Ukryte na widoku

POLSKA MIĘDZY MŁOTEM A KOWADŁEM – CZEKAJĄ NAS RZĄDY ”GRUPY BILDERBERG” LUB LOŻY MASOŃSKIEJ ”B`NAI B`RITH”

O tak zwanej “Grupie Bilderberg” słyszała prawie większość czytelników, są to najbogatsi “ludzie” którzy w wielkiej tajemnicy organizują spotkania, by ustalać na nich działania jakie mają być wykonane przez nieformalnych żołnierzy Tajnego Bractwa. “Grupa Bilderberg” jest prawym ramieniem Rządu Światowego, który oficjalnie nie istnieje, ale wydaje rozkazy sporej liczbie wpływowych polityków. Jednym z nich jest obecny kandydat na prezydenta – Rafał Trzaskowski. Obecnie media sondażowe zgodnie podają niewielką różnicę punktową, około jednego procenta, przewagi Andrzeja Dudy nad Trzaskowskim !

Trzaskowski i Bilderberg group.

To pokazuje w jak poważnym kryzysie znajduje się państwo Polskie, skoro 50 procent wyborców nie wie kim są członkowie “Rządu Globalnego Bilderberg” i jaki cel im przyświeca! Rząd globalny zmierza do likwidacji państw narodowych, a właściwie do likwidacji wszystkich państw i wolności jednostki.

Jeżeli prezydentem został by członek tajemnej “Grupy B.” to mamy pewność o szybkim sprowadzaniu do Polski nachodźców, bezlitosnej indoktrynacji dzieci i młodzieży przez “bojówki rowerzystów” i poważne niepokoje społeczne, wynikłe z całkowitej blokady działań rządu Morawieckiego, jednym słowem CHAOS, a ten jest bardzo upragniony, przecież ich zawołaniem jest “Ordo ab Chao”.

Więcej na ten temat przeczytasz tu :

Dziwi zachowanie PiSu, dlaczego nie ma jawnych, albo mniej jawnych rozmów z Konfederacją, przecież gdyby Duda przegrał, to będzie to szybki, a nie wolny, upadek ugrupowanie pana Kaczyńskiego, a co za tym idzie całego państwa. Zastanawia cisza i brak obietnic skierowanych do Konfederatów, by razem wzmocnić siły “ledwo dyszącego” Dudy ?

O klubie Bilderberg przeczytasz tu :

Stoimy jako państwo i społeczeństwo przed ważną decyzją, albo chcemy być w przyszłości, kiedy obalą rząd Mateuszka, motłochem multi kulti, z wszechogarniającą cenzurą, nowymi podatkami, w tym katastralnym, czy wybrać Dudę i postawić na jakąś, nawet małą, ale nadzieję na przetrwanie?!Grupa B. organizuje konferencje, które odbywają się przy obecności wyselekcjonowanych dziennikarzy, lecz zgodnie z obietnicą dyskrecji, nie zdają oni relacji z przebiegu ani treści rozmów, wszystko musi być owiane “TAJEMNICĄ”

Czy obecny prezydent jest masonem ?

Z drugiej strony zaś obecny prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce powiedział:

Pokażcie mi Polaka, który jest w stanie powiedzieć, że na 100% nie ma w swojej krwi nawet najmniejszej domieszki krwi żydowskiej po tysiącu lat wspólnej historii. Ja nie jestem w stanie w swojej rodzinie stwierdzić w sposób jednoznaczny krwi żydowskiej. Nie jestem w stanie, bo nie mamy takich źródeł historycznych, ale czy ja jestem pewien? Jak państwo wiecie, tylko matka jest pewna, a zwłaszcza, kiedy technologie badawcze nie były jeszcze doskonałe.

Jak widać mówi już do Polaków otwartym tekstem, że jesteście żydami. W Polsce nie ma ani jednego Polaka, który by nie miał domieszki krwi żydowskiej.

Nie powiedział mniejszości żydowskiej, że płynie w ich żyłach krew chrześcijan, słowian, krew Polaków, tylko powiedział odwrotnie, że w tej większej grupie płynie krew grupy, która była kilkadziesiąt razy mniejsza niż Polacy.

W tym momencie Polacy zostali obrażeni. Jeśli jakiś Polak zrobiłby test DNA, aby sprawdzić swoją krew i przynależność etniczną i jest w stanie dowieść, że w jego żyłach nie płynie żydowska krew, to należy wytoczyć proces Andrzejowi Dudzie za kłamstwa, które opowiada.

Często wspomina się o fakcie że rządy PIS sympatyzują z żydowską lożą masońską B`nai B`rith. Nikt jednak oficialnie nie potwierdził czy prezydent i zarząd partii PIS są członkami tego ugrupowania.

Jest jednak kilka faktów, które dają do myślenia, niejasne wątpliwości budzą się gdy widzimy w sieci pewne zdjęcie.

Łudząco podobne gesty i zachowania mają członkowie lóż masońskich To oczywiście może być przypadek ale jeśli nim nie jest?

Dla porównania ten sam gest wykonaniu osób, które niewątpliwie są masonami, sądząc choćby po stroju.

Gest dłoni na piersi jest jednym z podstawowych gestów masońskich oznaczających wierność.

To nie jest ten sam gest, który często widzimy wśród przedstawicieli różnych nacji, np. sportowców, podczas grania hymnu państwowego. Kciuk skierowany ku górze ma symbolizować wierność i poddanie wyższym mocom.
 

A.Duda, gdy wykonywano te zdjęcia nie słuchał z pewnością Mazurka Dąbrowskiego, zresztą wg. polskiego zwyczaju hymnu wysłuchuje się w postawie zasadniczej,  obie  ręce powinny być wyprostowane wzdłuż bioder i ud, dłonie również wyprostowane ze złączonymi palcami, środkowe palce dłoni dotykać powinny linii szwów spodni.

Zastanawiająca jest też treśc listu Śp. Lecha Kaczyńskiego do Loży ”B`nai B`rith”

Panie i panowie!
Blisko 70 lat temu w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności B`nai B`rith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia i wprowadzenia w błąd oraz zarządził nielegalność działalności w Polsce sekcji B`nai B`rith. Dlatego to powinno być rozważane jako symboliczny gest, że ja teraz jestem tutaj przed wami jako reprezentant Prezydenta Rzeczpospolitej, po to żeby przywitać was i waszą organizację, która po raz drugi otwiera działalność w Polsce.

Otwarcie loży B`nai B`rith w Rzeczpospolitej po wielu latach nieobecności, jest również szczególnie ważne w innym aspekcie. Tak jest ponieważ ta organizacja utworzona została 164 lat temu w małej kawiarni nowojorskiej przez tuzin żydowskich niemieckich emigrantów, dzisiaj stała się najważniejszą międzynarodową organizacją walczącą z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią. Polska jest wdzięczna dla akcji podejmowanych przez Anti-Defamation League ustanowionej przez B`nai B`rith, które współdziałając z American Jewish Congress podtrzymuje nasze wysiłki do uzyskania zmian w nazywaniu obozu Auschwitz i przeciwstawiania się mocno używania nazwy jako “Polish concetration camps”.

Jestem zadowolony że tak samo jak w przypadku przed wojną członkowie B`nai B`rith są znaczącymi polskimi obywatelami – uczonymi, pisarzami, osobami zaangażowanymi w działalność społeczną.
W tym czasie kiedy stosunki pomiędzy Polską a Izraelem są pośród krajów europejskich najlepsze w Europie, my powinniśmy starać się o stałe, dalsze rozwijanie polsko-żydowskich stosunków. To wymaga kontynuacji wysiłków i gotowości dla osiągnięcia kompromisu. To nie jest łatwe, lecz wierzę, że jest bezcenne wasze zobowiązanie, że następstwem będzie znaczący wpływ na wzajemne zrozumienie Polaków i Żydów.

W związku z powyższym powinienem odwołać się do nakazów waszej organizacji, która powołana jest w “duchu tolerancji i harmonii i skierowane są na uwiecznienie “ocalonych z Holocaustu”.

Mam nadzieje, że częściowo zostaną spełnione te punkty waszego programu. Tzn. wy pomożecie nam walczyć przeciwko nieprawdzie, szkodzących poglądów które wyjawiają światu przykład opinii na temat polskiej odpowiedzialności na temat tworzenia obozów koncentracyjnych. Mam również nadzieję, wbrew faktom że prawo waszej organizacji przygotuje “uwiecznienie” pamięci na temat życia i osiągnięćpolskich Żydów izarównowzajemnej historii ciągnąca się przez ponad 800 lat, będzie uwieczniona w świadomości polskiego społeczeństwa i w świecie.
Proszę pozwolić mi zakończyć cytując słowa Jego Świątobliwości papieża Benedykta XVI, który powiedział w grudniu 2006, kiedy przyjmował reprezentantów B’nai B`rith:

“Nasz udręczony świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przekonaniem, że wszyscy z nas stworzeni na podobieństwo Boże, posiadają nieprzemożną godność i wartość. Żydzi i chrześcijanie są powołani do współpracy w uzdrowieniu świata, poprzez promowanie duchowych i moralnych wartości, opartych na naszej wierze. Powinniśmy, stać się coraz bardziej przekonani poprzez ułożenie naszej owocnej współpracy”.

Warszawa 9 wrzesień 2007
(odczytała:) Ewa Junczyk – Ziomecka
Podsekretarz Stanu Biura Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej”
http://www.fronda.pl/forum/na-pis-trzeba-uwazac-tak-jak-na-masonow,32239.html