Mistyczny 11/09/2001

11/9/2001 – DZIWNE WYDARZENIA OTACZAJĄCE TAMTEN DZIEŃ – TAŃCZĄCY IZRAELCZYCY, LEKCJA Z G.W. BUSH, STUDENCKI PROJEKT W WTC.

11/9/2001 – DZIWNE WYDARZENIA OTACZAJĄCE TAMTEN DZIEŃ – TAŃCZĄCY IZRAELCZYCY, LEKCJA Z G.W. BUSH, STUDENCKI PROJEKT W WTC.

Oficjalna wersja zdarzeń z 11 września znana jest chyba wszystkim, tak to 19 Prostych arabów uzbrojonych w noże do papieru uprowadziło cztery samoloty American Airlines, tym samym przechytrzając wszystkie służby w USA wykonali niesamowite manewry lotnicze których finałem było zrównanie z ziemią 110 piętrowych żelbetonowych kolosów.

Był to jedyny taki dzień w historii inżynierii lotniczej i budowniczej , gdzie 2 samoloty spowodowały pożar po którym zawaliły się tak ogromne konstrukcje a ”magiczne paliwo” przy temp. spalania 800 C. stopiło stal, która wytrzymuje temperatury do 1500 C.

Budynek WTC 7 będący częścią kompleksu WTC, który stał nieopodal dwóch wież zawalił się ”magicznie” tego dnia o 17:43

Jeden z ”samolotów”, który uderzył w Pentagon przypadkiem trafił w skrzydło w którym prowadzono śledztwo dotyczące zniknięcia ponad 2 bilionów dolarów ze skarbu państwa, o czym dzień wcześniej była poinformowana opinia publiczna.

Na szczęście ogień, który we wszystkich tych tragediach pochłonął samoloty i stalowe budynki, oszczędził papierowe paszporty sprawców. Media więc od razu wiedziały, że wszystkiemu winny jest Osama Bin Laden i wojujący Islam.

Kiedy wszystko to się działo, prezydent Stanów Zjednoczonych – George Bush był z wizytą w szkole podstawowej. Dzieci prezentowały mu umiejętność czytania, wykrzykując według poleceń nauczycielki: „LATAWIEC – UDERZYŁ – STAL – SAMOLOT – MUSI”. Zaraz potem ktoś poinformował prezydenta o tym, że miały miejsce ataki, ale ten nie został ewakuowany, nie przerwał też swojej wizyty w podstawówce.

Podczas trwania największego ataku terrorystycznego w historii, roztropek G.W. BUSH słuchał jednej z lekcji w szkole podstawowej , gdzie dzieci recytowały słowa : KITE-HIT-STEEL-PLANE-MUST. Anagram z tych słów to ”STALOWY SAMOLOT MUSI UDERZYĆ” lub ” SAMOLOT MUSI UDERZYĆ W STAL” Co ma oznaczać ten groteskowy zbieg okoliczności ?

A by dopełnić surrealizmu sytuacji, to właśnie tego dnia w godzinach porannych odbywały się ćwiczenia lotnicze marynarki wojennej o kryptonimie ”Vigilant Guardian” – ”Czujny Strażnik” podczas, których ćwiczono przechwycenie porwanych samolotów z zamiarem samobójczego ataku na Nowy Jork….

Tak mniej więcej rysuje się prawdziwy obraz zdażeńz tamtego dnia, kiedy opadł już pył z zawalonych wież a ameryka się ”odbudowała” powstało dziesiątki teori na temat tego co tak naprawdę się wydażyło tego wtorkowego poranka, jedno jest pewne do dzisiejszego dnia w oficjalną wersję wydarzeń nie wieży 70% amerykanów i 90 % Nowojorczyków, i prawdopodobnie reszta świata wraz z nimi.

Cui bono? Jak mówi stare łacińskie przysłowie , komu to przyniosło korzyść ? Z odpowiedzą przybywa przysłowie amerykańskie ’Follow the money” śledź drogę, którą idą pieniądze…

FARCIARZ LARRY.

Z początkiem nowego milenium właściciele kompleksu WTC – Port Authority of New York and New Jersey doszli do wniosku że budynki są nie rentowne, w kiepskim stanie, a wynajęta powierzchnia biurowa to zaledwie kilka procent najemców. Rozważano możliwość kontrolowanej rozbiórki, lecz w budynkach znajdowało się 400 ton azbestu, który musiał by być wcześniej rozebrany piętro po piętrzę, taka rozbiurka wraz z budynkiem to koszt 15 MLD dolarów

Larry Silverstein. na 2 miesiące przed 11 września podpisał umowę dzierżawy dolnego Manhattanu na okres 99 lat oraz ubezpieczył budynki na wypadek ataku terrorystycznego na kwotę 3,5 miliarda dolarów. Nagle w kompleksie WTC Pojawiła się nowa firma ochroniarska Securacom, którą jednym z zarządców przypadkowo był niejaki Marwin Bush , brat obecnego wtedy prezydenta roztropka…

Taki manewr marketingowy dał mu możliwość budowy nowych wieżowców, która była zawarta w umowie oraz zgarnąć gigantyczne odszkodowanie gdyby akt terroru miał miejsce.

Po 11 września Sprytny Larry wniósł o podwójne odszkodowanie ztacjie gego , że jak twierdził były to 2 samoloty i 2 oddzielne ataki….. jednak dąd nie przyznał mu racji wy zasądził wypłatę jedynie 4,6 biliona dolarów.

IZRAELSCY „STUDENCI SZTUKI”

Na kilka miesięcy przed 9/11 agencja DEA wszczęła dochodzenie na badające szereg zgłoszeń w całym kraju dotyczących podejrzanej aktywności ”izraelskich studentów”, którzy chodzi od domu do domu i oferowali sprzedaż swoich dzieł sztuki, tego typu aktywność odnotowano w ponad 40 miastach w USA. Początkowym tropem był domniemany izraelski kanał przerzutowy narkotyków, jednak prawda okazała się inna… odkryto, że „studenci sztuki” prowadzali operacje szpiegowskie.

Sprawą zajęło si CIA, które ustaliło że żydowscy domokrążcy z ukrycia robili rysunki i zdjęcia wysokich budynków na terenie całego kraju. Podejżanych studentów zatrzymano, doszło do aresztowania 200 obywateli Izraela pod zarzutem działalności szpiegowskiej. Z oficjalnego raportu wynikło, że wśród studentów byli min:

 • Itay Simon – były członek armii Izraela, w której wykonywał operacje o charakterze tajnym.
 • Michael Celmanovic – również były pracownik armii izraelskiej w której był operatorem elektronicznego przechwytywania informacji.
 • Hanan Serfaty / Sarfaty – służył w armii Izraela w wieku 18-21 lat, odmówił DEA ujawnienia czym zajmował się od tamtej pory.
 • Peer Segalovitz – aktywny oficer w jednostce specjalnej armii Izraela, dowodzący 80 żołnierzami na okupowanych przez Izrael Wzgórzach Golan.
 • Tomer Ben Dor – pracownik izraelskiej firmy Nice Systems Ltd, specjalizującej się w podsłuchach zwykłych i elektronicznych.

Śledztwu umknęła grupa artystyczna ”Gelatin” ,która na wiele miesięcy przed 9/11 wynajmowała (za darmo!) 91 piętro północnej wieży WTC. ich preformance obejmował budowę drewnianego balkonu pod scenę jak część projektu artystycznego.

Tu widać prawdopodobne pozostałości po instalacji, które równie dobrze mogły udawać ludzi uwięzionych w płonących wieżach. Podobno domniemani studenci sztuki mogli swobodnie przemieszczać się po całym kompleksie WTC w ramach prać nad projektem.

Na zdjęcia widać, że cała powierzchnia 91 piętra była wypełniona kartonami z oznaczeniem ’BB18, które były pełne bezpieczników produkowanych przez firmę Littelfuse, przypadkiem okazuje się że tego typu główki bezpiecznikowe są wykorzystywane są przy kontrolowanych rozbiórkach budynków.

Kilka tygodni po zakończeniu prac artystycznych w WTC nastał dzień, który zapamiętaliśmy wszyscy…

ZAGADKA TAŃCZĄCYCH IZRAELCZYKÓW.

Tego słonecznego poranka cała Ameryka zamarła w niedowierzaniu ale nie wszyscy…. byli też tacy, którzy tańczyli z radości na ten widok .

Na dachu budynku ”Doric Towers” zaparkował samochód dostawczy firmy Urban Moving Systems (spójrzcie na grafikę na samochodzie !!!) jeden ze świadków widział ich na miejscu o 8 rano, czyli niecałą godzinę przed historycznymi atakami.

Kiedy pierwszy samolot wbił się w wierzę WTC mężczyźni zaczęli wiwatować ,klaskać i tańczyć z radości, jak wynika z zeznań świadka, tak jak by cieszyli się z dobrze zrealizowanego planu. Oto klika zdjęć z incydentu zawartych w raporcie FBI.

Ich zachowanie było na tyle dziwne, że na miejscu zdarzenia szybko zjawiła się wcześniej wezwana policja z nakazem zatrzymania białego Vana domniemanej firmy przeprowadzkowej.

W zatrzymanym po kilku godzinach Samochodzie znajdowali się się Sivan Kurzberg, Paul Kurzberg, Yaron Schmuel, Oded Ellner, Omer Marmari – wszyscy byli obywatelami Izraela.

Po sprawdzeniu zatrzymanych w Bazie FBI okazało się że kliku z nich pracowało dla Mossadu, a wszyscy posiadali obywatelstwo Izraelskie.

Po sprawdzeniu ich danych w bazie FBI okazało się, że przynajmniej dwóch z nich należy do Mossad. Podczas zatrzymania tłumaczyli się :

 „Jesteśmy Izraelczykami, nie jesteśmy Waszym problemem. Wasz problem jest naszym problemem, to Palestyńczycy są problemem”.

W samochodzie podejrzanych znaleziono: gotówkę, sprzęt do rozbiórki, ślady materiałów wybuchowych oraz oznaczone mapy Nowego Jorku.

Wszyscy zatrzymani zostali tymczasowo aresztowani lecz po zaledwie 10 tygodniach zostali wypuszczeni i bezpiecznie powrócili do kraju i swoich mocodawców…Po pewnym czasie od zdarzenia Izraelska telewizja nadała program w którym powiedzieli tak:

„… Wtedy wzięto nas na kolejne przesłuchanie. Tym razem dotyczyło ono naszej rzekomej przynależności do Mossadu. Prawda jest taka, że pochodzimy z kraju, który doświadcza terroru na co dzień. Naszym celem była dokumentacja tego zdarzenia”

WYBUCHOWY NOWY JORK .

Tego dnie uleciało bardzo wiele ciekawych i znaczących faktów o których media głównego ścieku nawet nie próbowały kolejny raz wspominać min:

 • Liczne zgłoszenia o eksplodujących furgonetkach w obrębie kompleksu WTC i na dolnym Manhattanie.
 • Eksplozja samochodu pod budynkiem sądu najwyższego.
 • wielokrotne zatrzymania pojazdów z ładunkami wybuchowymi na Long Island i New Jersey.
 • Zatrzymanie wozu wypełnionego ładunkami wybuchowymi pod mostem Georga Washingtona.
 • Dziwną awarię linii policyjnej i ratunkowej 911 ( groteskowa zbieżność z datą) służby tego dnia komunikowały się przez CB radio.
 • Dziesiątki relacji ludzi opuszczających wierze WTC , które mówiły o eksplozjach w budynkach na wielu piętrach poniżej uderzenia samolotów włącznie z piwnicą.

Wszystkie te incydenty znajdziecie w relacjach poniżej :

https://www.youtube.com/watch?v=fbKNHjn2jDQ&list=PLCCC0EE117B10DE60&index=5

https://www.youtube.com/watch?v=rTkYOhiefRs&list=PLCCC0EE117B10DE60&index=12&t=0s

https://www.youtube.com/watch?v=ooz8fXJMjNs&list=PLCCC0EE117B10DE60&index=28&t=0s

https://www.youtube.com/watch?v=Zv7EK3t6E2E&list=PLCCC0EE117B10DE60&index=26&t=0s

Czy ”dogłębne śledztwo”, które obiecał roztropek Bush zbadało wszystkie zagadnienie poruszane w tym artykule?

Na to pytanie możecie odpowiedzieć sobie sami….

Do zamknięcia tego wielowątkowego i skomplikowanego tematu należy dodać fakt iż w marcu 2001 roku, nastąpiło przetasowanie na stanowisku szefa działu kryminalnego Departamentu Sprawiedliwości. Posadę objął nie jaki Michael Chertoff z nominacji…. naszego roztropka G.W Bush’a. Nowy szef działu z podwójnym Izraelsko-Amerykańskim obywatelstwem nadzorował śledztwo w sprawie ataków na WTC co zaowocowało zwolnieniem z aresztu ”izraelskich studentów sztuki” i oczyszczeniu ich z zarzutów.

W dalszej kolejności Michael Chertoff  podjął decyzję o natychmiastowej utylizacji pozostałych stalowych elementów z ”ground zero” Po 2 tygodniach od ataków resztki WTC trafiły do Indii i Chin gdzie zostały zniszczone. Po kilku tygodniach wujek Sam wraz ze światową koalicji przeciwko Islamskiej ”osi zła” rozpoczął niekończącą się ”wojnę z terroryzmem” która trwa do dziś i pochłonęła dziesiątki milionów istnień ludzkich.

Autor :Arsus

Udostępnij

11/9/2001 – DZIWNE WYDARZENIA OTACZAJĄCE TAMTEN DZIEŃ – TAŃCZĄCY IZRAELCZYCY, LEKCJA Z G.W. BUSH, STUDENCKI PROJEKT W WTC.

Globalna Świadomość14 lipca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTVP, TVN, POLSAT – KTO STOI ZA MEDIALNYMI GIGANTAMI DEZINFORMACJI ?Następny artykułBILL GATES W IMIĘ WALKI Z ”OCIEPLENIEM KLIMATU”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TAJEMNICA GROUND ZERO – JAK ZBURZONO DWIE WIEŻE W NOWYM JORKU ? 20 LAT PO 11 WRZEŚNIA – KTO STAŁ

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • 11/9/2001 – DZIWNE WYDARZENIA OTACZAJĄCE TAMTEN DZIEŃ – TAŃCZĄCY IZRAELCZYCY, LEKCJA Z G.W. BUSH, STUDENCKI PROJEKT W WTC.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?