwa i lenistwa nie wyjdziecie na ulicę ponieważ łatwo was skłócić. Ale jeśli zechcą byście na nią wyszli – zabierać wam będą wszystko, ograniczać będą wasze prawa obywatelskie by podzielić was i wciągnąć w destrukcyjny wir mający zniszczyć obecny układ. Propaganda strachu i nienawiści trwa. Doprowadzą do chaosu w Europie.

Podpala ją waszymi rękoma. Dzięki pandemii można kontrolować i sterować ruchami rewolucyjnymi w poszczególnych państwach. Jeśli będzie wymykać się spod kontroli – zwiększymy śmiertelność na COVID …tam gdzie będzie względny spokój – poluźnimy by za kulisami realizować plan wprowadzenia Nowego Ładu Społecznego.

A dlaczego? Po co? …by w efekcie końcowym ludzie sami chcieli ustąpienia rządów narodowych na rzecz NWO. Będą błagać o pokój i spokój. Ta opcja objawi im się jak rycerz na białym koniu, który okaże się światełkiem w tunelu, nadzieją, która wyrwie ich z marazmu i objęć zniewolenia przez własne kraje Narodowe. I w ten oto sposób powstanie Nowy Porządek Świata, którego ludzie sami zapragną. Taki jest plan a co zrobią ludzie, świadome Istoty? …pożyjemy – zobaczymy.

Retoryka będzie mniej więcej wyglądać w ten sposób: oprawcy (rządzący) będą nadal na siłę zniewalać was, co skutecznie robi polski rząd. Gdy tymczasem ni stąd ni zowąd pojawi się cudowny złoty środek, panaceum na wszystko w którego cieniu będzie stało NWO. Przyglądajcie się uważnie medialnym doniesieniom. Obserwujcie i wyciągajcie wnioski. Skąd ten zalew informacji o groźbie zaszczepienia ludzi wbrew ich woli? O szkodliwości promieniowania 5G?

Przecież ludzie twierdzą, że jesteśmy cenzurowani a skoro jesteśmy, to jakim cudem jesteśmy zastraszani Caball, Illuminati, obrzędami satanistycznymi, chipami i zniewoleniem itp. Znów jesteście dzieleni na PÓŁ! Gdyby naprawdę chcieli to zrobić myślicie, że informowaliby was o tym? Po prostu by to zrobili. Po cichu, jak zawsze robili to do tej pory, nawet nikt by się nie zorientował. Nie mieli byście o tym zielonego pojęcia. Gdyby taka wola ich była.

Ludzie są podjudzani, sterowania jak marionetki i napuszczani na siebie na wzajem. Ludzie sami się wykończą swoja nienawiścią i jadem wobec siebie. Natomiast „pewni ludzie” tymczasem siedzą sobie wygodnie w swoich fotelach i przyglądają się swojemu dziełu …jak w teatrze. Niezwykły spektakl. Zastanawia mnie czy oglądaliście serię filmów: Igrzyska śmierci a później Kosogłosa? Jeśli nie, to koniecznie musicie zobaczyć`.

Został w nich obnażony mechanizm manipulacji świadomością całych społeczeństw i poszczególnych ludzi. Ujrzysz tam prawdę o zepsuciu elit, rozwarstwieniu społecznym i manipulacji jednostką.

Ujrzysz jak dzięki jednostce i iluzji można manipulować całym społeczeństwem. Jak ta jednostka jest wykorzystywana przez jednych i drugich, w tym wypadku przez Kapitol i Ruch rewolucyjny. Umarł Król – niech żyje Król! …tak, to się właśnie dzieje tu i teraz.

Niewątpliwie jest to subtelna gra, w którą wciągani są ludzie. Ludzie mają opowiadać się zawsze tylko po jednej z dwóch możliwych wariantów: albo za Trumpem albo przeciw trumpowi, albo za Dudą albo przeciw dudzie, albo za Caball albo przeciw caball, albo za Kościołem, albo przeciw kościołowi. Pomyśl, jaka jest różnica, czy wybierzesz Dudę czy Trzaskowskiego skoro każdy z nich musi, powtarzam MUSI! realizować narzucony plan z góry …z tym, że nie jest to boski plan : )) i nie jest to również wasz plan …w waszym szeroko pojętym interesie. Gdyby tak było – wiedzielibyście o nim. Wszystko byłoby jawne bez teatrzyku. A jeżeli realizowany jest on za waszymi plecami to z całą pewnością nie jest w waszym interesie i nie służy wam. Jeśli chcecie by był realizowany wasz plan – musicie stworzyć swoją własne grę.

Zrozum, że cokolwiek wybierzesz – Przegrasz, ponieważ tam nie ma miejsca na ciebie i twoją rodzinę, tam nie ma miejsca na twoją wolność i suwerenność, bo zarówno za jedną jak i za drugą stroną stoi ta sama siła, ci sami ludzie, którzy realizują swój plan a nie twój! A jeśli myślisz inaczej – jesteś w błędzie, to złudzenie możliwości wyboru.

To gra, w którą wciągają ciebie – jeśli w nią zagrasz, nigdy nie stworzysz swojej własnej gry. Zastanów się i pomyśl. Owszem, by stworzyć coś nowego, stare musi upaść, ale jaką cenę będziesz musiał za to zapłacić ty i twoja rodzina, jeśli weźmiesz w tym udział? Zagraj w swoją własna grę, bądź kreatorem, bądź Twórcą, stwórz swoją własną grę. Nie bierz udziału w ich grze, bo zaprzepaścisz szanse na stworzenie swojej własnej przestrzeni …wolnej i suwerennej.

Czy wy naprawdę myślicie, że jedna strona jest zła a druga dobra? Czy wy naprawdę wierzycie, że walczycie z ciemnością? Zrozumcie, że bez względu, po której stronie staniecie, popełniacie błąd. To iluzja stworzona przez tych, którzy chcą byście tak myśleli. Dopóki tak myślicie, dopóty mają nad wami władzę. Gracie w ich grę. Pamiętajcie, że dobro i zło to dwie strony tego samego medalu. Nie musicie wybierać pomiędzy nimi. Możecie wybrać swoja własna drogę …swoja własna ścieżkę. Tylko wówczas staniecie się naprawdę wolnymi i suwerennymi Istotami z prawem do własnej przestrzeni …staniecie się Twórcą swojej własnej rzeczywistości. Ja jestem Panem Mojego Świata!

To jest jedyny czas byś zrobił krok wstecz i wybrał inny kierunek – swój własny. Zarówno fizycznie jak i duchowo.
Przygotowano dla nas dramatyczną sztukę na scenie teatru europejskiego. …Pytanie tylko, czy ty w niej zagrasz?

Ostatnie wpisy

Kategorie

JESTEŚ GRACZEM W SUBTELNEJ GRZE ELIT – KTÓRĄ WYBIERZESZ STRONĘ ?

2 lipca 2020 / Możliwość komentowania JESTEŚ GRACZEM W SUBTELNEJ GRZE ELIT – KTÓRĄ WYBIERZESZ STRONĘ ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

”WAMPIRYCZNE” ELITY – ZAGINIĘCIA DZIECI I TAJEMNICA GRUP KRWI. 22 lutego 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • JESTEŚ GRACZEM W SUBTELNEJ GRZE ELIT – KTÓRĄ WYBIERZESZ STRONĘ ?
  • Może Ci się spodobać