Ukryte na widoku

INGERENCJA CIA W WYBORY PREZYDENCKIE, CO NAS CZEKA ? – COVID, 5G, SZCZEPIENIA.

Wybory za nami warto zatem napisać co jest przed nami. Wynik tych wyborów nie jest żadną niespodzianką. O tym że Duda wygra było pewne kiedy Kaczyński sprzedał sprawiedliwość za prezydenturę Dudy. Usiedli do stołu chłopaki z WSI z chłopakami z CIA i sobie pogadali. Układ który mamy na polskiej scenie politycznej idealnie im odpowiada.

Jak sami widzicie bitwa o praworządność nagle wygasła, jak ręką uciął, nikt nie będzie przecież układał się tuż przed imprezą, wszystko musi być dobrze zaplanowane . Wystarczy spojrzeć jak WSI robiły dobre interesy z PIS już w czasie pandemii. Za chwilę przedawnią się zbrodnie komunistyczne, a i nikt nikogo nie będzie pytał skąd ma taki majątek, nikomu nie spadnie nawet włos z głowy.

Agenci w wojsku, służbach, sądach, prokuraturze będą teraz zaciekle zwalczać polskich patriotów pod parasolem PIS, co robią od 2015 roku.

To bardzo dogodna kombinacja, bo w ten sposób PIS niszczy konkurencję nie brudząc sobie rąk, dalej może udawać obrońców polskości , choć roi się w jego szeregach od talmudystów nienawidzących wszystkiego co polskie.

Ten układ daje dogodna pozycję WSI, które zwalczając polskich patriotów zaskarbią sobie wdzięczność wpływowych kół z USA, Izraela, Francji i Wielkiej Brytanii. W ten sposób Koalicja Obywatelska ma zagwarantowane pierwsze miejsce na ławce rezerwowych i cały czas czai się za plecami PIS, czekając aż wyczerpie się PIS-wi mandat społeczny, by wskoczyć w jego miejsce, dokończyć dzieła i zyskać zaufanie Zakonu Skull And Bones.

To betonowanie sceny politycznej w Polsce ma uszczelniać partia Ukraińca Hołowni. Warto by poszperać co robili jego dziadkowie i rodzice podczas Rzezi Wołyńskiej, a przede wszystkim jak znaleźli się w Białymstoku i czy rodzina Hołowni przybyła na radzieckim czołgu. Uważnie czytajcie, bo przygotowano narrację według której Duda wygrał przez elektorat Hołowni. Chodzi o to by wmówić pospólstwu że partia Ukraińca będzie anty PO. Wszystko po to żeby wbić się klinem w polską młodzież, by odciągnąć ją do ugrupowań, patriotycznych organizacji Polaków i przyciągnąć do tych którzy mają polskie obywatelstwo i nic poza tym.

Układ WSI i PIS ma zagwarantować płynne wprowadzenie obowiązkowych szczepień.

Nie przypadkiem żołnierz WSI Posobkiewicz został najpierw szefem GIS a zaraz potem wepchnięty do GIS MSWiA. To bardzo wrażliwe miejsce , na którym bardzo zależy Harrimanom, Rockefellerom, Gatesom i ich kolesiom ze Skull And Bones. To nie kto inny jak Posobkiewicz wydał słynne wytyczne zgodnie z którymi aparat przemocy ma przemocą wyszczepić polski naród.

By zapobiec nieoczekiwanym problemem PIS, zaraz po wyborach, błyskawicznie uchwali , a PADOPIS natychmiast podpisze ustawę o całkowitym rozbrojeniu Polaków. Jednocześnie PIS udzieli, przez swoje służby, ochrony wprowadzaniu przez CIA do polskiego systemy licznych amerykańskich aplikacji szpiegujących i śledzących polskich obywateli ( PEGASUS ) przez telefony, telewizory, tablety, sieć kamer przemysłowych i prywatnych, mikrofony, skanery.

W ten scenariusz wpisany jest gwałtowny skok zakażeń i zgonów, podczas drugiej fali ”plandemi” co da PIS legitymację do przywrócenia, zaraz po wyborach, izolacji, drastycznych ograniczeń praw z godziną policyjną włącznie. Jeżeli podczas inwigilacji CIA dojdzie do przekonania że istnieje ryzyko wyjścia Polaków na ulice jak w Belgradzie Kaczyński natychmiast ogłosi stan wyjątkowy. Wszystko wskazuje na to że osoby niepokorne będą eliminowane właśnie pod przykrywką COVIDA.

To oczywiste , że razem ze szczepionkami przemocą wszczepią każdemu Polakowi czipa, który będzie współpracował z systemem 5G.

Chip dostroi się do fal naszego mózgu i będzie przejmował wszystkie nasze myśli, rejestrował wszystko co wychwycą nasze zmysły : wzrok, słuch i węch. Następnie dane te zostaną zakodowane w systemie binarnym i przesłane za pośrednictwem sieci 5G do wielkich serwerowni które odkodują je i będą rejestrować życie każdego Polaka.

Kluczowe w całej sprawie przesłuchanie informatyka Clintona Eugene Curtisa przez Komisją Śledczą, który napisał program do fałszowania wyborów w USA ( link poniżej )

Dzięki temu programowi wybory w USA były zawsze bardzo emocjonujące, jeden z kandydatów wygrywał minimalna liczbą głosów, zazwyczaj 51% do 49%, a czasem kilkudziesięcioma głosami co dawało gwarancje, że wyborcy będą sobie skakać przez najbliższe lata do oczu, zarzucać sobie fałszerstwa, oszustwa, szczerze się nienawidzić i nawzajem ostro zwalczać.

Lud cała swoją uwagę koncentruje na wyborach , a emocje biorą górę nad rozumem. Takim społeczeństwem łatwo rządzić. Kiedy CIA zauważyła że wybory w Polsce będą formalnością, przy słabym poziomie poparcia dla Kidawy, natychmiast poleciła odroczyć wybory i wymienić kandydata w Platformie. Skąd ten strach ?

Agenci CIA obawiali się osłabienia partii PO i PSL blokujących razem z PIS scenę polityczną, że przez tę barierę może przedrzeć się jakieś ugrupowanie polskich chamów. Na wszelki wypadek podrzucili do stawki Hołownię jak uszczelkę pod zawór, by nawet mysz nie przeszła. Dla amerykańskiej i żydowskiej administracji to byłby scenariusz najczarniejszy z czarnych gdyby rodowity Polak, bez syjonistycznej asysty, nie daj Panie Boże patriota, został Prezydentem polskiej kolonii.

I tu mamy kolejny dowód dobrej współpracy CIA i WSI, bo utworzono spółeczkę w Polsce przez Hemp & Wood S.A i ALIVECEL LLC. Ta druga została założona 12.11.2019 roku na Florydzie i wpisana jest do rejestru pod numerem L19000280076. W Spółce tej figurują : Jan Ziemecki oraz Karolina Glazer i Marek Glazer. Spółka zarejestrowana jest pod adresem 2842 SW 4TH ST., BOYNTON BEACH, FL, 33435 . Według moich informacji to zwykła buda zabita deskami.

Celem wspólnego przedsięwzięcia Hemp & Wood S.A i ALIVECEL LLC. będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym. JV prowadzić będzie badania (R&D) w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie „in vivo” będzie się odbywać w czasie rzeczywistym.

By zagwarantować szybkie wdrożenie systemu chip-5g-serwerowania 30.06.2020 roku Komisja Europejska przyjęła rozporządzenie wykonawcze ws. małych anten, które są kluczowe do rozwinięcia infrastruktury sieci dużej przepustowości 5G. Unijne przepisy przewidują, że na instalacje tych urządzeń nie trzeba będzie żadnych zezwoleń .

Zarówno czipy, 5G, paszporty zdrowotne i szczepionki będą na taką skalę po raz pierwszy testowane na świecie właśnie w Polsce, za co działacze PIS otrzymają wysokie nagrody pieniężne.

Tym samym Polacy zostaną sprowadzeni do roli obiektów jednorazowego użytku jakich tak czule nazywał dr Mengele.

Jak sami widzicie PIS będzie musiał podjąć bardzo niepopularne decyzje, to dlatego Duda wygrał te wybory, bo gdyby zwyciężył Trzaskowski to POPIS musiałby podzielić się odpowiedzialnością za ich skutki, a tak Koalicja Obywatelska będzie razem z Hołownia robić na tym punkty wyborcze, na każdej decyzji PIS jaka wywoła niezadowolenie społeczne. Pamiętacie, jeszcze niedawno kto stał na ulicy i bronił „demokracji” i „praworządności”, „wolności:” i „swobód” ?

Autor: Dariusz Nejman.

Najnowsze wpisy

Kategorie

INGERENCJA CIA W WYBORY PREZYDENCKIE, CO NAS CZEKA ? – COVID, 5G, SZCZEPIENIA.

13 lipca 2020 / Możliwość komentowania INGERENCJA CIA W WYBORY PREZYDENCKIE, CO NAS CZEKA ? – COVID, 5G, SZCZEPIENIA. została

Może Ci się spodobać

3 DNI CIEMNOŚCI – CZY POD KONIEC ROKU CZEKA NAS APOKALIPTYCZNE ”ZDARZENIE” ZWIĄZANE Z RUCHEM PLANET ? 18 września 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • INGERENCJA CIA W WYBORY PREZYDENCKIE, CO NAS CZEKA ? – COVID, 5G, SZCZEPIENIA.
  • Może Ci się spodobać